MSC v molekulární patologie

University of Glasgow - Online Study

Popis programu

Read the Official Description

MSC v molekulární patologie

University of Glasgow - Online Study

Laboratorní medicína čelí vzrušující éru v transformující molekulární patologie krajiny, která si klade za cíl podpořit poskytování inovací houževnatým na základech komplexních informatiky, na výhody pro péči o pacienty, akademického výzkumu a ve Velké Británii průmyslu. S vizí vytvoření nové generace vůdců v molekulární patologie, tento program bude poskytovat nejmodernější vzdělávacího programu pro molekulární patologie, s cílem usnadnit patologové klinické vědci, praktikanti, a na ty, v příslušných zdravotnických profesích, získat základní znalosti, dovednosti a atributy v současné i budoucí diagnostiku, která zahrnuje molekulární znalosti.

Proč tento program

  • V srpnu 2014, MRC publikoval zprávu o Velké Británii Molecular Pathology krajiny, ve kterém kritické potřeby a výzvy jsou kolík vypil v poskytování zlepšených diagnostiky zahrnujících molekulární přístupy.
  • S vizí vytvořit novou generaci vůdců, tento program poskytuje nejmodernější školení pro molekulární patologie
  • Jsme jedním z mála center, kde molekulární patologie a diagnostický histopatologické jsou sloučeny na jedné stránce, což umožňuje dodávku klinicky relevantním samozřejmě molekulární patologie.
  • Oblasti hlavním zaměřením patří diagnostické molekulární patologie, klinické zkoušky a výzkum translační molekulární patologie, patologie bioinformatiku a digitální patologie. Jádro kurzy (PgCert) jsou určeny k pokrytí zamýšlených výsledků učení v rámci Royal College of patologů osnov pro speciální výcvik v histopatologie 2015.
  • Program je veden v národních vůdců přímo zapojených do různých iniciativ molekulární patologie. Studenti jsou stále up-to-data s informacemi a aktuálních potřeb identifikovaných odborných společností, rad pro výzkum a charitativními organizacemi.
  • Budete vyškoleni na účelové laboratorní diagnostiky budova na Queen Elizabeth fakultní nemocnice, která poskytuje služby pro 52% skotského obyvatelstva. To je jeden z největších NHS oddělení patologie v Evropě, vstřícný asi 50 konzultant patologové.

Struktura programu

Hlavním cílem tohoto programu MSc molekulární patologie je umožnit studentům:

  • plně poskytovat vysoce kvalitní služby v diagnostice molekulární patologie
  • účast ve výzkumu v oblasti molekulární patologie
  • podílet se na výchově budoucích generací molekulární patologů

Program „Blended Learning“ nabízí maximální flexibilitu pro studenty, kteří chtějí studovat molekulární patologie, zatímco na klinických cel a patologie tréninku. „Moodle-Based Learning“ sessions nabízejí výhodu umožňující lékařům studovat v rámci svého vlastního plánu. „Při kontrole osoba“ sessions umožní aktivní interakci s průběhem přispěvateli a ostatními studenty. Case-based a „hands-on“ sezení usnadnit znalosti a dovednosti získané v klinické diagnostice jako program probíhá, takže je snadné udržet si motivaci v celém průběhu.

Vstupní požadavky

Program je otevřen jak trainee i žadatelů poradce úrovni.

Žadatelé by za normálních okolností mají lékařské, stomatologické nebo ošetřovatelské titul od instituce uznané univerzity soudu; nebo uznaný stupeň z jiného vhodného zdravotnického povolání; Ideálně by měly být použity v příslušném odborném kontextu. Aplikace bude také posuzovat z jedinců s dalšími relevantními studijních kvalifikací (jako je BSC v biomedicínských věd s výsledkem první nebo horní sekunda), kteří jsou nebo aspirovat na, pracujících v poskytovateli zdravotní péče pro diagnostiku molekulární patologie na bázi ,

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
36 měsíců
Kombinované
Price
Cena
7,250 GBP
- Full time poplatek (Home a EU); 806 GBP - částečný úvazek 20 kreditů (Home a EU)
Information
Deadline
Locations
Spojené království - UK Online
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Spojené království - UK Online
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu