MSC Rakovina Rehabilitace

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled kurzu

Jeden ze dvou lidí ve Velké Británii vyvine rakovinu v průběhu svého života. Jak se léčba rakoviny stále zlepšuje, více pacientů přežívá a provádí rehabilitační terapie, aby napomohlo zotavení. Tento program poskytuje postgraduální školení a vzdělávání současným zdravotnickým odborníkům a těm, kteří usilují o práci v rozvíjejícím se oboru.

Při studiu tohoto kurzu na Hullu si budete moci užít silné vazby na mnoho komunit a zaměstnavatelů ve zdravotnictví. Poskytují vynikající pracovní příležitosti pro uplatnění vašich dovedností v reálném prostředí. Univerzita spolupracuje s městským zdravotnickým partnerstvím, které provozuje rehabilitační programy v Hullu a na východním koni. Budete mít možnost podílet se na významném výzkumném šetření, publikovat v recenzovaných časopisech a pomoci vyvinout důkazní základnu pro disciplínu rehabilitace rakoviny ve Velké Británii.

Co budete studovat

Core moduly

Všechny moduly podléhají dostupnosti a tento seznam se může kdykoli změnit.

  • Rizika rakoviny a modifikovatelných rizik
  • Metody výzkumu
  • Základy rehabilitace cvičení
  • Psychologie zdraví a nemoci
  • Odborná praxe a klinické umístění
  • Klinické cvičení, předepisování a programování
  • Výzkumné šetření

122483_photo-1526256262350-7da7584cf5eb.jpgMarcelo Leal / Unsplash

Vaše budoucí vyhlídky

Zaměstnanost je klíčovým zaměřením tohoto programu. Získáte teoretické a praktické znalosti relevantní pro danou disciplínu a příležitost uplatnit vědecké znalosti získané v reálném prostředí.

Ve Velké Británii v současné době neexistují žádné další kurzy rehabilitace MSC. Díky jedinečným příležitostem, které tento program nabízí, budete po promoci předstihnout křivku v rychle se rozvíjející oblasti.

Potenciální budoucí kariéra by mohla zahrnovat rehabilitační a cvičební fyziolog v NHS nebo soukromou zdravotní péči, poradce pro životní styl, osobní trenér a vyšší a další vzdělávání.

Prozkoumejte virtuální prohlídku

https://virtualtour.hull.ac.uk/take-a-look-around/area-of-interest/choose-your-subject/sport-health-and-excercise-science

Vstupní požadavky

Minimálně 2,2 stupně nebo mezinárodní ekvivalent v příslušném předmětu (sport a cvičení věda, ošetřovatelství, sportovní terapie, fyzioterapie, veřejné zdraví nebo medicína). Jakmile program spustíte, škola za vás provede rozšířenou kontrolu zveřejňování a blokování (DBS). Vyžaduje se úspěšná rozšířená kontrola DBS, abyste se mohli účastnit klinického umístění, které je povinnou součástí druhého semestru. Měli byste proto požádat o tento program pouze v případě, že jste si jisti, že vaše rozšířená kontrola DBS bude uspokojivá as vědomím, že program nebudete moci dokončit, pokud tomu tak není.

Mezinárodní studenti

Pokud požadujete ke studiu studijní vízum úrovně 4 nebo pokud není vaším prvním jazykem angličtina, budete muset poskytnout přijatelný důkaz o vaší jazykové způsobilosti v angličtině.

Tento kurz vyžaduje akademické IELTS 6.5 celkem, s 6,0 v každé dovednosti.

Pokud vaše angličtina v současné době nedosahuje univerzity požadované pro tento program, možná vás bude zajímat některý z našich kurzů anglického jazyka.

Pokud byste chtěli získat více informací o tomto programu z University of Hull , vyplňte formulář a přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with ... Čtěte více

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with thousands of people from across the world. Méně