Přehled kurzu

Jeden ze dvou lidí ve Velké Británii vyvine rakovinu v průběhu svého života. Jak se léčba rakoviny stále zlepšuje, více pacientů přežívá a provádí rehabilitační terapie, aby napomohlo zotavení. Tento program poskytuje postgraduální školení a vzdělávání současným zdravotnickým odborníkům a těm, kteří usilují o práci v rozvíjejícím se oboru.

Při studiu tohoto kurzu na Hullu si budete moci užít silné vazby na mnoho komunit a zaměstnavatelů ve zdravotnictví. Poskytují vynikající pracovní příležitosti pro uplatnění vašich dovedností v reálném prostředí. Univerzita spolupracuje s městským zdravotnickým partnerstvím, které provozuje rehabilitační programy v Hullu a na východním koni. Budete mít možnost podílet se na významném výzkumném šetření, publikovat v recenzovaných časopisech a pomoci vyvinout důkazní základnu pro disciplínu rehabilitace rakoviny ve Velké Británii.

Co budete studovat

Core moduly

Všechny moduly podléhají dostupnosti a tento seznam se může kdykoli změnit.

  • Rizika rakoviny a modifikovatelných rizik
  • Metody výzkumu
  • Základy rehabilitace cvičení
  • Psychologie zdraví a nemoci
  • Odborná praxe a klinické umístění
  • Klinické cvičení, předepisování a programování
  • Výzkumné šetření

122483_photo-1526256262350-7da7584cf5eb.jpgMarcelo Leal / Unsplash

Vaše budoucí vyhlídky

Zaměstnanost je klíčovým zaměřením tohoto programu. Získáte teoretické a praktické znalosti relevantní pro danou disciplínu a příležitost uplatnit vědecké znalosti získané v reálném prostředí.

Ve Velké Británii v současné době neexistují žádné další kurzy rehabilitace MSC. Díky jedinečným příležitostem, které tento program nabízí, budete po promoci předstihnout křivku v rychle se rozvíjející oblasti.

Potenciální budoucí kariéra by mohla zahrnovat rehabilitační a cvičební fyziolog v NHS nebo soukromou zdravotní péči, poradce pro životní styl, osobní trenér a vyšší a další vzdělávání.

Prozkoumejte virtuální prohlídku

https://virtualtour.hull.ac.uk/take-a-look-around/area-of-interest/choose-your-subject/sport-health-and-excercise-science

Vstupní požadavky

Minimálně 2,2 stupně nebo mezinárodní ekvivalent v příslušném předmětu (sport a cvičení věda, ošetřovatelství, sportovní terapie, fyzioterapie, veřejné zdraví nebo medicína). Jakmile program spustíte, škola za vás provede rozšířenou kontrolu zveřejňování a blokování (DBS). Vyžaduje se úspěšná rozšířená kontrola DBS, abyste se mohli účastnit klinického umístění, které je povinnou součástí druhého semestru. Měli byste proto požádat o tento program pouze v případě, že jste si jisti, že vaše rozšířená kontrola DBS bude uspokojivá as vědomím, že program nebudete moci dokončit, pokud tomu tak není.

Mezinárodní studenti

Pokud požadujete ke studiu studijní vízum úrovně 4 nebo pokud není vaším prvním jazykem angličtina, budete muset poskytnout přijatelný důkaz o vaší jazykové způsobilosti v angličtině.

Tento kurz vyžaduje akademické IELTS 6.5 celkem, s 6,0 v každé dovednosti.

Pokud vaše angličtina v současné době nedosahuje univerzity požadované pro tento program, možná vás bude zajímat některý z našich kurzů anglického jazyka.

Pokud byste chtěli získat více informací o tomto programu z University of Hull , vyplňte formulář a přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z University of Hull »

Poslední aktualizace Říjen 13, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2020
Duration
1 - 2 let
Kombinované
Denní studium
Price
16,600 GBP
Domů / EU: 7 500 GBP - Mezinárodní: 16 600 GBP. Upozorňujeme, že uvedené poplatky jsou za vstup do 2019/20. Poplatky za rok 2020/21 dosud nebyly potvrzeny a mohou se zvýšit.
Deadline
Srp 1, 2020
We recommend that you apply by 1 August for September course start (or at least 6 weeks before any other start date).
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2020
End Date
Zář 2021
Termín odevzdání přihlášek
Srp 1, 2020
We recommend that you apply by 1 August for September course start (or at least 6 weeks before any other start date).

Zář 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
Srp 1, 2020
We recommend that you apply by 1 August for September course start (or at least 6 weeks before any other start date).
End Date
Zář 2021

Through These Doors - Allam Medical Building - University of Hull