MS v klinické a experimentální terapii

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

* Prodloužení uzávěrky pro přijetí na podzim 2020 - 1. června 2020 *

Přehled

Magisterský studijní program USC School of Pharmacy v oboru Klinická a experimentální léčba (CXPT) připravuje studenty se základními kursy v translačních vědách, farmakologii a klinickém vývoji, aby usnadnili jejich výkon na základních, translačních a aplikovaných výzkumech na vysoké úrovni v oboru oblast důrazu absolventa.

To může zahrnovat kombinaci screeningu léků, předklinického vývoje, ADME (např. Absorpce, distribuce, metabolismus, eliminace) a hodnocení bezpečnosti a klinické testování.

Studentům bude poskytnuto široké spektrum základních vědeckých a translačních vědeckých školení , které jim umožní zapojit se do vývoje léčiv, optimalizované kombinované terapie a individualizovat terapeutika (např. Farmakogenomika, infekční onemocnění a metabolomika).

Toto základní vzdělání umožní absolventům, aby byli vysoce konkurenceschopní pro Ph.D. programy ve farmakologii a příbuzných oborech nebo zaměstnané ve farmaceutickém nebo biotechnologickém průmyslu nebo ve vládě (např. FDA, NIH).

Kdo by měl zvážit magisterský program?

  • Lékaři, kteří by chtěli další vzdělávání v lavičce, pracují v souvislosti s klinickou péčí o pacienty, včetně studentů PharmD, rezidentů a kolegů.
  • Lavičtí vědci, kteří mají zájem o kariéru vyžadující další vzdělávání v oblasti klinických onemocnění a terapeutických oblastí.
  • Jednotlivci s bakalářským titulem z biologie, chemie, biochemie, bioinženýrství nebo farmaceutických věd se zájmem o rozvoj svých kariérních možností ve farmacii.

Pro více informací kontaktujte přijímací řízení absolventů na adrese pharmgrd@usc.edu

Poslední aktualizace Dub 2020

Informace o škole

Founded in 1905, the USC School of Pharmacy has played a key leadership role in both the advancement of the field of pharmacy and in the education of new generations of pharmacists and remains one of ... Čtěte více

Founded in 1905, the USC School of Pharmacy has played a key leadership role in both the advancement of the field of pharmacy and in the education of new generations of pharmacists and remains one of the nation’s foremost schools of pharmacy today. Méně