MRes ve výzkumu v oblasti zdraví (online)

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Odvětví zdravotní a sociální péče se neustále mění, aby bylo zajištěno lepší zacházení a přístup k péči. Zlepšení zdravotních a sociálních služeb by nebylo možné bez práce dobře vyškolených výzkumných pracovníků.

Náš magisterský studijní program v oblasti výzkumu zdraví vám umožňuje provádět vysoce kvalitní a důkladné výzkumy. Využijete silného důrazu na teoretické i praktické dovednosti a budete podporovat multidisciplinární tým zkušených výzkumníků.

Kurz je vhodný pro širokou škálu lidí a naši studenti zahrnují kvalifikované zdravotní sestry, lékárníky a pracovní terapeuti - stejně jako ostatní, kteří mají zázemí v přírodních vědách, společenských vědách nebo ve třetím sektoru. Celý kurz je také možné studovat online, což vám dává svobodu pracovat na Masters kolem vašich osobních a profesních závazků.

Nejdůležitější důvody ke studiu s námi

# 1 Studujte online z Velké Británie nebo v zahraničí a vaše studium pracuje s plánem

# 2 Některá místa plně financovaná prostřednictvím Rady pro ekonomický a sociální výzkum (ESRC)

# 3 Zařadili jsme se do 1. místa ve Skotsku a 15 nejlepších ve Spojeném království pro zdravotnické vědy (REF 2014)

Cíle předmětu

Cílem našeho MRes Health Research je pomoci vám stát se kvalifikovaným multidisciplinárním výzkumníkem v oblasti zdravotní péče, schopným porozumět a důvěrně používat výzkumné techniky vhodné pro vaši praxi nebo oblast. Zaměřujeme se na vybavení vám kombinací dovedností a zkušeností, stejně jako kladení důrazu na rozvoj důvěry v nezávislé studium a práci jako součást týmu.

Tento MRes byl navržen tak, aby byl vhodný jak pro začátečníky, tak pro zkušené výzkumníky. Nezáleží na tom, jaké je vaše úroveň odbornosti, vybavíme vás potřebnými znalostmi a schopnostmi připravit se na kariéru ve výzkumu nebo na studium doktorského studia.

Profesní akreditace

Tento kurz splňuje požadavky na ocenění ESRC 1 3, což znamená, že potenciální studenti mohou požádat o studium poskytující financování jednoročního výzkumného výcviku Masters spojené s tříletým PhD. Přečtěte si více na webových stránkách Scottish Graduate School of Social Science.

Pracovní stáže

Budete mít příležitost absolvovat výzkumné umístění - buď prakticky nebo na univerzitě - s výzkumnými týmy světové úrovně pracujícími na živých projektech.

Detaily kurzu

Studium na částečný úvazek nebo na plný úvazek při práci na magisterském stupni zdraví. Využijte své znalosti a dovednosti v tom, jak provádět vysoce kvalitní a přísné výzkumy v oblasti zdraví.

Tento kurz zahrnuje šest modulů a dizertační projekt, které musí být dokončeny za účelem získání titulu Masters. Předpokládá se, že studenti na plný úvazek absolvují tuto práci po dobu 12 měsíců. Partneři mohou absolvovat kurz ve dvou, třech nebo čtyřech letech.

Výuka

Tento kurz se vyučuje prostřednictvím virtuální učební platformy, kde máte přístup k čtení modulů, podcasty přednášek a dalším vzdělávacím prostředkům. Máme také virtuální on-line učebnu, kde můžeme vyučovat v reálném čase prostřednictvím interaktivních seminářů, on-line týmových a rozvojových dovedností. To umožňuje studentům s námi studovat prakticky z celého světa.

Online výukové sezení jsou doručovány ve večerních hodinách (čas UK), ale obvykle se zaznamenávají, takže ti, kteří se nemohou zúčastnit, mohou poslouchat pozvánku později. Studenti, kteří hledají osobní kontakt, se mohou zúčastnit volitelných měsíčních "setkání MRes", které se konají na univerzitním kampusu. Tato neformální zasedání vám umožní setkat se s kolegy a zaměstnanci MRes. Výzkumní hosté se také účastní zasedání, aby se seznámili s jejich výzkumem.

Posouzení

Budete hodnoceni v různých oblastech, včetně:

  • Pokročilé vyhledávání literatury a anotace
  • Projektování výzkumných projektů
  • Vytváření návrhů financování a aplikací etiky
  • Cvičení analýzy dat
  • Slovní prezentace

Hodiny v učebně

Každý dvacet kreditových modulů vyžaduje přibližně 200 hodin studijního času včetně přednášek, nezávislých studií a přípravy na zadání.

Ředitel kurzu

Fiona Harrisová

44 (0) 1786 466104

fiona.harris1@stir.ac.uk

Poplatky - 2018/2019

  • Zámořský modul 20 kreditů - 840 liber
  • Home / kreditní modul EU 20 - 522 liber
Poslední aktualizace Květen 2018

Informace o škole

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Méně