MRes v biomedicínském výzkumu: kardiovaskulární vědy

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Poskytnout vám hluboké znalosti oboru a umožnit vám získat praktické zkušenosti, které vám pomohou pracovat jako součást předních výzkumných skupin v centru kardiovaskulárních věd, budete vyšetřovat molekulární, fyziologické a patologické procesy, které jsou základem kardiovaskulární homeostázy ve zdraví a onemocnění.

Program se skládá z povinně vyučovaných a výzkumných prvků. Výukové aspekty zahrnují školení v klíčových výzkumných dovednostech, včetně vědeckého psaní, kritické analýzy literatury, prezentačních dovedností a modulu výzkumných nástrojů pokrývajících klíčové experimentální techniky. Budete také studovat konkrétní modul o kardiovaskulárních vědách, abyste zajistili, že budete mít základní základnu všech aspektů oboru a představit témata a výzkumné otázky, na nichž bude váš projekt založen.

Proč studovat tento kurz

Centrum pro kardiovaskulární vědy je jednou z center výzkumu excelence univerzity v Birminghamu. Většina výzkumu se provádí v nejmodernějších zařízeních v Ústavu biomedicínského výzkumu, oddělení klinického výzkumu Wellcome Trust, v nemocnici Queen Elizabeth Birmingham a Birmingham City Hospital. Výzkumné projekty vám umožní stát se součástí vedoucí skupiny kardiovaskulárních výzkumů, která provádí nový výzkum.

Vstupní požadavky

Dobrý BSc Vyznamenání, obvykle první nebo vyšší druhá třída, v předmětu vědy (např. Biomedicínské vědy, biologie, biochemie atd.). Další rovnocenné kvalifikace a pracovní zkušenosti budou také zvažovány vedle předpisů univerzity.

Mezinárodní studenti

Požadavky anglického jazyka můžete splnit dvěma způsoby:

Angličtina na IELTS 7.0 (s minimem 6.5 v každé komponentě).

Pokud potřebujete pomoc se svými znalostmi anglického jazyka, je k dispozici podpora.

Kurz Angličtina pro akademické účely je určen pro zahraniční studenty, kteří mají podmíněnou nabídku ke studiu na univerzitě, ale kteří v současné době nesplňují požadavky anglického jazyka. Kurz je přizpůsoben vaší úrovni angličtiny a umožňuje vám splnit anglické jazykové požadavky pro váš program bez opakování IELTS. Program EAP běží po celý rok a nabízí různé délky programu v rozmezí od 42 týdnů do 6 týdnů. Délka kurzu, který potřebujete, závisí na vašem budoucím kurzu, na vašem stávajícím skóre IELTS a na úrovni angličtiny, kterou potřebujete pro vysokoškolské vzdělání.

Zaměstnatelnost

Uvědomujeme si, že jako postgraduální student budete pravděpodobně mít specifické požadavky, pokud jde o plánování dalšího kariérního postupu. Zaměstnavatelé očekávají, že postgraduální studenti budou mít řadu dovedností, které přesahují jejich předmětové znalosti. Kariéra Network nabízí řadu akcí a podpůrných služeb, které jsou určeny pro všechny studenty, včetně postgraduálních studentů, kteří hledají své místo na trhu práce. Síť kariér má také pro každou vysokou školu poradce a poradce pro konkrétní obor, takže si můžete být jisti, že přijaté informace budou relevantní pro váš obor.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherap ... Čtěte více

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherapy. Méně