MPharm v lékárně (4 roky)

Všeobecné informace

Popis programu

The MPharm je jedním z několika světoznámých hřišť zdravotní péče v Vysoká škola lékařských a stomatologických věd. Program je navržen speciálně pro vás vybavit dovednosti a znalosti lékárníky bude v budoucnu potřebovat, takže v každé fázi najdete sami zažívá skutečný-život nebo simulované klinické a pacientských situace. Tento praktický prvek podporuje základní farmaceutické a lékařské vědy studií, učil našeho výzkumného aktivní akademické a profesionálním personálem. Je to ideální rovnováha hands-on učení a in-hloubkové studie.

Zatímco v Birminghamu, budete učil vědu oporou užívání léčivých přípravků, včetně fyziologie a anatomie lidského těla, vlivem léků na lidské tělo, a jak jsou léky určeny. Souběžně s tím, budete vyškoleni v klinických komunikace, řešení problémů a rozhodování, aby zajistily, že máte schopnosti, aby si placenou kariéru v lékárně přispívající k péči o pacienta.

Budete mít podpůrné výukové prostředí, s malými skupina vyučovacích jednotek re-prosadit své učení. Budete mít také možnost pracovat s jiným zdravotnickým studenty (například lékařů a zdravotních sester) jako vysokoškolák. Budete mít také významné klinické praxi ve všech 4 roky kurzu v rámci primární péče, komunitní farmacie a nemocniční lékárně.

Lékárníci mají jedinečnou kombinaci vědeckých a odborných znalostí, které z nich dělá odborníky zdravotní péče na léky. Jedná se o třetí největší zdravotní péče povolání a práci v širokém spektru rolí v komunitě a primární péče lékárna, nemocnice a ve farmaceutickém průmyslu.

Kromě dokončení stupněm MPharm, aby se stal ve Velké Británii registrovaného lékárníka, je třeba úspěšně dokončit profesionální předregistrace rok v GPhC schváleným prostředí praxe a složit zkoušku odborné způsobilosti na GPhC je.

The University of Birmingham je usilovat o akreditaci této nové MPharm míře Generální farmaceutické rady. Schvalovací proces je dokončen v kroku 7, ke kterému dojde, když náš první kohorta studentů, kteří absolvují v roce 2017. Akreditace zprávy pro tento School of Pharmacy, a jiní, jsou k dispozici na webových stránkách Generální farmaceutické rady. Studijní program je regulován Generální farmaceutické rady.

Stupeň MPharm kombinuje studium vědy se opírá farmakologii, syntéza, vývoj, zpracování a výrobu léků, spolu se studiem příslušného zákona, etiky a zdravotnictví s cílem optimalizovat využití léčivé přípravky za patients.The předměty vyučují globální odborníci a jsou podporovány reagujících podpůrných služeb.

První rok

Chcete-li začít s, bude se soustředit na základy ve farmaceutických vědách, včetně buněčné biologie, fyziologie a farmakologie, spolu se základními principy farmaceutické chemie, které jsou základem formulaci a syntézu léčiv. Objevíte více o lékárnické profesi samotné, pokrývající oblasti jako dodávky volně prodejných léků, lékárna právo, výdej a roli lékárníka ve společnosti a zdravotnických systémů. Klíčové aspekty informační mistrovstvím a medicíny založené na důkazech jsou také prozkoumána v tomto roce.

Většinu svého učení probíhá v rámci pacienta orientovaná podporovaných modelových scénářích. Budete mít také vzrušující možnost zažít povolání z první ruky o umístění v nemocnicích a primární péči.

Druhý rok

Budete i nadále stavět na vědeckých základech, ale nyní začneme směrem k praktickým aplikacím, jako je například proces vývoje nových léčiv. Body-systém-na téma fyziologie a Therapeutics moduly se zaměřují na sdružující vaše chápání základního fyziologie, farmakologie a klinické farmacie. Budete také zkoumat klíčové principy imunologie a pojmy související s bezpečným používáním léků, stejně jako rozvojových medicína založená na důkazech dovedností.

V průběhu celého roku, hodně z předchozích studií se bude konat ve dnech klinické praxe a jak inter-profesionální vzdělávání s ošetřovatelství, lékařských a dalších zdravotnických studenty.

Třetí rok

Nyní budete dokončit svůj komplexní pacienta orientované studium tělesných systémů, a tam bude podstatný důraz na klinické farmakokinetiky, toxikologie a diagnostických dovedností. Budete seznámeni s pokročilým tématům, jako jsou farmakogenetiku, a tam bude i nadále důraz na Pharmaceutical Sciences, včetně biotechnologie a farmaceutické technologii. Dozvíte se o zdravotnických informačních systémů, farmakoekonomiky a politiky, které vám umožní efektivně učit ve zdravotní péči.

Stejně jako v minulých letech budou existovat významné umístění poznatků v různých multi-profesionální prostředí.

čtvrtý ročník

Váš poslední rok se zaměřuje na individuální péči o pacienta, pokročilé lékárenských služeb a zásady předepisování. Therapeutics výuka navazuje na své předchozí studium vědeckých a klinických pojmů, s cílem podpořit s jistotou řešit složité případy pacientů, zahrnujících kompozitní léky používat. Budete mít možnost procvičit své dovednosti pro řešení problémů prostřednictvím hraní rolí a simulovaných scénářů.

V tomto roce budete také se seznámí s metodikou výzkumu zdravotní péči a provádět podstatnou individuální výzkumný projekt, který může mít vědecké téma laboratorní bázi nebo profesionální nebo klinický fokus ve zdravotnickém prostředí.

Náš kurz má prozatímní akreditaci Generální farmaceutické rady (GPhC), což nám umožňuje nabídnout stupeň MPharm.

Klíčové informace Soupravy (KIS) - Upozorňujeme, že i když údaje KIS se automaticky zobrazí níže, údaje se týkají jiných programů s farmaceutickým prvku spíše než samotný MPharm. Program University of Birmingham MPharm přijal jeho první kohortu studentů v září 2013, a proto přesné statistiky KIS nebudou k dispozici až do konce roku 2017.

Proč studovat tento kurz

Inter-profesionální práci: Jsme jedním z pouhých tří institucí ve Velké Británii, která učí farmacie, lékařství, stomatologie, ošetřovatelství a fyzioterapie a my jsme hrdí na fantastických příležitostí pro inter-profesionální interakci, že to dává našim studentům.

Zakázkové laboratoře: Dozvíte se v určených praktických výukových zařízení, speciálně navržen tak, aby vyhovovaly potřebám naší lékárně osnov, včetně laboratoří složení, dávkování a pacient poradenských apartmánech. Můžete mít rovněž přístup k odborným anatomie výuce a zařízení.

Odborná praxe volitelný modul: Ve svém čtvrtém roce, si můžete splnit své vlastní cíle osobní učení tím, že určí oblast odborný farmacie činnosti, kterou chcete zaostřit.

Praktické umístění: Věříme, že vystavení profesionální pracovní prostředí je zásadní. Strávíte sedm dní v praxi umístění ve svém prvním roce, zvýšil na 10 dnů v následujících letech. Ty se konají v komunitních a nemocničním prostředí, jakož i výrobní lékárnách a ordinacích praktických lékařů.

Klinická výuka komunikace: Výuka v klinických komunikacích vás připraví na kariéru ve kterém schopnost vysvětlit informace jasně a přesně je zásadní. Naše speciální výukové metody zahrnují skutečných herců procvičit komunikační dovednosti s vámi v roli scénářů přehrávání.

Virtuální chemie laboratoře: Naše on-line laboratorní prostředí umožňují simulovat praktické experimenty a poskytuje s integrovaným výuce chemie v klinickém kontextu a větší hloubky poznání.

Exkluzivní vztahy pro praxi umístění: S více než 70 prodejen v Midlands, máme exkluzivní vztahy s oběma lékáren komunity - Rytířský a Jhoots - kteří poskytují praktické možnosti umístění pro naše vysokoškoláky.

Silné ligová tabulka žebříčku: The University of Birmingham se v současné době řadí na 16. V roce 2015 Times Good University Guide což znamená, že bude studovat jeden z nejlepších institucí ve Velké Británii.

Učil profesionály: Vysoký podíl zaměstnanců, kteří se učí na programu jsou registrovanými lékárníky, nebo mají první titul v předmětu.

Vstupní požadavky

  • Počet úrovní požadované: 3
  • Typická nabídka: AAB
  • Povinných předmětů a stupně: Chemie a alespoň jeden další přírodní vědy na úrovni z biologie, matematiky nebo fyziky. Je rovněž nutné třída B v matematických maturity.
  • A Levels - Matematika a další Matematika nebudou považovány za samostatné předmětů na A2. Obecná studie a kritické myšlení nejsou akceptovány.

GCSEs - Matematika třída C na takovou úroveň může být nabídnuta namísto požadavku GCSE případně

BTEC:

  • BTEC Diplom Extended nebudou považovány bez chemie na úrovni
  • BTEC Diplom v oboru vědy související téma budou považovány navíc na 2 podlažích A včetně chemie
  • BTEC Dceřiná Diplom v oboru vědy související téma budou považovány navíc na 2 podlažích A včetně chemie

Irish vysvědčení - Šest objekty na vyšší úrovni, včetně chemie a druhý vědu z biologie, matematika nebo fyzika je vyžadováno s typickým nabídkou prozatím AAAABB.

skotské kvalifikace - Je zapotřebí Chemie a jeden další science z biologie, matematiky nebo fyziky na Advanced vyšší stupeň AA a Vyšší AABBB.

Kombinované kvalifikace - Žadatelé nabízejí kombinaci kvalifikací budou posuzovány individuálně, nicméně stupně vstup musí být rovnocenný požadavku na standardní A-level.

Zralé a absolvent záznam - Starší studenti budou muset splňovat stejné požadavky jako ostatní kandidáti. Absolventi ve vhodném subjektu s podstatným vhodného obsahu chemie budou považovány poskytující ocenění alespoň stupně 2,1 vyznamenání (GPA 3,0) je nabízen. by neměly být považovány za různé stupně na A-level spolu s neúplným či částečné míře.

Non Academic Požadavky nabídka

Všechny přijaté uchazeči budou muset vyplnit formulář prohlášení zdraví a poskytnout odpovídající důkaz o očkování proti zarděnkám, spalničkám, tuberkulóze a planým neštovicím. Někteří kandidáti mohou být kontaktováni prostřednictvím lékaře Occupational Health, kde je to vhodné.

Je to podmínka vstupu do MPharm programu, který všichni studenti lékárna musí být podrobena detekční kontrole, aby bylo zajištěno, že nejsou nositeli viru hepatitidy B. Všichni žadatelé, kteří přijmou nabídku musí:

  • podstoupili test screening krve na hepatitidy B
  • -li záporný, kdo průběh imunizace
  • poté, poskytne certifikovaný důkaz o nich

Některé NHS Trusts může odmítnout umožnit přístup neimunizovaných studentů, a proto takové bude student schopen účastnit se zprostředkování práce v těchto trustů. Hepatitits B imunizace trvá několik měsíců; Proto, zájemci o studium se důrazně doporučuje, aby se krevní test v dostatečném časovém předstihu.

Vysoká škola lékařů a zubních lékařů věd uhradí studenty s finanční těžkosti po dobu až £ 200 nákladů na jejich očkování. Pokud máte nárok na ocenění v rámci programu Národní stipendium (tj nárok na alespoň jeden z státních výhod spojených s Free školního stravování nárok, klasifikovány jako péče absolventa nebo s příjmem domácností £ 16.190 nebo méně), je doporučeno k získání příjmů pro všechny zdravotní kontroly, které jste museli zaplatit. Poté, co zahájit studium na University of Birmingham, pak můžete požádat o proplacení prostředků vysoké školy, a to až k výrobním nákladům £ 200.

Studenti budou nutné k dokončení úspěšného zveřejňování informací a blokování hovorů (DBS) přezkoušení před přijetí do programu.

Zahraniční studenti:

International Baccalaureate Diploma: Minimálně 32 bodů celkově včetně tříd 6, 6, 5 na vyšší úrovni, včetně chemie plus jedna z biologie, fyziky či matematiky plus tři další předměty na standardní úrovni. Matematika s dalšími matematiky se bude počítat jako jeden větší a jeden dceřinou společností. V případě potřeby musí být jazyk A angličtinu na 5. ročníku. Bonusové body nebudou brány v úvahu.

Žadatelé musí mít vynikající psané a mluvené angličtiny. Upozorňujeme, že standardní anglické jazykové požadavky univerzity jsou minimální normy, které mohou být uplatněny prostřednictvím hospodářské soutěže.

V závislosti na zvoleném průběhu studia, mohou vás také zájem o některou z našich základových cest, které nabízejí speciálně strukturované programy pro mezinárodní studenty, jejichž kvalifikace nejsou přijaty k přímým vstupem do britských univerzit.

Zaměstnatelnost

Lékárníci mají jedinečnou kombinaci vědeckých a odborných znalostí, které z nich dělá odborníky na zdravotní péči o léčivech a jejich efektivního využití. Ačkoli většina kvalifikované lékárníky jít do práce v oblasti zdravotnictví, zejména komunitních lékáren a nemocnic, tam je široká škála pracovních příležitostí byste mohli vzít v úvahu při, například, farmaceutický průmysl, akademická obec, vládní a regulační orgány a zdravotnické informatiky.

Poslední aktualizace Zář 2016

Informace o škole

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherap ... Čtěte více

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherapy. Méně