MHA - mistr administrace zdraví

Všeobecné informace

Popis programu

1

Vášeň pro zdraví

Pro vás práce v oblasti řízení zdravotní péče je mnohem více než jen jednu z profesních možností z mnoha. Máte vášeň pro zdraví. Můžete mít hlubokou a upřímnou touhu spáchat celý svůj profesní život:

 • Zlepšení nákladově efektivní zdravotní služby
 • Rozšíření přístupu pacientů k nezbytnou péči a state-of-the-art ošetření
 • Podpora prevence nemocí a zdravého chování
 • Zajištění zdravotnický personál, systémy a zařízení stále zvyšovat kvalitu života

Kanadský vůdce zdravotnictví

Sdílíme svou vášeň. Již více než 45 let Telfer School of Management hraje důležitou roli v kanadském zdravotní péči tím, že připravuje nadané muže a ženy převzít vedoucí pozice ve všech oblastech a na všech úrovních naší zemi neustále se měnící, což zvyšuje komplexní systém zdravotní péče.

2

Co nabízíme

Všechny Telfer MHA studenti rychle najít smysluplné, odměňující pracovních míst po dokončení studia. Důvodem jejich bezprostřední kariérní úspěch je jednoduchý. Telfer MHA:

 • Poskytuje našim absolventům, kteří se solidní základy v klíčových oblastech řízení podniku
 • Připravuje je řešit výzvy tkvící v moderních systémů zdravotní péče
 • Jim umožňuje uplatnit dovednosti, které se naučili v akademickém školení pro administrativního sídla čtyřměsíční v jednom z více než 90 dynamických zdravotnických zařízeních

Získat znalosti o klíčových oblastech řízení podniku

Telfer MHA ramena ty znalosti a dovednosti, které potřebujete na taktické úrovni (nastavení rozpočtů, řízení týmů, přidělování zdrojů) a strategické úrovni (nastavení směru, řízení změn, urychlovat inovace). Všichni jsou životně důležité aspekty práce ve veřejném i soukromém sektoru zdravotní péče.

Učí dovednostem řešit výrazné problémy moderního zdravotnictví

Zdravotní péče se liší od ostatních průmyslových odvětví. Sečteno a podtrženo v této oblasti není založena výhradně na ziscích a ztrátách, ale především na kvalitu a bezpečnost péče o pacienty a úspěch výsledků v oblasti zdraví z preventivních ošetření na dlouhodobou péči. Telfer MHA vybavuje si s životně důležité dovednosti, které potřebujete, aby se o výrazné výzvy této unikátní oblasti:

 • Integrace zdravotnických služeb
 • Správa nákladově efektivní poskytování služeb v oblasti zdravotnictví
 • Zlepšení dostupnost služby a snížením čekací doby
 • Zmírnění následků nedostatku odborných
 • Podpora inovace a změny ve zdravotnických systémů a strategií
 • Přední týmy různých zdravotnických pracovníků ve snaze o vaší sdílený cíl, zlepšit kvalitu a bezpečnost péče o pacienty

Get on-the-job školení a zkušenosti z reálného světa

Nejvýraznějším rysem TELFER MHA je výhradním administrativní sídlo. Děj se odehrává v konečné akademické sezení, vaše čtyřměsíční stáž vám dává mimořádnou příležitost uvést do praxe svůj obchod a zdravotnictví pro řízení znalostí a dovedností.

Flexibilní možnosti kontaktní údaje, pokročilé kvalifikace, jedinečné příležitosti k učení

Telfer MHA také umožňuje:

 • Vyberte si ze dvou flexibilních možností kontaktní údaje na míru, aby se vešly svůj rozvrh
 • Vydělejte pokročilé kvalifikace, které je třeba provést sofistikovaný výzkum ve zdravotnických službách a politik
 • Příležitosti zkušenost učení, které vás mimo učebnu

Chopit se příležitosti. Začněte placenou kariéru hned. Vyberte TELFER MHA.

Program Options dodávky, která vyhovují vašim potřebám

Ne všichni studenti Telfer MHA jsou stejné. Většina z nich chce zahájit svou kariéru ve zdravotnictví. Některé vyžadují určitý stupeň absolvent v péči o zdraví otevřít dveře do placenou kariéru směny. Zatímco jiní mají klinický výcvik zdravotníků a chtějí urychlit svůj kariérní postup nebo získat další odborné znalosti a dovednosti uplatnit ve svých současných pozicích. Ať už jsou vaše kariéra ambice se Telfer MHA má možnost doručení program pro vás.

intenzivní volba

Tato možnost je ideální pro studenty, kteří chtějí rychle přechod svou kariéru na péči o zdraví. Jako na plný úvazek student, budete dokončit program kurzu za 12 měsíců a poté začíná své čtyřměsíční administrativní sídlo, což vám umožní šlápnout do pozice zdravotní správy za pouhých 16 měsíců. Budete registrovat pro kombinaci den, večer a intenzivních kurzech. Buďte připraveni věnovat 15 hodin týdně s požadavky třídy a dvakrát tolik času na individuální a skupinovou práci a studium mimo vyučování.

Pracovní-profesionální částečný úvazek možností

Tato možnost je ideální volbou pro zkušené profesionály, kteří chtějí rychle a důkladně zlepšit své dovednosti. Jako částečný úvazek student, budete dokončit program kurzu a svou čtyřměsíční plný úvazek administrativní sídlo za pouhých 28 měsíců. Některé kurzy budou doručeny v souladu s intenzivním plánu a bude doručena jako kombinace tříd nabízených v průběhu dne týdne (den nebo večer) a víkend (den nebo večer) po krátkou dobu (jeden až tři týdny). To bude vyžadovat, abyste osvobodit se až z práce, aby se zúčastnili (po celou dobu trvání programu ekvivalent zhruba 11 dnů (celý den nebo půl dne)) třídy.

Být připraveni věnovat šest až dvanáct hodin týdně pro individuální a skupinovou práci a studium mimo vyučování.

3

exkluzivní sídelní

Strávit čtyři měsíce v dynamickém prostředí zdravotní péče. Práce s úředníky, aby se a provést zásadní rozhodnutí. Dokončit hodnotné projekty, které vám pomohou urychlit své profesní cíle. Zažijte život day-to-day výkonné v systému zdravotní péče. To vše je součástí Telfer MHA administrativní pobytu-exkluzivní rys TELFER MHA.

Děj se odehrává v konečné akademické sezení, vaše čtyřměsíční stáž vám dává mimořádnou příležitost úzce spolupracovat s předními kanadskými vedoucích zdravotnických a uvést do praxe svůj obchod a zdravotnictví pro řízení znalostí a dovedností. Zde je návod, jak to funguje:

jasné pokyny

Když začnete své studium, budete konzultovat s vybranými členy Telfer School fakulty a manažery v rezidenci. Tyto vysoce zkušení a dobře spojené odborníci vám pomůže ujasnit si své kariérní cíle a plány k pobytu, a určit umístění pobytu, která je pro vás nejlepší. K pobytu časová osa je také k dispozici, které vám pomohou předvídat klíčové milníky k pobytu.

Velké množství možností

Uzavřeli jsme partnerství s více než 90 renomovaných zdravotnické organizace. Jsou to místní, oblastní a národní agentury, které zachycují širokou škálu a rozmanitost zdravotnictví: výzkumných zařízení; veřejné, soukromé a ne-pro neziskové organizace; ministerstva zdravotnictví a regulační a správní úřady; a velké fakultní nemocnice, komunitní nemocnice, instituce primární péči a další nastavení komunitní. Ať už jsou vaše zaměření a kariéru zájem, Telfer MHA má partnerství, které bude vyhovovat vašim potřebám.

Podpora ze strany odborníků ve zdravotnictví

Když jste si vybrali pobytu organizaci, budete uzavřeno s vedoucím pracovníkem v tomto zdravotnickém zařízení. Známý jako Preceptor tyto Vrcholový management nejen dohlížejí na administrativní pobyty na Telfer MHA studentů, ale také slouží jako mentoři, a poskytuje cenné profesní a kariérní poradenství během svého pobytu i po něm.

Dát své vzdělání do akce. Učte se od vůdců. Vyberte TELFER MHA.

4

Přijímací kritéria

Musíte splňovat následující čtyři kritéria, které mají být považovány za vstup do TELFER MHA:

 • Mají bakalářského titulu z kanadské školy nebo jeho ekvivalent ze školy mimo Kanadu a dosáhnout minimální postavení B nebo 70 procent. Všechny pomaturitní studium jsou považovány v době přijetí, s nejnovější studie byly považovány v prvním stupni. Omezený počet zájemců může být považováno za přijetí případě, že nejsou mít dokončené vysokoškolské vzdělání nebo nesplňují minimální požadavky na vzdělání. Tyto potenciální kandidáti musí mít významný manažerský či odborný výcvik a zkušenosti (minimálně 10 let), a prokázat silné důkazy o podstatných úkolů vedení a stabilním kariérní postup během této doby.
 • Minimálně tři roky na plný úvazek manažerské nebo odborné praxe. Na částečný úvazek a letní brigády a COOP umístění nezapočítávají do tohoto čísla, ale jsou považovány za příznivé při hodnocení souboru.
 • Dosáhnout konkurenční skóre v Graduate Management Admission Test nebo Graduate Record zkoušce.
 • Prokázat vysokou úroveň znalosti angličtiny.

Povinné Přijímací zkoušky

Program MHA nabízen v angličtině vyžaduje konkurenční skóre v přijímací Graduate Test Management (GMAT) nebo Graduate Record Examination (GRE). GMAT nebo GRE je povinné pro obě intenzivní a profesionální MHA programů a nelze prominout.

 • GMAT celkovým skóre nejméně 50. percentilu je vyžadováno minimálně 45. percentil ve verbální a kvantitativní. Loňský průměrný poločas 611 a rozsah 550-780.
 • GRE (General Test) Minimální celkový počet bodů 310, přičemž přinejmenším 45. percentilu ve verbální a 40. v kvantitativní. NB GRE Subject Testy nebudou přijaty.

Angličtina znalost je povinná

Všichni kandidáti Telfer MHA, jejichž mateřským jazykem je angličtina ani francouzština, musí předložit Telfer Graduate úřadu jeden z následujících údajů prokázat své znalosti angličtiny:

 • Důkaz o ukončení během posledních pěti let, z předchozího studia programu v anglické jazykové škole.
 • Důkaz nedávné delším pobytu a výkonu povolání v anglicky mluvících
 • země (obvykle alespoň čtyři roky v průběhu posledních šesti let)
 • Skóre nejméně 100 (Internet-based) nebo 250 (computer-based) na testu z angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL)
 • Skóre nejméně 7 v nejméně třech ze čtyř Academic International English Language Testing System (IELTS) testů (poslech, čtení, psaní, mluvení) a alespoň 6 ve čtvrtém. Test Training General IELTS se nepřijímá.
 • Se skóre alespoň 14 na CANTEST, spravuje University of Ottawa, přičemž
 • žádná jednotlivá skóre testu nižší než 4,0, spolu s výsledkem 4,5 na ústní složky testu.
 • Skóre alespoň 68 na Pearson Test z angličtiny (Academic) (PTE Academic)

S ohledem na výsledky testů, nemohou být více než dva roky od 1. září roku potenciálního vstupu do TELFER MHA. \

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The world is changing. And so is the world of business. At the Telfer School of Management at the University of Ottawa, we’ve understood that what matters goes beyond what you can count. We strive to ... Čtěte více

The world is changing. And so is the world of business. At the Telfer School of Management at the University of Ottawa, we’ve understood that what matters goes beyond what you can count. We strive to maintain a network of high-quality connections - and what matters to us is to put you at the centre of everything. Méně