MEZINÁRODNÍ PROGRAM AEGD + MASTERS STUPEŇ

Všeobecné informace

Popis programu

Postgraduální studenti maturovaní ve vybraných programech pokročilého vzdělávání v Kornbergu mohou současně absolvovat program MS Oral Health Sciences. To zahrnuje dvouletý akreditovaný program pro všeobecné zubní lékařství (AEGD) akreditovaný Komisí pro zubní akreditaci (CODA).

Požadavky na MSc zahrnují další kredity v kurzu a dokončení vlastního originálního akademického výzkumného projektu, systematické přezkoumání nebo jiné vědecké práce přijatelné pro magisterský výbor studenta.

Studenti, kteří úspěšně absolvují tento program, získají dvouletý certifikát pro pokročilé vzdělávání v oboru všeobecné zubní lékařství a titul Master of Science (MSc) v oboru Oral Health Sciences.

Cíle tohoto programu rozšíří studentovu základnu klinických znalostí a zkušeností ve spojení s pochopením vědecké metody na úrovni absolventa.

 • Působit jako poskytovatel primární péče o pacienty. To zahrnuje poskytování urgentní a multidisciplinární komplexní péče o zdraví ústní dutiny; poskytování péče zaměřené na pacienta koordinované praktickým lékařem a řízení činností podpory zdraví a prevence nemocí.
 • Naplánujte a poskytněte multidisciplinární péči o zdraví ústní dutiny široké škále pacientů, včetně pacientů se speciálními potřebami. Mezi tyto osoby se zvláštními potřebami patří mimo jiné lidé s vývojovými vadami, komplexními zdravotními problémy a významnými fyzickými omezeními.
 • Spravujte poskytování péče o zdraví ústní pomocí konceptů řízení pacientů a praxe a zlepšování kvality, které reagují na dynamické prostředí zdravotní péče.
 • Fungujte efektivně a efektivně v mezioborových týmech zdravotní péče.
 • Aplikovat vědecké principy na učení a péči o zdraví ústní dutiny. To zahrnuje použití kritického myšlení, důkazů nebo klinického rozhodování založeného na výsledcích a systémů pro vyhledávání informací založených na technologii.
 • Využijte v profesionální praxi hodnoty profesní etiky, celoživotního učení, péče zaměřené na pacienta, adaptability a přijetí kulturní rozmanitosti.
 • Pochopte potřeby komunit v oblasti ústního zdraví a zapojte se do veřejně prospěšných prací.
 • Pokročilé znalosti a porozumění ve vědecké oblasti věd o zdraví ústní dutiny.
 • Rozvíjet „klinické učence“ ve stomatologii nabídkou adaptivního vzdělávání na úrovni absolventa v různých zubních oborech použitelných pro zdraví ústní dutiny.
 • Nabídněte profesionálům ve zdravotnictví orální příležitost dosáhnout hlubšího a cílenějšího porozumění jejich příslušným oborům.
 • Poskytovat školení na úrovni absolventa a zkušenosti s metodikou a technologií výzkumu, aby studenti lépe získali kvalifikaci pro kariéru v akademických a / nebo průmyslových činnostech v oblasti ústního zdraví.
Poslední aktualizace Říj 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Mission The Kornberg School of Dentistry promotes health and wellness through the comprehensive education of diverse general and specialty dentists utilizing inter-professional collaboration; providin ... Čtěte více

Mission The Kornberg School of Dentistry promotes health and wellness through the comprehensive education of diverse general and specialty dentists utilizing inter-professional collaboration; providing compassionate, comprehensive, patient-centered, evidence-based and outcome-driven oral health care; engaging in research and scholarly activities; and serving the community. Méně