HEALTHCARESTUDIES.CZ

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Washington

Doktor medicíny je vysoce pokročilý stupeň, který vyžaduje asi šest let práce. Mnoho MD programy vyžadují kombinaci výuky, výzkumných prací, a hands-on klinické praxi osvědčuje studenty jako lékaři.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Washington. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Washington. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Washington a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Washington a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Washington přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

nalezené výsledky Filter

Doktor medicíny naturopathic

Bastyr University
Kampus Denní studium Kombinované 4 - 5 roky Září 2019 Spojené státy americké Kenmore San Diego + 2 více

Studenti studují naturopathic medicínu na univerzitě Baštýř, protože hledají kariéru, která rezonuje s jejich základními hodnotami, včetně víry v přírodním léčitelství a celý-person medicíny. Připravují pro úspěch jako přírodně lékařů s podporou naší state-of-the-art klinické tréninkového modelu, který připravuje studenty formulovat efektivní, individuální léčebné plány pro pacienty.