HEALTHCARESTUDIES.CZ

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Kenmore

Doktor medicíny je udělen doktorát na úrovni, která vyžaduje nejméně šest let studia, výzkumu a praktických postupů, jak vydělat. Chcete-li získat MD, studenti musí absolvovat lékařskou školu následuje stáž a pobytu v obecném nemocnici nebo speciální klinice.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Kenmore. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Kenmore. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Kenmore a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Kenmore a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Kenmore přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

nalezené výsledky Filter

Doktor medicíny naturopathic

Bastyr University
Kampus Denní studium Kombinované 4 - 5 roky Září 2019 Spojené státy americké Kenmore San Diego + 2 více

Studenti studují naturopathic medicínu na univerzitě Baštýř, protože hledají kariéru, která rezonuje s jejich základními hodnotami, včetně víry v přírodním léčitelství a celý-person medicíny. Připravují pro úspěch jako přírodně lékařů s podporou naší state-of-the-art klinické tréninkového modelu, který připravuje studenty formulovat efektivní, individuální léčebné plány pro pacienty.