HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v San Diego

Doktor medicíny je udělen doktorát na úrovni, která vyžaduje nejméně šest let studia, výzkumu a praktických postupů, jak vydělat. Chcete-li získat MD, studenti musí absolvovat lékařskou školu následuje stáž a pobytu v obecném nemocnici nebo speciální klinice.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

San Diego je hlavní město provincie Kalifornie, který se nachází na pobřeží Tichého oceánu. San Diego je považován za jeden z nejvíce vzdělaných měst USA. Průzkum ukazuje, že asi 41 procent z jedince na nebo nad 25 let věku jsou alespoň bakalářský titul držitele.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v San Diego. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v San Diego. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v San Diego a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v San Diego a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v San Diego přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

nalezené výsledky Filter

Doktor medicíny naturopathic

Bastyr University
M.D.
Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
4&nbsp;-&nbsp;5 roky
Angličtina
Kampus

Studenti studují naturopathic medicínu na univerzitě Baštýř, protože hledají kariéru, která rezonuje s jejich základními hodnotami, včetně víry v přírodním léčitelství a celý- ...

Čtěte více