HEALTHCARESTUDIES.CZ

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v San Diego

MD nebo doktor medicíny, je akademický úspěch, který může trvat roky školní docházky získat. Je udělován pouze jednou studenti ukázali, že mají znalosti a zkušenosti potřebné k výkonu povolání lékaře kompetentně.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

San Diego je hlavní město provincie Kalifornie, který se nachází na pobřeží Tichého oceánu. San Diego je považován za jeden z nejvíce vzdělaných měst USA. Průzkum ukazuje, že asi 41 procent z jedince na nebo nad 25 let věku jsou alespoň bakalářský titul držitele.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v San Diego. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v San Diego. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v San Diego a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v San Diego a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v San Diego přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

nalezené výsledky Filter

Doktor medicíny naturopathic

Bastyr University
Kampus Denní studium Kombinované 4 - 5 roky Září 2019 Spojené státy americké Kenmore San Diego + 2 více

Studenti studují naturopathic medicínu na univerzitě Baštýř, protože hledají kariéru, která rezonuje s jejich základními hodnotami, včetně víry v přírodním léčitelství a celý-person medicíny. Připravují pro úspěch jako přírodně lékařů s podporou naší state-of-the-art klinické tréninkového modelu, který připravuje studenty formulovat efektivní, individuální léčebné plány pro pacienty.