Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Singapur.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Singapur.

Master

Doktor medicíny je udělen doktorát na úrovni, která vyžaduje nejméně šest let studia, výzkumu a praktických postupů, jak vydělat. Chcete-li získat MD, studenti musí absolvovat lékařskou školu následuje stáž a pobytu v obecném nemocnici nebo speciální klinice.

Singapur (新加坡) je městský stát v jihovýchodní Asii. Společnost byla založena jako britský obchodní kolonie v roce 1819, od nezávislosti se stala jedním ze světových 's nejvíce prosperujících zemí a může se pochlubit na světě "nejzaměstnanější port. Singapur má šest národních univerzit a jsou obecně dobře-pokládaný a láká zahraniční studenty z celého světa.

Univerzity pro titul bakaláře Singapur. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Singapur zde.

Čtěte více

Doktor medicíny (md) / phd track

Duke-NUS Graduate Medical School Singapore
Campus forma Denní studium 7 let July 2019 Singapur Buona Vista area Singapore + 1 více

Pro studenty, kteří chtějí prohloubit své akademické vzdělání, Duke-NUS nabízí kombinovaný MD / PhD stopu. To může být provedeno v době první žádosti nebo na vybraných místech po imatrikulaci do programu MD, i při vstupu do 2. ročníku. [+]

Pro studenty, kteří chtějí prohloubit své akademické vzdělání, Duke-NUS nabízí kombinovaný MD / PhD stopu. To může být provedeno v době první žádosti nebo na vybraných místech po imatrikulaci do programu MD, i při vstupu do 2. ročníku. Každý rok se odhaduje, že 20% z třídy MD může být nabídnuto místo v MD / PhD trati. Žadatelé, kteří jsou držiteli MD nebo MBBS stupně nejsou způsobilé pro MD / PhD trati, ale v případě zájmu, se mohou obrátit na PhD programu Duke-NUS v integrované biologie a medicíny.

Všichni žadatelé o programu MD / PhD musí sedět na MCAT. Tento program nepřijímá GRE skóre. Za předpokladu úspěšného splnění požadavků, budou studenti v programu MD být udělen společný lékař (MD) stupeň z Duke University a National University of Singapore. Pro ty, kteří dokončili volbu MD / PhD bude PhD titul se uděluje Národní univerzity v Singapuru.... [-]


Doctor of Medicine (MD) Program

Duke-NUS Graduate Medical School Singapore
Campus forma Denní studium 4 let July 2019 Singapur Buona Vista area Singapore + 1 více

[+]

Různé

Žadatelé, kterým bude nabídnuto přijetí, budou seznámeni se zdravotními prohlídkami a imunizačními požadavky.

[-]