Filter
M.D.
Malajsie Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Malajsie.

Doktor medicíny je udělen doktorát na úrovni, která vyžaduje nejméně šest let studia, výzkumu a praktických postupů, jak vydělat. Chcete-li získat MD, studenti musí absolvovat lékařskou školu následuje stáž a pobytu v obecném nemocnici nebo speciální klinice.

Malajsie je federativní konstituční monarchie v jihovýchodní Asii. Skládá se ze třinácti států a tří federálních území a má celkovou masy 329.847 km2 oddělených Jihočínského moře do dvou podobně velkých regionů, poloostrovní Malajsii a malajské Borneo.

Univerzity pro titul bakaláře Malajsie. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Malajsie zde.

Čtěte více Méně
Další studijní možnosti {v zemi}

nalezené výsledky

Perdana University

Perdana University Graduate School of Medicine (PUGSOM) nabízí první a jediný Graduate Entry Medical program v Malajsii. Jedná se o učební osnovu v USA a připravuje stude ... [+]

Perdana University Graduate School of Medicine (PUGSOM) nabízí první a jediný lékařský program pro absolvování studia v Malajsii. Jedná se o učební osnovu v USA a připravuje studentku na zkoušku lékařských licencí Spojených států amerických (USLME).

Předpokladem je bakalářský titul ve všech vědách, jako jsou Biomedical Sciences, Biochemistry, Biotechnology, Immunology, Genetics, Immunogenetics, Nutrition nebo Pharmacy s minimálním CGPA 3,5.

Program MD na adrese alt = "PUGSOM byl vyvinut tak, aby vyhovoval jak malajským potřebám, tak mezinárodním očekáváním. Různé metody výuky a učení jsou využívány při dosahování výsledků učení, které zahrnují přednášky, konzultace, diskusi malé skupiny, , výzkumné projekty, klinické zasedání se standardizovanými / simulovanými pacienty, klinická setkání s reálnými pacienty v nemocničním prostředí.... [-]

Malajsie Serdang
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Perdana University

Perdana University spolupracuje s Královskou vysokou školou lékařů v Irsku (RCSI), která nabízí 5letý evropský program zdravotnických Perdana University výhradně v Malajs ... [+]

Přehled

Perdana University alt = "Lékařská fakulta PU-RCSI provozuje pětiletý evropský vysokoškolský léčebný program. Strukturu kurzu lze vidět v tomto diagramu.

Struktura kurikulaUčební plán je rozdělen do tří cyklů: juniorský cyklus (JC), střední cyklus (IC) a seniorský cyklus (SC). Každý cyklus se vyučuje v jednom, dvou nebo třech semestrech se starším cyklem dodávaným v průběhu dvou let, seniorským cyklem 1 (SC1) a seniorským cyklem 2 (SC2).V rámci každého cyklu je obsah dodáván jako moduly, které jsou z velké části založeny na systémech lidského těla (systémy založené na systému). Každý modul integruje biomedicínské a klinick... [-]
Malajsie Serdang
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině