Filter
M.D.
Kanada British Columbia Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v British Columbia

MD nebo doktor medicíny, je akademický úspěch, který může trvat roky školní docházky získat. Je udělován pouze jednou studenti ukázali, že mají znalosti a zkušenosti potřebné k výkonu povolání lékaře kompetentně.

Kanada je severoamerický země, skládající se z deseti provincií a tří teritorií. Nachází se v severní části kontinentu, se rozprostírá od Atlantiku k Pacifiku a na sever do Severního ledového oceánu.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v British Columbia. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v British Columbia. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v British Columbia a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v British Columbia a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v British Columbia přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Pacific Rim College

Doktor tradiční čínské medicíny je 10-semestrální program, který hluboce zkoumá oblasti tradiční čínské medicíny, jako je psychologie, onkologie, gerontologie, akupunktur ... [+]

Lékař tradiční čínské medicíny

Doktor tradiční čínské medicíny je 10-semestrální program, který hluboce zkoumá oblasti tradiční čínské medicíny, jako je psychologie, onkologie, gerontologie, akupunktura detox, výzkumu a klasické texty, které nejprve zaznamenaných principy této mocné a starobylé systému medicíny.

Noví studenti se mohou ucházet přímo o tento program nebo mohou po absolvování diplomu o akupunktuře a orientální medicíně nebo dvouletém postgraduálním programu po absolvování akupunkturního diplomu přijmout jednoroční postgraduální program. Učební plán je stejný, ať už se studenti přímo týkají tohoto programu, nebo se učí z výše uvedených programů.... [-]

Kanada Victoria
Září 2019
Angličtina
Kombinované
10 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině