Popular Categories

Populární MD

Doktor medicíny (MD) je nejvyšší stupeň pro lékaře a chirurgy. V závislosti na zemi, to může být buď profesionální doktorát (jako v případě USA nebo v Kanadě), nebo výzkumný stupeň (stejně jako ve Velké Británii nebo v Německu). Doktor Lékařská stupňů je zaměřen na přípravu vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří by zdravotnické být schopen splnit zdravotní problémy v široké paletě nastavení. Studijní program pro MD stupeň typicky kombinuje akademické vzdělání s pokročilé klinické zkušenosti prostřednictvím hands-on praxi ve zdravotní péči, například v nemocnicích, na klinikách, zdravotnických zařízení či domech s pečovatelskou službou. Programy MD může mít mnoho specializací, jako například obecné praxe, chirurgické lékařství, fyzioterapie, gynekologie, kardiologie, onkologie, psychiatrie, a jiní. Existuje mnoho doktor medicíny stupňů nabízených předními univerzitami a dalšími vzdělávacími institucemi po celém světě.Začíná své hledání studijního programu, který nejlépe vyhovuje vašim požadavkům tím, že se podívat na některé z nejpopulárnějších MD níže uvedených programů!

Nově přidané MD

IGEC

Studium Bachelor of Medicine a bakaláře farmacie na různých univerzitách v Jordánsku

Září 23, 2018
Blízká východní lékařská fakulta je mladá fakulta. Jeho hlavním cílem je poskytovat lékařskou výchovu, předškolní a postgraduální studium, stejně jako pokračující lékařskou výchovu. Prostřednictvím tohoto vzdělávání má za cíl vzdělávat studenty, kteří jsou schopni řešit problémy, s nimiž se mohou setkat, kteří věří, že zdravotní výchova je celoživotní … [+]vzdělávání a jsou odhodláni sloužit lidstvu, respektovat vůči svým pacientům, ohleduplní a odpovědní a kteří jsou vysoký kalibr. [-]

Saint James School of Medicine

MD program

Září 13, 2018
Nabízíme vám cenově dostupné, praktické lékařské vzdělávání, které vás připraví na dlouhou, obohacující lékařskou kariéru. Náš hlavní program MD pokrývá základní a klinické vědy. 10-semestrální program vás provede krokem 1 a krokem 2 z USMLE, aby vaše promoci se svým doktor lékařství (MD) titul.

University of Rzeszów - 6 Year M.D. Program in English, Faculty of Medicine

6-letý MD program v angličtině, Lékařská fakulta, Univerzita v Rzeszowě

Srpen 20, 2018
Tento program je nabízen kvalifikovaným mezinárodním absolventům střední školy, kteří prokázali dokonalost v biologických a fyzikálních vědách a jsou schopni projít předklinickou a klinickou lékařskou přípravou v mluvené a psané angličtině.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Co je to doktor medicíny (MD)?