MCh Orth zahrnuje vyučované, klinické vazby a výzkumné prvky, které poskytují ortopedickým chirurgům hluboké znalosti nejnovějších pokroků v chirurgických a biomechanických technikách.

Existuje několik hlavních důvodů, proč se tento kurz týká:

  • Kurz akreditován Royal College of Surgeons v Anglii
  • MCh (Orth) Dundee je oceněna špičkovou lékařskou školou ve Skotsku a mezi 5 nejlepších lékařských škol v celé Velké Británii; něco, co jiný podobně pojmenovaný kurz nemá výsadu
  • Nejlepší lektorská fakulta získává odborníci z celého UK
  • Nejlepší výzkumné zkušenosti v oblasti klinické a biomechaniky ve spolupráci s Ústavem pro analýzu a výzkum pohybu, jedním z předních zařízení v oblasti biomechaniky a analýzy pohybu
  • Přidružená klinická vazba s konzultantem ortopedickým chirurgem bez nutnosti registrace GMC
  • Naše filozofie společnosti MCh Orth spočívá v získávání ambiciózních ortopedických lékařů s profesními aspiracemi, které zahrnují vedení, akademickou excelenci a nejvyšší úroveň dovedností a odborných znalostí
  • Naši úspěšní absolventi MCh Orth oceňují vzdělání a uznají potřebu profesní reflexe a celoživotního učení pro prohloubení jejich porozumění a zvýšení jejich schopnosti a rozvíjení odborného úsudku

Úspěšně vzděláváme ortopedické lékaře po dobu 20 let a k dnešnímu dni máme více než 350 absolventů. Nadále nabízíme nejvyšší standard navštěvujících externích lektorských a ortopedických témat přednášek, které se nacházejí kdekoli a na jakémkoli jiném podobně pojmenovaném kurzu; artritida, noha a kotník, chůze a pohybová analýza, ruka a zápěstí, biomechanika, kyčle a kolena, pediatrie, zobrazovací technika, ramena a loket, trauma, invalidní vozíky a sedací soustavy, páteř, výzkum, statistická analýza a mnoho dalších specializací.

Tento program zajišťuje Ortopedické oddělení

V rámci cvičení k hodnocení výzkumu z roku 2008, aby se zohlednil multidisciplinární aspekt výzkumu prováděného v IMAR, kde probíhají většina projektů MCh Orth, byli příslušní pracovníci vráceni do oddělení hodnocení 25 (Všeobecné inženýrství - biomedicínské inženýrství) a oddělení hodnocení 8 (primární péče a další komunitní klinické subjekty), kde 90% a 85% našeho profilu kvality bylo považováno za mezinárodní třídu. To je vynikající výsledek, který bere v úvahu, že IMAR byl založen až v roce 2003 na podporu kurzu MCh Orth.

Kariéra

Mnozí z našich absolventů MCh Orth se po návratu do svých vlastních zemí pokoušeli o velmi úspěšnou kariéru, přičemž mnozí z nich se v rámci Spojeného království zabývali novými výzvami a příležitostmi až po pozici konzultanta. Několik se publikovalo v odborných časopisech a na konferencích a dokonce se zúčastnilo společenských akcí po celé Evropě a zaměstnání ve Velké Británii.

Tento jedinečný kurz MCh Orth nabízí skutečně rozsáhlé učební osnovy, které vám pomohou dosáhnout vašich kariérních cílů bez ohledu na to, jaké jsou vaše specializace. Naši významní návštěvnící lektoři jsou specialisté v popředí inovační ortopedie a každoročně se vracejí, aby se učili, protože chápou hodnotu a přínos tohoto kurzu pro pracovní chirurgy. Hluboce se zajímají o kurz a to, co za posledních dvacet let dosáhlo a bez jejich podpory bychom nebyli schopni být tak úspěšní.

Vstupní požadavky

Kandidáti musí získat: MBChB nebo rovnocenná kvalifikace musí mít obvykle další postgraduální kvalifikaci (např. Master Orthopedic Surgery nebo Diplom Národní rady Ortopedie z Indie) nebo rovnocennou postgraduální odbornou kvalifikaci a zpravidla nejméně čtyřletou pozici registrace v ortopedické chirurgii Registrace v GMC není nutná.

Požadavek anglického jazyka

IELTS Celkově
Program se vyučuje na:
  • Angličtina
University of Dundee

Zobraz 5 více kurzů z University of Dundee »

Poslední aktualizace Květen 13, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
9 měsíců
Denní studium
Price
19,950 GBP
za rok.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date