MBBS (anglicky)

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

MBBS (v angličtině)

  • Tento program je výstavba spot národní úrovni představoval major, se řadí na 4. mezi lékařské vysoké školy v Číně.
  • SYSU je jedním z 30 univerzit kvalifikované MŽP Číny přijmout zahraniční studenty MBBS.
  • Všechny kurzy v angličtině, bez čínských požadavků na jazykové znalosti.
  • SYSU je uveden v WHO Světová Adresář lékařské škol a absolventi MBBS programů jsou způsobilé, aby se lékařské Licenční zkouškách lékařskými radami v různých zemích, jako je MCI, PMDC, USMLE, HPCSA, SCHS atd

Sun Yat-sen University byl schválen jako jeden z třiceti vysokých škol ze strany ministerstva školství Číny zapsat mezinárodní studenty obor MBBS (Program klinické medicíny vyučovaný v angličtině). Program navazuje na "prozatímní pravidla o normách anglicky učil lékařské vzdělání vysokoškoláka pro zahraniční studenty v Číně, kontrola kvality", a praxe akademických principů konsolidace teoretické znalosti a zaměřit se na technické dovednosti, interdisciplinární studií a klinické praxe.

Sun Yat-sen University (SYSU) zahájil program in2006 MBBS a od té doby získal uznání a schválení ze zdravotních rad v Indii, Thajsku, Nepálu a mnoho dalších národů. K dnešnímu dni, dvě šarže zahraničních studentů v celkové výši 194 z Indie, Thajska, Nepálu a dalších zemí úspěšně absolvoval University.

Zhongshan School of Medicine

První založena jako Boji Medical School v roce 1866, Zhongshan School of Medicine (SYSU-SOM) je nejstarší škola západní medicíny v Číně. Dnes je hrdý na to, stát mezi nejvyšší třídě lékařských škol na celostátní úrovni. SYSU-SOM vlastní největší komplexní systém zdravotní péče v Číně, včetně 5 komplexních AND3 specializovaných nemocnicích a 13 větev komunitních nemocnic s více než 11.000 lůžky, 13 milionů ambulantních návštěv a 200.000 in-pacienta operací ročně. Instituce kandiduje jako lídr v oblasti lékařské a vědecké vzdělávání a odborné přípravy, biomedicínském výzkumu a péče o pacienty v zemi a těší výborné pověsti doma iv zahraničí, zejména v jihovýchodní Asii.

SYSU-SOM pověst kvalitního vzdělávání, vědecké inovace, a sociálních služeb přilákal vynikající a různorodou škálu učitelů a studentů, s více než 18.000 členů na plný úvazek fakulty a lékaři, a 8,915 lékařských a zdravotnických věd vysokoškoláky a postgraduální studenty, která zahrnuje více než 400 zahraničních studentů z 28 zemí. SYSU-SOM má také vysoce kvalitní vzdělávání lékařů zdroje, které pomáhají přilákat nejlepší lékařský diplom kandidáty.

Navíc, naši studenti medicíny získali první-cenu v celostátní soutěži o klinické dovednosti pro lékařský vysokoškoláky na tři po sobě jdoucí roky. Navázali jsme stabilní co-operace v oblasti lékařské vzdělání a výzkumu s mnoha mezinárodně renomovaných institucí, včetně Johns Hopkins University, Karolinska Institute, UT Southwestern Medical Center a Birmingham University.

Pěstitelské požadavky

Program MBBS sestává ze šesti akademických let a vyžaduje 284 Celkem kreditů, včetně 256 kreditů povinné předměty a 28 kreditů volitelných předmětů. Tam jsou 54 kurzy v tento významný, včetně 46 specializovaných třídách and8 volitelných tříd.

Hlavní chod

1.. Čínský 2. Úvod do Číny a čínská kultura 3. Úvod do čínské společnosti a kultury (praxe) 4. Chemistry 5. Matematika 6. Lékařská fyzika 7. Tělesná výchova 8. Lékařské Čínská terminologie 9. Lékařské Čínská 10. Lékařská biologie a Cell Biology 11. Základní anatomie 12. Lékařská etika 13. Klinická anatomie 14. Histologie a embryologie 15. Physiology 16. Biochemistry a Molecular Biology 17. Lékařská imunologie 18. Lékařská mikrobiologie 19. Molekulární medicíny dovednosti 20. Human Parasitology 21. Patologie 22. Pharmacology 23. Experimentální Fyziologický Science 24. Patofyziologie 25. Preventivní medicína a Community Medicine 26. Lékařské statistiky 27. Epidemiology 28. Úvod do základních lékařských CoursesDiagnostics 29. Lékařské genetiky 30. Soudní lékařství 31. Vnitřní lékařství 32. Surgery 33. Gynekologie a porodnictví 34. Pediatrics 35. Lékařské Imageology 36. Tradiční čínská medicína (včetně akupunktury) 37. Neurologie 38. Psychiatry 39. Oncology 40. Infekční nemoci 41. Ortopedie 42. Emergency Medicine 43. Otothinolaryngology 44. Klinické dovedností 45. Rehabilitačního lékařství 46. Klinická praxe 47. Computer Science 48. Lékařská psychologie 49. Stomatologie 50. Anesteziologi 51. Ophthalmology 52. Dermatology 53. Medicína založená na důkazech 54. Lékařská literatura získávání a využití

Vstupní požadavky

1.. Studenti by měli pocházet z anglicky mluvících zemí. Pokud tomu tak není, je vyžadována minimální skóre 60 na TOEFL iBT nebo minimální IELTS skóre 6.

  1. Věk požadavky: 18 let výše.
  2. Senior maturitě kvalifikace.
  3. Desítky angličtiny na vysokých školách by měly být záznamy stupně C nebo vyšší (70 bodů nebo vyšší ze 100).
  4. Desítky matematiky, fyziky, chemie, biologie a ve vysokých školních záznamech by měl být stupeň D nebo vyšší (60 bodů nebo vyšší ze 100), a stupně C nebo vyšší v alespoň jednom z předmětů mezi matematiky, fyziky a chemie. 6.. Záznam dobré chování 7. Dobré zdraví (včetně bez barvosleposti) 8. Žadatelé, kteří absolvovali střední školu, ale dosud přijaté promoce diplomy by měly poskytnout dodatečnou dokumentaci, ze škol, které ověřují jejich stav.
  5. Studenti jsou povinny přijmout přijímací zkoušku pořádanou Sun Yat-sen University, který pokrývá matematiku, chemii, fyziku a.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Sun Yat-sen University, originally known as Guangdong University, was founded in 1924 by Dr. Sun Yat-sen (also called Sun Zhongshan), a great democratic revolutionary leader of the 20th century. The U ... Čtěte více

Sun Yat-sen University, originally known as Guangdong University, was founded in 1924 by Dr. Sun Yat-sen (also called Sun Zhongshan), a great democratic revolutionary leader of the 20th century. The University is located in Guangdong Province, an area neighboring Hong Kong and Macao, which is at the forefront of China's reform and opening up... Méně
Guangzhou , Guangzhou , Zhuhai , Guangzhou + 3 Více Méně