HEALTHCARESTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené království.

Magisterský titul, nebo MA, je vysoce specializovaný vzdělávací program, který poskytuje studentům vzdělání v hloubkovou svém zvoleném oboru. Mnozí studenti rozhodnou dokončit magisterský titul s cílem zlepšit jejich šance na získání vysoce placenou a sportovní kariéru.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Nottingham je známý pro legendu Robina Hooda, dvou velkých divadel a mnoho muzeí a galerií. To je také domov pro dvě univerzity, které mají více než 60 tisíc studentů, z nichž 12.000 jsou mezinárodní.

Univerzity pro titul bakaláře Spojené království. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené království zde.

nalezené výsledky Filter

Ma v oblasti veřejného zdraví

Nottingham Trent University School of Social Sciences
MA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Tento kurz byl navržen v reakci na současných mezinárodních debat o měnící se povaze a posunujících hranice multidisciplinárního veřejného zdraví.

Čtěte více