HEALTHCARESTUDIES.CZ

Magisterský stupeň je pokročilá jednotka studie, kterou lze získat v asi dva roky poté, co studenti absolvovali bakalářský titul. V závislosti na škole a získal magisterský titul může být provedeno osobně, on-line, nebo dokonce na částečný úvazek, což je ideální pro zaneprázdněné studenty.

Spojené státy americké obyčejně volal Spojené státy, je spolková republika skládající se z padesáti států a federálního distriktu. 48 sousedících států a federální distrikt Washington, DC jsou v prvním Severní Ameriky mezi Kanadou a Mexikem. Stát Aljaška se nachází v severozápadní Severní Americe, západní Kanady a na východ od Ruska přes Bering úžinu a stát Havaj je souostroví v polovině severním Pacifiku. Země má také pět obydlených a devět neosídlených území v Pacifiku a Karibiku.

nalezené výsledky Filter

Ma v analýze aplikovaného chování

College of Saint Elizabeth
Online forma Denní studium Kombinované 12 - 15 měsíce Září 2020 Spojené státy americké Morristown + 1 více

Online magisterské studium v ​​aplikované analýze chování je určeno pro absolventy studentů, kteří se snaží zvýšit své znalosti a odborné znalosti v oblasti analýzy aplikovaného chování; profesionálové, kteří se připravují na práci s osobami s autismem, s vývojovými postiženími a problémy s chováním; stejně jako ti, kteří mají v úmyslu sedět na zkoušce Certifikovaná analýza chování.

Magistr umění v integrujícím zdraví a léčení

The Graduate Institute
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Spojené státy americké Bethany

Master of Arts v integrující zdraví a léčení je 36-kreditní program, který zkoumá zdraví, wellness a nemoc z holistického hlediska. Tento přístup zahrnuje porovnání, propojení a integraci konvenčních, alternativních a doplňkových přístupů k podpoře zdraví a wellness, jakož ik prevenci a hojení.

Ma v gerontologii

Youngstown State University (YSU)
Kampus Denní studium Září 2020 Spojené státy americké Youngstown

Master of míry umění v gerontologii je jedním z nejnovějších studijních programů Youngstown State University je. S pevným mezioborové zaměření na sociální epidemiologie a stárnutí, program se liší

Ma v řeči jazyk patologie

Kean University
Kampus Denní studium Kombinované Září 2020 Spojené státy americké New York svaz + 1 více

Master of Arts v řeči jazyk patologie je pokročilý studijní program, který je navržen tak, aby připravit studenty pro profesionální pozice jako řeč-patologové jazyka v nemocnicích, nastavení institucionální a škol.

Master of Arts v oblasti správy zdraví a lidských zdrojů

Saint Mary's University of Minnesota Online
Online forma Denní studium Přihlašování započato Spojené státy americké Winona

Vést s soucitem. Spravujte s péčí. Univerzita Minnesoty v Saint Mary vám pomůže s důvěrou v dosažení vašich cílů v oblasti zdraví a lidských služeb.

Master in Integrative Health Studies

California Institute of Integral Studies
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 5 najděte si doktorské studium práv Září 2020 Spojené státy americké San Francisco + 1 více

Náš program, který získal ocenění, je první v zemi, kde se připravuje vedoucí představitelé úrovní v rozšiřujících se oblastech integrovaného koučování v oblasti zdraví a wellness.

Master of Arts v poradenství: Klinické rehabilitační poradenství

Our Lady of the Lake University Online
Online forma Kombinované 3 roky Září 2020 Spojené státy americké San Antonio

Panna Marie z Lake University on-line Master of Arts v poradenství je postavena na učebních osnovách v souladu s normami CACREP a nabízí tři specializace specifické pro kariéru ve školním poradenství, klinické poradenství duševního zdraví, nebo klinické rehabilitace poradenství.

Master Of Arts V Poradenství: Klinické Poradenství Duševního Zdraví

Our Lady of the Lake University Online
Online forma Kombinované 3 roky Září 2020 Spojené státy americké San Antonio

Panna Marie z Lake University on-line Master of Arts v poradenství je postavena na učebních osnovách v souladu s normami CACREP a nabízí tři specializace specifické pro kariéru ve školním poradenství, klinické poradenství duševního zdraví, nebo klinické rehabilitace poradenství.

MA v gerontologii

Northeastern Illinois University
Kampus Kombinované 3 roky Kontaktuj školu Spojené státy americké Avondale

Program MA v gerontologii je oceněným akademickým programem, který je v roce 2014 uznáván jako program vynikající jak v Asociaci pro gerontologii ve vysokém školství, tak v profesionální společnosti American Psychological Association.

Master v manželství a rodinné terapii

University of San Francisco - School of Education
Kampus Denní studium Kombinované 7 - 8 semestry Září 2020 Spojené státy americké San Francisco Sacramento San Jose Santa Rosa + 4 více

Magisterský program v psychologickém poradenství s koncentrací v manželství a rodinné terapii (MFT) připravuje studenty být sociálně a kulturně citlivý vztah a rodinní terapeuti a poradci pro duševní zdraví.

Ma V Biostatistice

Boston University Graduate School of Arts & Sciences
Kampus Denní studium Kombinované 15 - 24 měsíce Září 2020 Spojené státy americké Boston + 1 více

Někteří z nás jsou povoláni klást velké otázky v životě. Biostatisté kladou tyto otázky a nalézají život měnící odpovědi prostřednictvím vědeckého výzkumu a hloubkové statistické analýzy.

Master of Arts (MA) v lékařské etice a humanitních vědách

Northeast Ohio Medical University- College of Graduate Studies
Kampus Září 2020 Spojené státy americké Rootstown černošská čtvrť

Studenti zahajují program Zdravotní etika a humanitní vědy tím, že vytvoří základnu v lékařských humanitních oborech s teoretickými pohledy na etiku. Tento základ dává studentům nástroje k kritickému zkoumání otázek a hodnot relevantních pro poskytování zdravotní péče, výzkumu a zdravotnické organizace, stejně jako schopnost sebereflexe, řešení problémů a rozpoznání různých hledisek.