HEALTHCARESTUDIES.CZ

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Master of Arts lze použít ke sledování Bachelor of Arts. Magisterský program je často navržen tak, aby studentům hluboké znalosti z oboru jako umělecké související. Vzhledem k tomu, že probíhá on-line, mohou studenti nemuseli navštěvovat třídy na akademické půdě. MA může trvat jeden až dva roky.

Co je to on-line MA? Jedná se o studijní program, který se zaměřuje na umění. To může zahrnovat politickou vědu, literaturu, divadelního umění, historie, antropologie, film a výtvarné umění. Přesné oblasti studia na něž se vztahuje tento stupeň se může lišit od jedné univerzity na druhou. Například některé školy mohou zadávat MA pro studijních programů, které se zaměřují na vědu a matematiku. On-line MA mohou použít kombinaci výzkumných projektů, skupinové diskuse, přednášky a hands-na učení s cílem zajistit studentům získat odborné znalosti potřebné k úspěchu.

On-line MA může mít mnoho výhod.Někteří zaměstnavatelé chtějí, aby jejich zaměstnanci měli extra znalosti navrhované touto vyššího stupně, takže toto vzdělávání může udělat více konkurenční kandidáta. Mohlo by to také vést k povýšení a vyšší platy.

Školné pro on-line MA se mohou značně lišit od jedné školy do druhé. I když je to on-line, zeměpisu může stále hrát svou roli v celkových nákladech. Chcete-li získat jasnou představu o nákladech, možná budete muset obraťte se na školu, kterou chcete zúčastnit.

Jaký typ kariéry může online MA vedou k? Vaše možnosti mohou být omezeny předchozí zkušenosti a jiném vzdělávání. Nicméně, MA může poskytnout mnoho příležitostí. V závislosti na konkrétním oboru, můžete mít možnost stát kurátorka v muzeu, módní návrhářka, arteterapeut, spisovatel, redaktor, historik, archivář, pedagog, umělec nebo umělecký kritik. Můžete také použít MA jako odrazový-off bod pro další vzdělávání.

Je toto správná míra pro vás?Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

nalezené výsledky Filter

Ma v lékařských věd

University of Lucerne - The Department of Health Sciences and Health Policy
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Švýcarsko Vojtěška

Master of Arts ve zdravotních věd na univerzitě v Lucernu nabízí studentům z celé řady oborů potřebné znalosti a dovednosti směrem ke komplexnímu chápání zdraví, fungování a zdravotního postižení.

Ma V Vedení Zdravotnictví A Sociální Péče

Bishop Grosseteste University
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Říjen 2020 Spojené království Lincoln + 1 více

Cílem tohoto kurzu je umožnit hluboké znalosti a porozumění vedoucím praktikám ve zdravotnictví a sociální péči, které jsou informovány současným vědeckým výzkumem a zahrnují kritické povědomí o aktuálních problémech a vývoji v popředí této oblasti.

Ma V Biostatistice

Boston University Graduate School of Arts & Sciences
Kampus Denní studium Kombinované 15 - 24 měsíce Září 2020 Spojené státy americké Boston + 1 více

Někteří z nás jsou povoláni klást velké otázky v životě. Biostatisté kladou tyto otázky a nalézají život měnící odpovědi prostřednictvím vědeckého výzkumu a hloubkové statistické analýzy.

Master of Arts (MA) v lékařské etice a humanitních vědách

Northeast Ohio Medical University- College of Graduate Studies
Kampus Září 2020 Spojené státy americké Rootstown černošská čtvrť

Studenti zahajují program Zdravotní etika a humanitní vědy tím, že vytvoří základnu v lékařských humanitních oborech s teoretickými pohledy na etiku. Tento základ dává studentům nástroje k kritickému zkoumání otázek a hodnot relevantních pro poskytování zdravotní péče, výzkumu a zdravotnické organizace, stejně jako schopnost sebereflexe, řešení problémů a rozpoznání různých hledisek.

Master v manželství a rodinné terapii

University of San Francisco - School of Education
Kampus Denní studium Kombinované 7 - 8 semestry Září 2020 Spojené státy americké San Francisco Sacramento San Jose Santa Rosa + 4 více

Magisterský program v psychologickém poradenství s koncentrací v manželství a rodinné terapii (MFT) připravuje studenty být sociálně a kulturně citlivý vztah a rodinní terapeuti a poradci pro duševní zdraví.

Ma ve vývojové a terapeutické hře

Swansea University
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 3 roky Září 2020 Spojené království Swansea + 1 více

Získejte pokročilé porozumění tomu, jak se děti učí a rozvíjejí hrou s naším magisterským studiem v oblasti vývojové a terapeutické hry.

MA v gerontologii

Northeastern Illinois University
Kampus Kombinované 3 roky Kontaktuj školu Spojené státy americké Avondale

Program MA v gerontologii je oceněným akademickým programem, který je v roce 2014 uznáván jako program vynikající jak v Asociaci pro gerontologii ve vysokém školství, tak v profesionální společnosti American Psychological Association.

Master of Arts medizinalfachberufe

Diploma University of Applied Sciences
Online forma Kombinované 5 semestry Kontaktuj školu Německo Německo online

Distanční vzdělávání Medizinalfachberufe titul Master of Arts (MA) je zaměřen na lidi, kteří pracují ve zdravotnictví, léčby a péče profesí a již získané akademické bakalářské nebo magisterské tituly, včetně Bachelor of Arts v Medizinalfachberufe DIPLOMOVÉ ,

Master Of Arts V Poradenství: Klinické Poradenství Duševního Zdraví

Our Lady of the Lake University Online
Online forma Kombinované 3 roky Září 2020 Spojené státy americké San Antonio

Panna Marie z Lake University on-line Master of Arts v poradenství je postavena na učebních osnovách v souladu s normami CACREP a nabízí tři specializace specifické pro kariéru ve školním poradenství, klinické poradenství duševního zdraví, nebo klinické rehabilitace poradenství.

Master in Integrative Health Studies

California Institute of Integral Studies
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 5 najděte si doktorské studium práv Září 2020 Spojené státy americké San Francisco + 1 více

Náš program, který získal ocenění, je první v zemi, kde se připravuje vedoucí představitelé úrovní v rozšiřujících se oblastech integrovaného koučování v oblasti zdraví a wellness.

Master of Arts v terapii tanečního hnutí

SRH University Heidelberg
Kampus Denní studium 24 měsíce Kontaktuj školu Německo Heidelberg

Taneční pohybová terapie je stále více populární v oblasti zdravotní péče a výzkumná základna pro tyto oblasti roste. Jako arteterapeutický přístup má Taneční pohybová terapie možnost přispívat k aktivaci, stabilizaci a oživení v souvislosti s prevencí, akutním zásahem a rehabilitací. Absolventi mohou také vykonávat kariéru ve výzkumu a vzdělávání.

Master of Arts v oblasti správy zdraví a lidských zdrojů

Saint Mary's University of Minnesota Online
Online forma Denní studium Přihlašování započato Spojené státy americké Winona

Vést s soucitem. Spravujte s péčí. Univerzita Minnesoty v Saint Mary vám pomůže s důvěrou v dosažení vašich cílů v oblasti zdraví a lidských služeb.

Magistr umění v integrujícím zdraví a léčení

The Graduate Institute
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Spojené státy americké Bethany

Master of Arts v integrující zdraví a léčení je 36-kreditní program, který zkoumá zdraví, wellness a nemoc z holistického hlediska. Tento přístup zahrnuje porovnání, propojení a integraci konvenčních, alternativních a doplňkových přístupů k podpoře zdraví a wellness, jakož ik prevenci a hojení.

Ma v oblasti veřejného zdraví

Nottingham Trent University School of Social Sciences
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Kontaktuj školu Spojené království Nottingham + 1 více

Tento kurz byl navržen v reakci na současných mezinárodních debat o měnící se povaze a posunujících hranice multidisciplinárního veřejného zdraví.

Master of Arts stárnutí u zdravých a gerontologie

SRH Hochschule für Gesundheit Gera
Kampus Denní studium 2 roky Říjen 2019 Německo Gere Bonne Stuttgart Heidelberg Karlsruhe Düsseldorf + 5 více

Magisterský studijní zdravého stárnutí a gerontologie nabízí jedinečnou příležitost vzít aktivní roli při transformaci společnosti.