HEALTHCARESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Německo.

Magisterský stupeň je pokročilá jednotka studie, kterou lze získat v asi dva roky poté, co studenti absolvovali bakalářský titul. V závislosti na škole a získal magisterský titul může být provedeno osobně, on-line, nebo dokonce na částečný úvazek, což je ideální pro zaneprázdněné studenty.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Univerzity pro titul bakaláře Německo. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Německo zde.

nalezené výsledky Filter

Master of Arts v oblasti zdravotní a sociální správu

SRH Hochschule für Gesundheit Gera
Kampus Denní studium 5 semestry Říjen 2019 Německo Gere Bonne Stuttgart Heidelberg Karlsruhe Düsseldorf + 5 více

Potřeba vysoce kvalifikované manažery ve zdravotnictví a sociálních službách stoupá. Naše Postgraduální zdravotnictví a sociální správa vás připraví pro tento odpovědný úkol a formuláře, které odborníci široce pojatého.

Master of Arts stárnutí u zdravých a gerontologie

SRH Hochschule für Gesundheit Gera
Kampus Denní studium 2 roky Říjen 2019 Německo Gere Bonne Stuttgart Heidelberg Karlsruhe Düsseldorf + 5 více

Magisterský studijní zdravého stárnutí a gerontologie nabízí jedinečnou příležitost vzít aktivní roli při transformaci společnosti.

Master of Arts v lékařském pedagogiky

SRH Hochschule für Gesundheit Gera
Kampus Kombinované 5 semestry Říjen 2019 Německo Gere Bonne Stuttgart Heidelberg Karlsruhe Düsseldorf + 5 více

Kurz lékařské vzdělávání (M. A.) orientován tak, jak magisterského studijního kurzu o obsahu a organizační struktury studia pro učitelské povolání v odborných školách v Durynsku (§ 14 ThürLbG).

Studium Management zdraví péče, Master of Arts

SRH FernHochschule Riedlingen
Online forma Kombinované 4 semestry Říjen 2019 Německo Riedlingen

Zdravotní péče se mění. Využijte příležitosti a kvalifikovat prostřednictvím studia managementu ve zdravotnictví v Fernhochschule Riedlingen pro ...

Master of Arts v hudební terapii

SRH University Heidelberg
Kampus Denní studium 24 měsíce Kontaktuj školu Německo Heidelberg

Mistr umění v hudební terapii připravuje absolventy pro zaměstnání jako hudební terapeuti na klinikách, rehabilitačních centrech a střediscích psychosociální podpory. Absolventi mohou také vykonávat kariéru ve výzkumu a vzdělávání. Absolventi jsou kvalifikovaní pro práci v oblastech medicíny (zejména bolesti a paliativní péče), psychiatrie, psychosomatiky, psychoterapie, neurologie a s dětmi a dospívajícími.

Master of Arts v terapii tanečního hnutí

SRH University Heidelberg
Kampus Denní studium 24 měsíce Kontaktuj školu Německo Heidelberg

Taneční pohybová terapie je stále více populární v oblasti zdravotní péče a výzkumná základna pro tyto oblasti roste. Jako arteterapeutický přístup má Taneční pohybová terapie možnost přispívat k aktivaci, stabilizaci a oživení v souvislosti s prevencí, akutním zásahem a rehabilitací. Absolventi mohou také vykonávat kariéru ve výzkumu a vzdělávání.

Master of Arts medizinalfachberufe

Diploma University of Applied Sciences
Online forma Kombinované 5 semestry Kontaktuj školu Německo Německo online

Distanční vzdělávání Medizinalfachberufe titul Master of Arts (MA) je zaměřen na lidi, kteří pracují ve zdravotnictví, léčby a péče profesí a již získané akademické bakalářské nebo magisterské tituly, včetně Bachelor of Arts v Medizinalfachberufe DIPLOMOVÉ ,