close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

MA (Master of Arts) je absolventem stupeň, který může pomoci lépe připravit studenty na kariéru ve svém oboru. Programy jsou k dispozici na univerzitách po celém světě a může být často dokončena v rozmezí jeden až tři roky. Co je MA v oboru farmacie? Tento program je určen pro jednotlivce, kteří se chtějí dozvědět o zkoumání, příprav a výdej léků. Existuje celá… Čtěte více

MA (Master of Arts) je absolventem stupeň, který může pomoci lépe připravit studenty na kariéru ve svém oboru. Programy jsou k dispozici na univerzitách po celém světě a může být často dokončena v rozmezí jeden až tři roky.

Co je MA v oboru farmacie? Tento program je určen pro jednotlivce, kteří se chtějí dozvědět o zkoumání, příprav a výdej léků. Existuje celá řada různých programů k dispozici, a některé budou mít více výzkumného zaměření, zatímco jiní budou připravovat studenty na práci jako profesionální lékárník. V závislosti na zaměření studia, třídy mohou zahrnovat vědecké etiky výrobu drog, biotechnologie, drogové marketing, požadavky FDA, řízení kvality, a farmaceutický management.

Studenti, kteří sledují daleko do lékárny stupňů výhodu v tom, že existuje celá řada pracovních příležitostí dostupných po ukončení studia. Pokročilý stupeň také zlepšuje šance absolventa na získání vyšší placenou pozici.

Finanční nároky spojené s vydělávat titul se bude lišit v závislosti na konkrétní instituce. Umístění školy a trvání programu jsou největšími determinanty cenu. Nejlepší způsob, jak zjistit, co bude školné a další poplatky, je zavolat na školu a zeptat se přímo.

Jedinci s MA v lékárně mají různé kariéry, že mohou vybírat. Mnozí se rozhodnou stát licencovanou lékárníka a pracovat v lékárnách na klinikách, nemocnice, obchody s drogami, a obchody s potravinami. Někteří absolventi se mohou rozhodnout pro práci v oblasti protidrogové designu, vývoje a výzkumu. Jiní mohou zvolit profesionální role ve farmaceutickém průmyslu, práce ve vládě a politice, být drog analytik, nebo práci v oblasti vzdělávání.

Máte-li zájem v lékárně kariéře, začít hledat pro školy právě teď. Hledat pro váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

Méně
Související studijní obory
arrow_drop_up arrow_drop_down
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
The Hebrew University of Jerusalem
Jeruzalém, Izrael

Farmaceutická škola z The Hebrew University of Jerusalem umožňuje integraci do světa akademické sféry, farmaceutického průmyslu a chemického a biotechnického průmyslu. Náš mag ... +

Farmaceutická škola z The Hebrew University of Jerusalem umožňuje integraci do světa akademické sféry, farmaceutického průmyslu a chemického a biotechnického průmyslu. Náš magisterský titul má 5 oblastí výzkumu, na které se můžete specializovat: 1. Léčivá chemie 2. Farmaceutická věda 3. Farmakologie 4. Forenzní věda 5. NanoMedicine -
MA
Denní studium
2 roky
Angličtina
Říj 2021
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory