HEALTHCARESTUDIES.CZ

Magisterský titul je program v oblasti vysokoškolského vzdělávání, které mnoho studentů touží získat. Příjem MA je důkazem let tvrdé práce a odhodlání na konkrétní oblasti, a to může ukázat zaměstnavatelům, že absolventi jsou dobře informovaný a připravený zvládnout úskalí na pracovišti.

Evropa je šestým největším kontinentem a zahrnuje 47 zemí a nejrůznějších závislostí, ostrovy a území. To je ohraničené na Středozemní moře na jih, v Asii na východě a Atlantským oceánem na západ.

nalezené výsledky Filter

Master of Arts v oblasti zdravotní a sociální správu

SRH Hochschule für Gesundheit Gera
Kampus Denní studium 5 semestry Říjen 2019 Německo Gere Bonne Stuttgart Heidelberg Karlsruhe Düsseldorf + 5 více

Potřeba vysoce kvalifikované manažery ve zdravotnictví a sociálních službách stoupá. Naše Postgraduální zdravotnictví a sociální správa vás připraví pro tento odpovědný úkol a formuláře, které odborníci široce pojatého.

Master of Arts stárnutí u zdravých a gerontologie

SRH Hochschule für Gesundheit Gera
Kampus Denní studium 2 roky Říjen 2019 Německo Gere Bonne Stuttgart Heidelberg Karlsruhe Düsseldorf + 5 více

Magisterský studijní zdravého stárnutí a gerontologie nabízí jedinečnou příležitost vzít aktivní roli při transformaci společnosti.

Master of Arts v lékařském pedagogiky

SRH Hochschule für Gesundheit Gera
Kampus Kombinované 5 semestry Říjen 2019 Německo Gere Bonne Stuttgart Heidelberg Karlsruhe Düsseldorf + 5 více

Kurz lékařské vzdělávání (M. A.) orientován tak, jak magisterského studijního kurzu o obsahu a organizační struktury studia pro učitelské povolání v odborných školách v Durynsku (§ 14 ThürLbG).

MA v pátrání a záchrany

Escuela Europea de Salud
Online forma Kombinované 4 - 12 měsíce Září 2020 Španělsko Madrid

Školení bude probíhat pouze v režimu vzdálenosti tím, že studenta materiál vydáván v knižní podobě (IFBN Ministerstva kultury, osobní brožovaný) a ve formátu PDF v pendrive s tablet nebo notebooku (volby) a Hodnocení bude umožněno platformu tak, aby odrážely vliv interakce mezi lektor-student / A, které se promítají ...

Ma v oblasti veřejného zdraví

Nottingham Trent University School of Social Sciences
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Kontaktuj školu Spojené království Nottingham + 1 více

Tento kurz byl navržen v reakci na současných mezinárodních debat o měnící se povaze a posunujících hranice multidisciplinárního veřejného zdraví.

Studium Management zdraví péče, Master of Arts

SRH FernHochschule Riedlingen
Online forma Kombinované 4 semestry Říjen 2019 Německo Riedlingen

Zdravotní péče se mění. Využijte příležitosti a kvalifikovat prostřednictvím studia managementu ve zdravotnictví v Fernhochschule Riedlingen pro ...

Master of Arts v hudební terapii

SRH University Heidelberg
Kampus Denní studium 24 měsíce Kontaktuj školu Německo Heidelberg

Mistr umění v hudební terapii připravuje absolventy pro zaměstnání jako hudební terapeuti na klinikách, rehabilitačních centrech a střediscích psychosociální podpory. Absolventi mohou také vykonávat kariéru ve výzkumu a vzdělávání. Absolventi jsou kvalifikovaní pro práci v oblastech medicíny (zejména bolesti a paliativní péče), psychiatrie, psychosomatiky, psychoterapie, neurologie a s dětmi a dospívajícími.

Master of Arts v terapii tanečního hnutí

SRH University Heidelberg
Kampus Denní studium 24 měsíce Kontaktuj školu Německo Heidelberg

Taneční pohybová terapie je stále více populární v oblasti zdravotní péče a výzkumná základna pro tyto oblasti roste. Jako arteterapeutický přístup má Taneční pohybová terapie možnost přispívat k aktivaci, stabilizaci a oživení v souvislosti s prevencí, akutním zásahem a rehabilitací. Absolventi mohou také vykonávat kariéru ve výzkumu a vzdělávání.

Master of Arts medizinalfachberufe

Diploma University of Applied Sciences
Online forma Kombinované 5 semestry Kontaktuj školu Německo Německo online

Distanční vzdělávání Medizinalfachberufe titul Master of Arts (MA) je zaměřen na lidi, kteří pracují ve zdravotnictví, léčby a péče profesí a již získané akademické bakalářské nebo magisterské tituly, včetně Bachelor of Arts v Medizinalfachberufe DIPLOMOVÉ ,

Ma ve vývojové a terapeutické hře

Swansea University
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 3 roky Září 2020 Spojené království Swansea + 1 více

Získejte pokročilé porozumění tomu, jak se děti učí a rozvíjejí hrou s naším magisterským studiem v oblasti vývojové a terapeutické hry.

Ma v lékařských věd

University of Lucerne - The Department of Health Sciences and Health Policy
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Švýcarsko Vojtěška

Master of Arts ve zdravotních věd na univerzitě v Lucernu nabízí studentům z celé řady oborů potřebné znalosti a dovednosti směrem ke komplexnímu chápání zdraví, fungování a zdravotního postižení.