Magistr Biomedicínského Výzkumu, Specializace V Rakovině

Všeobecné informace

Popis programu

Magistr v biomedicínském výzkumu se skládá ze 4 specialit:

 1. Rakovina
 2. Nadnárodní výzkum
 3. Neurovědy a poznání
 4. Regenerativní medicína

Magistr v biomedicínském výzkumu je součástí postgraduální studijní strategie vyvinuté Universidad de Navarra s cílem zlepšit multidisciplinární povahu biomedicínského výzkumu a nabídnout specifické a vysoce kvalifikované školení, aby bylo možné čelit současným výzvám Biomedicína, biotechnologie a výzkum zdraví.

Magisterský titul je mezikulturní, což zviditelňuje transnacionální aspekt biomedicínského výzkumu, a to na fakultě přírodovědné, farmacie a medicíny univerzity, Centra aplikovaného lékařského výzkumu (CIMA), Výzkumného centra ve výživě (CIN) a Universidad de Navarra Clinic.

cíle:

 1. Trénovat vysoce kvalifikované odborníky v oblasti biomedicínského výzkumu s vynikajícími profesními příležitostmi v oblasti výzkumu, doktorátu a průmyslu.
 2. Proveďte výzkumný projekt, diplomová práce, což je polovina školení.
 3. Umět vybrat a používat vhodné techniky k efektivnímu a přesnému rozvoji biomedicínského výzkumu.
 4. Mají technickou kapacitu k získání přesných a reprodukovatelných výsledků, z nichž lze vyvodit platné a objektivní závěry v oblasti biomedicíny.

Profil:

Program je zaměřen na absolventy v oborech: biologie, biochemie, chemie, farmacie, lékařství, biotechnologie, veterinární nebo jiný ekvivalentní titul.

129576_photo-1567427018141-0584cfcbf1b8.jpgMichael Longmire / Unsplash

požadavky:

Studenti, španělští nebo cizinci, kteří akreditují zákonné požadavky na přístup stanovené v článku 16 královského nařízení 1393/2007, pokud možno s předchozím vzděláváním v oboru zdravotních věd nebo věd. Pro přístup k oficiálním magisterským studijním programům bude nezbytné mít k dispozici oficiální španělský univerzitní diplom nebo jiný diplom vydaný vzdělávací institucí Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání, který v zemi udělující oprávnění uděluje přístup k magisterským studiím. Stejně tak mají přístup i absolventi ze španělských vzdělávacích systémů.

Vlastnosti:

Magisterský titul vyučují lékaři a vědci z lékařských a vědních fakult Universidad de Navarra . Cvičení probíhá v CIMA (Centrum aplikovaného lékařského výzkumu). Studenti jsou v biomedicínském kampusu Universidad de Navarra .

Učební plán:

 • Modul I (Základní aspekty) je přijímán všemi studenty s předmětem základních principů v biomedicínském výzkumu, jako je etika, techniky a bezpečnost, experimenty na zvířatech a vědecká komunikace.
 • Modul II (Specialties) nabízí studentům možnost výběru ze čtyř specialit: Rakovina; Nadnárodní výzkum; Neurovědy a poznání; Výživa a metabolismus.
 • Modul III (Doplňkové školení) je nabídka volitelných předmětů, která studentům umožní absolvovat 5 ECTS studijních plánů s předměty nabízenými v modulu III nebo mezi těmi, které se vyučují v některé ze studovaných specialit (modul II).
 • Konečně, modul IV (Final Master Project ) , bude prováděn všemi studenty zapsanými v magisterském studiu a spočívá v provedení výzkumného projektu vztahujícího se k vybrané specializaci.

1. Specialita na rakovinu

Specialita na rakovinu poskytuje studentovi pokročilé znalosti o stavu ve výzkumu, který se v současné době provádí v oblasti rakoviny.

Student absolvuje komplexní a multidisciplinární školení:

 • V různých patofyziologických aspektech rakoviny dává zvláštní význam epigenetickým mechanismům zapojeným do kontroly genové exprese a imunologickým aspektům zapojeným do těchto patologických procesů;
 • V hlavních technikách používaných při výzkumu rakoviny, diagnostice a monitorování se zvláštním důrazem na cytogenetiku, nové genomické techniky a cytometrii;
 • V nejinovativnějších strategiích pro léčbu rakoviny, se zvláštním zájmem o imunoterapii.
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The University of Navarra is based on the Christian inspiration promoted by St. Josemaría Escrivá de Balaguer, the founder of Opus Dei. Its mission is to seek and present the truth; contribute to the ... Čtěte více

The University of Navarra is based on the Christian inspiration promoted by St. Josemaría Escrivá de Balaguer, the founder of Opus Dei. Its mission is to seek and present the truth; contribute to the academic, cultural and personal education of its students; promote academic research and healthcare activities; provide suitable opportunities for the development of its professors and employees, and carry out broad cultural outreach and social promotion work with a clear goal of service. Méně
Pamplona , Madrid , San Sebastián + 2 Více Méně