Letní škola „Interakce těla a mysli ve zdraví a nemoci“

Všeobecné informace

11 dostupných umístění

Popis programu

Škola se zabývá interakcemi mysli a těla se zdravím a nemocemi. Témata budou zejména: fyziologické aspekty obrazu těla, jeho konstrukce a změny se zvláštním odkazem na interocepci a zobrazování, normální a pozměněný vztah kardiovaskulárních / gastroenterálních funkcí / trigeminálních informací s poznáváním a spánkem, role jednotlivce kognitivní a psychofyziologické rysy bolesti a její kognitivní regulace, relaxační techniky.

Cíl

Budou poskytovány psychofyziologické a klinické informace. Škola uzavře kulatý stůl mezi filozofy a biology, aby překlenula propast mezi humanitními a biologickými vědami.

Kdo může požádat

Studenti bakalářského a magisterského studia, Ph.D. studenti zdravotnických věd, lékaři, psychologové, odborníci v rehabilitačních vědách.

Jazyk

Angličtina

Intenzita programu

Plný úvazek

aplikace

Požadavky na přijetí

  • Přijímání do univerzitních programů zdravotnických věd

Požadované dokumenty

  • Doklad totožnosti (* PASSPORT v případě, že jste zahraniční student *)
  • Registrační formulář
  • Životopis

Všechny dokumenty musí být ve formátu pdf, aby mohly být v případě potřeby nahrány na portál (viz stránka „Jak se přihlásit“).

ECTS

4

Poplatky

500 euro

Financování

Další podrobnosti vám sdělí koordinátor.

Doba

14. - 20. června 2020

Uzávěrka

30. dubna 2020

Poslední aktualizace Listopad 2019

Informace o škole

Univerzita v Pise je veřejná instituce, která se může pochlubit 20 odděleními , s vysokými výzkumnými středisky v odvětví zemědělství, astrofyziky, informatiky, strojírenství, lékařství a veterinární ... Čtěte více

Lucca , Batavia , Livorno , Pompeje , Lucca , Lecce Nei Marsi , Sillico , Turín , Massa , Altopascio , Pisa + 10 Více Méně