Laboratorního zvířete věda magisterský program

Všeobecné informace

Popis programu

Hodně z moderní denní medicíny vděčí nenahraditelné živočišné výzkumu. S potřebou technicky sofistikované, humánní a promyšlené využívání zvířat v biomedicínském výzkumu, poptávka po kvalifikované osoby v oblasti laboratorních zvířat vědy je velmi vysoká, a to zejména na univerzitách, farmaceutických společností a biotechnologických společností. S cílem pokročit v tomto vysoce konkurenčním odvětví, je nezbytné mít tréninkový výhodu, že specializovaný magisterský titul poskytuje. Proto, Eastern Virginia Medical School zahájila Tento nový internetový Magisterský Laboratory Animal Science Program.

Magisterský program navazuje pevný základ pro úspěšnou kariéru v laboratorních zvířat vědy. Jeho kurzy jsou zaměřeny na všechny aspekty laboratorních zvířat vědy a živočišného facility managementu. Praktika poskytuje studentovi příležitost aplikovat teoretické poznatky Naučili se skutečnou praxí laboratorních zvířat vědy. Program může rovněž zlepšit postavení ty studenty, kteří chtějí rozvíjet svou odbornou přípravu v veterinární medicíně pro jejich aplikaci do veterinární školy.

Tento program bude cvičit vědce, kteří plánovat, provádět a vyhodnocovat pokusy na zvířatech a živočišných zařízení, tím, že jim s vysokou kvalitou základního výzkumu, klinický, statistické a etika vzdělání, které umožňuje absolventům navrhovat efektivní experimenty, a zároveň minimalizovat počet potřebných zvířat a nepříznivé účinky.

Kurzy budou vycházet z široké, interního know-how EVM "V laboratorních zvířat vědy a bude využívat školních state-of-the-art zařízení. Program bude dále zvýšena renomovaných hostů lektorů, což umožňuje účastníkům být učen jak teorii a technické dovednosti odborníků působících v čele této disciplíny.

Osnovy

on-line Magistr programu laboratorních zvířat umožňuje maximální flexibilitu pro studenta. Je určen pro jednotlivce, kteří mohou být v současnosti pracují v oblasti laboratorních zvířat vědy, ty, kteří hledají kariérní postup, nebo ty, kteří hledají příležitosti ve výzkumných laboratořích, ale nechtějí přestěhovat, aby se zúčastnili tradiční magisterské programy.

Program má celkem 30 kreditů v 5 semestrů více než 2 roky. Všechny kurzy bude on-line, s jednou týden na akademické půdě pro praktické školení zvířat v průběhu letního semestru, v letech 1 a 2.

Požadavky na přijetí

Tyto prvky jsou požadavky, které musí zvážit pro přijetí do programu:

Pro všechny žadatele

 • Bakalářské nebo absolvent titul s 2,75 GPA nebo vyšší z regionální a národní úrovni akreditované v USA vysoké školy nebo univerzity nebo mezinárodní ekvivalent.
 • Program může udělit výjimky na případ od případu.
 • Úspěšné absolvování dvou semestrů každá z vysoké školy na úrovni biologie a chemie a jeden semestr matematiky.
 • Minimálně 3 měsíce nebo 500 hodin praktických zkušeností, jak je popsáno v technické dovednosti je nutné ji před začátkem prvního semestru.
 • Celkem 6 měsíců nebo 1000 hodin ověřené zkušenosti laboratorních zvířat (včetně 500 hodin hands-on požadavku přijetí) je požadavek absolvování.
 • Žadatelé, kteří touží budoucnost jako technolog laboratorního zvířete se důrazně doporučuje, aby se na plný úvazek Zkušenosti / Zaměstnanost se během 2 let trvání programu, aby byly způsobilé pro LAT a LATG certifikace prostřednictvím amerického sdružení Laboratory Animal Science (AALAS).
 • Tři doporučující dopisy, z nichž jeden musí ověřit minimální hands-on požadavku praxe zvíře.
 • Osobní prohlášení popisující akademické a profesní cíle žalobkyně.
 • Počítačové a počítačů s různými specifikacemi (viz Computer norem).

PRO Mezinárodní žadatelé:

Překlad: Pokud akademická instituce, které jste se zúčastnili nevydává dokumenty v angličtině, bude kreditační agentura vyžadují předložení slovo-pro-slovo překlad vašich přepisů. Můžete se obrátit na University jazykové služby (ULS) na www.universitylanguage.com, aby předložily své přepis pro překlad a nařídit jim poslat přeložený přepis do kreditačního agentuře jste zvolili.

Přepis Hodnocení: Zahraniční studenti, jejichž mateřským jazykem není angličtina, může kontaktovat jednu z následujících credentialing agentur předkládat přepisy pro oficiální hodnocení. Poučte credentialing agentura poslat oficiální vyhodnocení (a překlad), přímo na EVM řediteli přijímací & prováděcí smlouvy.

POZNÁMKA: Úředníka přepis musí být předložena EVM úřadu přijímací & prováděcí smlouvy, jakož i kreditačního agentura podle svého výběru.

TOEFL: Mezinárodní žadatelé, jejichž mateřským jazykem není angličtina, musí mít zkoušku TOEFL a získat určitý počet bodů takto: Paper-based test: 550; Computer-based test: 213; iBT zkouška: 80. Prosím, jděte na webové stránky ETS vzít zkoušku TOEFL, a požádat své TOEFL skóre být zaslána přímo do úřadu přijímací a školní docházky zdravotnických profesí. ETS hlásí skóre po dobu dvou let od data zkoušky. Pokud jste již dříve užíval TOEFL, ale dvouletá lhůta vypršela, bude program přijímat osobní výtisk li k dispozici.

Kariérní vyhlídky

Studenti v programu vydělat Stupeň biomedicíně magisterský s specialitou v Laboratorního veterinárního lékařství, za dva roky. Naším cílem je poskytovat komunity biomedicínského výzkumu se zkušenými jednotlivci v laboratorních zvířat vědy, které mohou splnit potřebných místech ve výzkumu a péče o zvířata zařízení ihned po ukončení studia.

S novými a více omezující směrnice na ochranu zvířat, vědecké a výzkumné průmysl naléhavě potřebují vysoce kvalifikované pracovníky k vést a řídit své výzkumné činnosti laboratorních zvířat ve vysoce kvalifikovaným způsobem. Mnoho zajímavých existují možnosti, včetně těch v akademické obce, průmyslu (biotechnologie a farmaceutické společnosti), a vládu. Odborníci laboratorních zvířat jsou zapojeni do veterinární péče, vzdělávání, řízení zdrojů zvířat, zjemnění zvířecích modelů, rozvoj alternativ k zvířat ve výzkumu, a nezávislého výzkumu.

Náklady na Účast w / o poplatků z úvěrů

 • Ve státě: $ 36340 MLAS1 $ 23.633 MLAS2
 • Mimo státu: $ 38248 MLAS1 $ 24905 MLAS2
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

EVMS prepares learners for careers as competent and compassionate physicians, health-care professionals and scientists. Our students benefit from the broad range of instruction provided by our full-ti ... Čtěte více

EVMS prepares learners for careers as competent and compassionate physicians, health-care professionals and scientists. Our students benefit from the broad range of instruction provided by our full-time faculty, who work in concert with health-care professionals throughout the community. Méně