Lékařský asistent program - Associate's Degree

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Péče o pacienty od phlebotomie po empatii

Lékařský asistent je životně důležitý v každodenní práci většiny zdravotnických zařízení, jako jsou ordinace lékařů, zařízení pro okamžitou péči, pečovatelské domy, kliniky a nemocnice. Zdravotní asistenti provádějí jak praktickou péči o pacienty (jako je krevní tlak a krevní tlak), tak i lékařskou anamnézu pacienta. Lékařští asistenti se také zabývají administrativními a úředními povinnostmi, včetně telefonování a plánování schůzek.

Jako studentka lékařské asistentky na American National University se budete účastnit klinických laboratorních kurzů, kde můžete uplatnit poznatky, které jste se naučili ve třídě, a budovat skutečné dovednosti, které dnešní zaměstnavatelé hledají. Budete také účastnit povinného externshipu, který nabízí další příležitosti k uplatnění získaných dovedností a kompetencí. Náš praktický lékařský výcvik vám poskytne zkušenosti a důvěru, abyste uspěli v jedné z nejrychleji rostoucích povolání

Kromě toho, že sloužil jako silný základ pro získání bakalářského titulu v oboru zdravotní péče, je tento spolupracovník je studijní program je navržen tak, aby vám dovednosti a techniky potřebné pro zaměstnání jako lékařský asistent nebo phlebotomist v lékařské nebo zubní úřad nebo v širokém řada zdravotnických zařízení.

Cesta progresivní výchovy - Lékařské programy:

Vaše zkušenosti s výukou

Vaše kurzy zahrnují praktické školení pro rozvoj dovedností, které potřebujete:

  • Trénink lékařských postupů pro pokrytí oblastí, jako je životnost pacientů, sběr laboratorních vzorků, provádění rutinních testů, jako je elektrokardiografie (EKG) a podávání terapeutických injekcí a očkování.
  • Budete také dokončovat základní sadu kurzů v oblasti anatomie, farmakologie, zdravotnictví a etiky a naučíte se, jak se vypořádat s administrativními a duchovními povinnostmi.
  • Klinická exkurze v délce 160 hodin pracovních zkušeností v reálném světě, zahrnující péči o pacienty individuálně, provádění lékařských postupů, shromažďování informací o pacientech a poskytování pomoci zdravotním zařízením.

Absolventi programu lékařské asistence mohou absolvovat státní certifikační zkoušky a získat označení Certified Medical Assistant (CMA) a / nebo Registrovaný lékařský asistent (RMA).

Program zdravotní asistence nabízený na American National University je akreditován Komisí pro akreditaci programů spojených zdravotních vzdělávacích programů (CAAHEP) na doporučení Výboru pro lékařské pomocné vzdělávání.

American National University podporuje progresivní učební formát, takže pokud získáte titul svého spolupracovníka, můžete okamžitě využít svého tréninku k posunu své kariéry, když budete pokračovat ve studiu v oblasti vysokých požadavků na bakalářském stupni - v oblastech, jako je řízení zdravotní péče nebo Podniková správa-řízení.

¹Vše široce dostupné, ne všechny kurzy jsou k dispozici ve všech třídách nebo nabízeny každý termín. Kontaktujte zástupce univerzitního studijního oddělení.

²Obrázka statistiky práce, Ministerstvo práce USA, Příručka pracovního výhledu, vydání 2012-2013, Zdravotní asistenti. Očekávaná míra růstu do roku 2020. Národní dlouhodobé projekce nemusí odrážet místní a / nebo krátkodobé ekonomické nebo pracovní podmínky a nezaručují skutečný růst zaměstnanosti.

† Kromě našeho kampusu Stark County v Ohiu.

Proč American National University ?

  • Pohodlí a flexibilita - díky denním a večerním třídám¹ máte flexibilitu pracovat, když získáte svůj titul.
  • Osobní pozornost - Nejste jen tvář v davu, naše malá třída umožňuje osobní pozornost instruktorů.
  • Kariéroví odborníci jako instruktoři - S aktuální a relevantní učební osnovou se učíte od instruktorů s reálnými zkušenostmi v terénu, kteří vás budou vést a mentorovat.
  • Kariérové ​​služby - Tým našich kariérních služeb vám pomůže před absolvováním vašeho životopisu, doprovodných dopisů, technik rozhovorů a hledání vhodných kariérních příležitostí.
  • Výhody absolventů - Naše podpora neskončí na promoci, protože jako absolvent budete mít přístup k našim kariérovým službám a kursům obnovy², které jsou k dispozici po celou vaši kariéru.

¹Vše široce dostupné, ne všechny kurzy jsou k dispozici ve všech třídách nebo nabízeny každý termín. Kontaktujte zástupce univerzitního studijního oddělení.

²Základní školení je bezplatné školení pro kvalifikované studenty. Dodatečné náklady, jako jsou laboratorní poplatky, knihy a dodávky, jsou zodpovědností studenta. Přeškolení je omezeno na program, ze kterého student absolvoval a je předmětem volného místa.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

In 1886, a group of visionary educators and business leaders saw the need for a higher education institution focused on career-based training to meet workforce needs in the southeastern United States. ... Čtěte více

In 1886, a group of visionary educators and business leaders saw the need for a higher education institution focused on career-based training to meet workforce needs in the southeastern United States. Together they founded what is now known as American National University with the intent of training workers in business, banking, accounting, administration, and other skilled professions. Méně
Salem , USA online , Pikeville , Lexington , Roanoke + 4 Více Méně