Read the Official Description

Okan univerzita, Lékařská fakulta Je hrdý na to, poskytnout zvýšenou lékařské vzdělání ve svém kampusu v Tuzle se sídlem v Istanbulu v Turecku.

Vedl o vysoce kvalifikovaným akademickým týmem s nejvyššími standardy a zkušeností, naši studenti dostávají lékařské vzdělání, které povede, aby se stali lékaři vybaven znalostmi a dovednostmi, které jsou potřebné k uspokojení potřeb moderního lékařském světě na 21 let. Století. Navíc, naše členy fakulty jsou lídry ve svých oborech, ale všichni jsou věnovány vzdělávání příští generace zdravotníků, kombinující výzkum a výuku s zlepšování lidského zdraví; Okan členy fakulty jsou věnovány budoucnosti zdravotnictví.

V návaznosti na mezinárodní a Evropské unie zdravotnických standardů, naše lékařské vzdělání se koná v anglickém jazyce a skládá se ze tří fází: Základní a klinické vědy Phase (Studenti jsou vybaveny základní lékařské znalosti, které zahrnuje anatomii, školení o základních jednotek, jako jsou buňky a komplexní biologické systémy, atd); Klinická Fellowcraft Phase (Zdravotní kandidáti jsou nyní vystaveny na různých klinických odděleních a skutečných pacientů) a Internship fáze (kde jsou naši studenti posledního ročníku praktikování medicíny pod přísným dohledem svých profesorů a chystá na reálném životě). Po absolvování 5500 hodin výcviku a praxe, naši studenti obdrží diplom Lékaři. Mají možnost vykonávat svou kariéru tím, že se specializací v rámci zvláštního lékařského oboru a stát se specializoval se na jedné z mnoha oblastech, jako je kardiologie, obecné chirurgie, radiologie, vnitřní lékařství, ortopedie, atd

Rádi bychom Vás přivítáme jako kandidát lékař zde na Okan univerzitě.

Prosím kontaktujte s naší Mezinárodního úřadu pro aplikační podmínky.

Program taught in:
Angličtina
This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Price
Free
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date