Lékařská fakulta

Okan University

Popis programu

Read the Official Description

Lékařská fakulta

Okan University

Okan univerzita, Lékařská fakulta Je hrdý na to, poskytnout zvýšenou lékařské vzdělání ve svém kampusu v Tuzle se sídlem v Istanbulu v Turecku.

Vedl o vysoce kvalifikovaným akademickým týmem s nejvyššími standardy a zkušeností, naši studenti dostávají lékařské vzdělání, které povede, aby se stali lékaři vybaven znalostmi a dovednostmi, které jsou potřebné k uspokojení potřeb moderního lékařském světě na 21 let. Století. Navíc, naše členy fakulty jsou lídry ve svých oborech, ale všichni jsou věnovány vzdělávání příští generace zdravotníků, kombinující výzkum a výuku s zlepšování lidského zdraví; Okan členy fakulty jsou věnovány budoucnosti zdravotnictví.

V návaznosti na mezinárodní a Evropské unie zdravotnických standardů, naše lékařské vzdělání se koná v anglickém jazyce a skládá se ze tří fází: Základní a klinické vědy Phase (Studenti jsou vybaveny základní lékařské znalosti, které zahrnuje anatomii, školení o základních jednotek, jako jsou buňky a komplexní biologické systémy, atd); Klinická Fellowcraft Phase (Zdravotní kandidáti jsou nyní vystaveny na různých klinických odděleních a skutečných pacientů) a Internship fáze (kde jsou naši studenti posledního ročníku praktikování medicíny pod přísným dohledem svých profesorů a chystá na reálném životě). Po absolvování 5500 hodin výcviku a praxe, naši studenti obdrží diplom Lékaři. Mají možnost vykonávat svou kariéru tím, že se specializací v rámci zvláštního lékařského oboru a stát se specializoval se na jedné z mnoha oblastech, jako je kardiologie, obecné chirurgie, radiologie, vnitřní lékařství, ortopedie, atd

Rádi bychom Vás přivítáme jako kandidát lékař zde na Okan univerzitě.

Prosím kontaktujte s naší Mezinárodního úřadu pro aplikační podmínky.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Price
Cena
Free
Information
Deadline
Locations
Turecko - Istanbul, Istanbul
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Turecko - Istanbul, Istanbul
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu