Lékař lékárny

Všeobecné informace

Popis programu

Na Union University , Be Transformed

Výzvy, kterým čelí zdravotnická komunita ve 21. století, jsou četné a odborníci budou potřebovat vynikající farmaceutické, profesní a etické školení. Závazek Union University k integraci přísných akademiků s křesťanským světonázorem je doložen na pověření fakulty Lékařské fakulty.

Akademický program

V prvním semestru vyzýváme naše studenty k kurzům v oblasti volně prodejných léků a lidské anatomii člověka. Zažívají technologii simulátoru lidského pacienta v rámci prvního ročníku. Velikost třídy je udržována malá, aby se zvýšila osobní interakce s profesory, některé z nejlepších křesťanských učenců v oboru.

Nejmodernější zařízení

Providence Hall je praktické vzdělávací prostředí, kde se studenti mohou aktivně zapojit do výzkumu, komunitní a nemocniční lékárny a rozsáhlého prostředí pro simulaci pacientů.

Program PEAP

Pharmacy Early Admission Program (PEAP) rekrutuje vysoce kvalifikované vysokoškolské studenty v Unii, a to již v prvním ročníku, aby pomohli zefektivnit jejich přijetí do programu doktora lékárny. PEAP garantuje přijetí do Lékařské fakulty, až do úspěšného splnění kritérií pro postup. PEAP nabízí příležitosti pro sociální styky s ostatními studenty PEAP, fakultami lékáren a studenty. V některých případech mohou být výzkumné možnosti k dispozici kvalifikovaným studentům.

Umístění

Union nabízí Postgraduate One One (PGY1) Pharmacy Residency Experience, která je v předkandidátském statusu Americké společnosti lékárníků zdravotního systému (ASHP). Zkušenosti s PGY1 nabízejí rezidentům klinické praxe v komunitě, ambulantní péči a nemocničním prostředí.

Akreditace

Program doktorské farmace Union University je akreditován Akreditační radou pro vzdělávání ve farmacii, 135 South LaSalle Street, Suite 4100, Chicago, IL 60503, 312 / 664-3575

Prohlášení o poslání

Posláním Union University College of Pharmacy je rozvíjet soucitné, komplexně vyškolené odborníky, kteří jsou připraveni reagovat na okamžité a budoucí požadavky farmaceutických věd a péče o pacienty v neustále se měnícím zdravotnickém prostředí.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Learn through rigorous academics. Thrive in a Christ-centered community. Succeed in your life and career. At Union University, be transformed.

Learn through rigorous academics. Thrive in a Christ-centered community. Succeed in your life and career. At Union University, be transformed. Méně