Lékárna

Universidade de Caxias do Sul

Popis programu

Read the Official Description

Lékárna

Universidade de Caxias do Sul

Lékárna

Procesy prevence, propagace, ochraně a obnově zdraví, prostřednictvím rozvoje činností souvisejících s Klinická a toxikologická analýza, potravin a léků.

Hřiště

Průmysl léky, potraviny, kosmetika, dezinfekční prostředky, domissaneantes a dodávky pro diagnostiku; nemocnice; lékárny alopatických a homeopatických léků; komunitní lékárny; výdej léků; distributoři; laboratoře pro klinické a toxikologické analýzy; výuka a výzkum; farmaceutické a technické pomoci; Farmaceutická péče; zdraví a dozorčích orgánů, a terapie center krev a onkologie.

Co dělá profesionální

Výzkum, vyrábět a kontrolovat kvalitu léků, kosmetiky a drogerie. Poskytuje návod k použití a řádné zachování léků. V potravinářském průmyslu, zabývající se výrobou a kontrolu kvality potravin. Je odpovědný za posouzení biologických materiálů, který je schopen pomáhat v diagnostice mnoha onemocnění. Působí v regulačních orgánů a odborné kontrole a schvalování, registraci a kontrolu léčiv. Působí v toxikologickém vyhodnocení léky, potraviny, kosmetiku, dezinfekčních prostředků a domissaneantes. Je zodpovědný za technicky farmaceutických provozoven, klinických a laboratorních testů, mimo toxikologie.

This school offers programs in:
  • Portugalština
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Mar. 2019
Duration
Délka trvání
5 let
Denní studium
Price
Cena
526 BRL
- Základní výše úvěru pro rok 2015
Information
Deadline
Locations
Brazílie - Caxias do Sul, State of Rio Grande do Sul
Datum začátku : Mar. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Mar. 2019
Brazílie - Caxias do Sul, State of Rio Grande do Sul
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu