Lékárna škola absolvent

Universidade Do Vale Do Itajaí

Popis programu

Read the Official Description

Lékárna škola absolvent

Universidade Do Vale Do Itajaí

Bachelor of Pharmacy

Univali Farmaceutická Kurz klade důraz na vzdělávání technického generalist profesionální a politicky kompetentní jednat o komplexní podporu zdraví občanů. Studijní plán je zaměřen na medicínu, které pokrývají oblasti věd o živé přírodě, přesné, lidských a užívání drog další výcvikové oblasti klinické analýzy a potravin.

Disciplíny v biologii, fyziku a chemii provází studenta průběhu, s praktických cvičeních v laboratořích, která zabírá hodně z kurzu zatížení.

Lékárna kurz roste a konsoliduje svou důvěryhodnost s vývojem velkého počtu výzkumných a rozšíření projektů, vypracovaných prostřednictvím stipendijních programů, vědecké akce (události a kursy) a výzkumných skupin.

Profesionální Pole

Lékárník může působit ve veřejných a soukromých lékáren dávkování v lékárnách vydávajících léčivé přípravky (léky, kosmetika, homeopatie) a nemocniční lékárny; v drogových průmyslu, kosmetiky, potravin a související domissaneantes; v klinických laboratořích, toxikologické analýzy a krevní terapeutická centra; do kvalitních kontrolních laboratoří; v oblasti distribuce léků a dodávek; regulačních a dozorčích orgánů, výzkumných ústavů a ​​výuky a podílet se na multidisciplinární týmy z rodinného programu zdraví.

Farmaceutické aktivity

Lékárník, profesionální titul v oboru farmacie, mohou působit ve více než 70 aktivit. Profesionální expanze dává lékárna, která je jedním z nejstarších řemesel lidstva, smysl profese budoucnosti.

  1. Akupunktura; 2. Klinické Vedení laboratoře; 3. Farmaceutické řízení; 4. Správa nemocnice; 5. Klinická analýza; 6. Domácí péče v multidisciplinárních týmů; 7. Přednemocniční neodkladné péče a nouzové; 8. Farmaceutické audit; 9. Klinická bakteriologie; 10. Bank of pupečníku; 11. Bank of mateřského mléka; 12. Krevní banka; 13. Sperma banka; 14. Bankovní subjekty; 15. Biofarmacie; 16. Molekulární biologie; 17. Klinická biochemie; 18. Věda potravin; 19. Klinické Cytologie; 20. Cytopatologie; 21. Cytochemie; 22. Kontrola kvality a úprava vody, pitná a kontrola prostředí; 23. Vektorové řízení, a městské škůdci; 24. Kosmetologie; 25. Testování DNA; 26. Lékárník v fyzikálního a chemického rozboru půdy; 27. Antroposofická lékárna; 28. Klinická farmacie; 29. Lékárna Společenství; 30. Výdejní lékárny; 31. Frakcionace drog; 32. Dermatologické lékárna; 33. Homeopatické lékárny; 34. Nemocniční lékárna; 35. Průmyslová farmacie; 36. Výuka lékárny; 37. Nukleární lékárna (radiopharmacy); 38. Oncology lékárna; 39. Veřejné lékárny; 40. Veterinární lékárny; 41. Lékárna školy; 42. Klinická farmakokinetika; 43. Farmakoepidemiologie; 44. Fytoterapie; 45. Plyny a směsi terapeutické použití; 46. Lidská genetika; 47. Nakládání s odpady zdravotnických služeb; 48. Klinická hematologie; 49. Hematologie; 50. Histopathology; . 51 Imunohistochemie; 52. Imunocytochemie; 53. Immunogenetics a histokompatibilní; 54. Imunohistochemie; 55. Clinical Immunology; 56. Imunopatologie; 57. Životní prostředí, bezpečnost, ochrana zdraví při práci a sociální odpovědnost; 58. Klinická mykologie; 59. Klinická mikrobiologie; 60. Parenterální výživa; 61. Klinická parazitologie; 62. Veřejné zdraví; 63. Klinická toxikologie; 64. Toxikologie životního prostředí; 65. Toxikologie potravin; 66. Sportovní toxikologie; 67. Farmaceutické toxikologie; 68. Forenzní toxikologie; 69. Pracovní toxikologie; 70. Veterinární toxikologie; 71. Zdravotní dohled; 72. Virology klinika

Povolání

Lékárník je zdravotní profesionál, který pracuje na zdravotní onemocnění občana, rodiny a komunity, integrovaný epidemiologické a profesionální reality. Poskytuje služby na všech úrovních zdravotní péče, integraci do propagačních programů, údržbě, prevenci, ochraně a obnově zdraví, citlivé a zavázala k lidské bytosti, respektovat ji a ocenění ho. Profesionální generalista, humanista, kritický a reflexivní je schopen vykonávat činnosti týkající se drog a léků, klinické a toxikologické analýzy a řízení, produkce a analýzy potravin, zahrnující etické, vědecké a občanství.

This school offers programs in:
  • Portuguese (Brazil)
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Mar. 2019
Duration
Délka trvání
9 semestry
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Brazílie - Balneário Camboriú, State of Santa Catarina
Datum začátku : Mar. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Brazílie - Itajaí, State of Santa Catarina
Datum začátku : Mar. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Mar. 2019
Brazílie - Itajaí, State of Santa Catarina
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Brazílie - Balneário Camboriú, State of Santa Catarina
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu