Read the Official Description

Bachelor of Pharmacy

Univali Farmaceutická Kurz klade důraz na vzdělávání technického generalist profesionální a politicky kompetentní jednat o komplexní podporu zdraví občanů. Studijní plán je zaměřen na medicínu, které pokrývají oblasti věd o živé přírodě, přesné, lidských a užívání drog další výcvikové oblasti klinické analýzy a potravin.

Disciplíny v biologii, fyziku a chemii provází studenta průběhu, s praktických cvičeních v laboratořích, která zabírá hodně z kurzu zatížení.

Lékárna kurz roste a konsoliduje svou důvěryhodnost s vývojem velkého počtu výzkumných a rozšíření projektů, vypracovaných prostřednictvím stipendijních programů, vědecké akce (události a kursy) a výzkumných skupin.

Profesionální Pole

Lékárník může působit ve veřejných a soukromých lékáren dávkování v lékárnách vydávajících léčivé přípravky (léky, kosmetika, homeopatie) a nemocniční lékárny; v drogových průmyslu, kosmetiky, potravin a související domissaneantes; v klinických laboratořích, toxikologické analýzy a krevní terapeutická centra; do kvalitních kontrolních laboratoří; v oblasti distribuce léků a dodávek; regulačních a dozorčích orgánů, výzkumných ústavů a ​​výuky a podílet se na multidisciplinární týmy z rodinného programu zdraví.

Farmaceutické aktivity

Lékárník, profesionální titul v oboru farmacie, mohou působit ve více než 70 aktivit. Profesionální expanze dává lékárna, která je jedním z nejstarších řemesel lidstva, smysl profese budoucnosti.

  1. Akupunktura; 2. Klinické Vedení laboratoře; 3. Farmaceutické řízení; 4. Správa nemocnice; 5. Klinická analýza; 6. Domácí péče v multidisciplinárních týmů; 7. Přednemocniční neodkladné péče a nouzové; 8. Farmaceutické audit; 9. Klinická bakteriologie; 10. Bank of pupečníku; 11. Bank of mateřského mléka; 12. Krevní banka; 13. Sperma banka; 14. Bankovní subjekty; 15. Biofarmacie; 16. Molekulární biologie; 17. Klinická biochemie; 18. Věda potravin; 19. Klinické Cytologie; 20. Cytopatologie; 21. Cytochemie; 22. Kontrola kvality a úprava vody, pitná a kontrola prostředí; 23. Vektorové řízení, a městské škůdci; 24. Kosmetologie; 25. Testování DNA; 26. Lékárník v fyzikálního a chemického rozboru půdy; 27. Antroposofická lékárna; 28. Klinická farmacie; 29. Lékárna Společenství; 30. Výdejní lékárny; 31. Frakcionace drog; 32. Dermatologické lékárna; 33. Homeopatické lékárny; 34. Nemocniční lékárna; 35. Průmyslová farmacie; 36. Výuka lékárny; 37. Nukleární lékárna (radiopharmacy); 38. Oncology lékárna; 39. Veřejné lékárny; 40. Veterinární lékárny; 41. Lékárna školy; 42. Klinická farmakokinetika; 43. Farmakoepidemiologie; 44. Fytoterapie; 45. Plyny a směsi terapeutické použití; 46. Lidská genetika; 47. Nakládání s odpady zdravotnických služeb; 48. Klinická hematologie; 49. Hematologie; 50. Histopathology; . 51 Imunohistochemie; 52. Imunocytochemie; 53. Immunogenetics a histokompatibilní; 54. Imunohistochemie; 55. Clinical Immunology; 56. Imunopatologie; 57. Životní prostředí, bezpečnost, ochrana zdraví při práci a sociální odpovědnost; 58. Klinická mykologie; 59. Klinická mikrobiologie; 60. Parenterální výživa; 61. Klinická parazitologie; 62. Veřejné zdraví; 63. Klinická toxikologie; 64. Toxikologie životního prostředí; 65. Toxikologie potravin; 66. Sportovní toxikologie; 67. Farmaceutické toxikologie; 68. Forenzní toxikologie; 69. Pracovní toxikologie; 70. Veterinární toxikologie; 71. Zdravotní dohled; 72. Virology klinika

Povolání

Lékárník je zdravotní profesionál, který pracuje na zdravotní onemocnění občana, rodiny a komunity, integrovaný epidemiologické a profesionální reality. Poskytuje služby na všech úrovních zdravotní péče, integraci do propagačních programů, údržbě, prevenci, ochraně a obnově zdraví, citlivé a zavázala k lidské bytosti, respektovat ji a ocenění ho. Profesionální generalista, humanista, kritický a reflexivní je schopen vykonávat činnosti týkající se drog a léků, klinické a toxikologické analýzy a řízení, produkce a analýzy potravin, zahrnující etické, vědecké a občanství.

Program taught in:
Portuguese (Brazil)

See 1 more programs offered by Universidade Do Vale Do Itajaí »

This course is Campus based
Start Date
Mar. 2019
Duration
9 semestry
Kombinované
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Mar. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Mar. 2019
End Date
Application deadline