LÉKÁRNA

Všeobecné informace

Popis programu

O

S 100% mírou zaměstnání, malými třídami a nejvyšší hodnotou v Maine, program Husson University v Husson University má to, co potřebujete k tomu, abyste uspěl v třetí největší zdravotnické profesi v zemi.

Náš čtyřletý program PhD (PharmD) je zaměřen na to, aby každý student získal osobní pozornost, vysoce kvalitní klinické zkušenosti, přístup k nejmodernějšímu učebnímu prostředí a možnosti interprofesionálního učení, abyste byli připraveni splnit požadavky na kariéru, kterou si vyberete.

Husson nabízí nejnižší čistou cenu všech akreditovaných soukromých vysokých škol nebo univerzit v Maine. A více než 400 000 dolarů v stipendiích a grantech uděluje každoročně studentům lékáren.

Klinické zkušenosti

"Rotační místa pro našeho čtvrtletího studenta lékáren jsou bohaté, klinicky rozmanité a aktivně balené. To umožňuje každému tvrdě pracujícímu studentovi přejít od studenta-farmaceuta k licencovanému lékaři na dnešním dynamickém trhu práce. "

- Conrad Dhing, Ph.D., asistentka děkana, studentské akademické záležitosti, Farmaceutická škola

Hussonova farmaceutická škola kladou velký důraz na poskytování klinických zkušeností, které připravují studenty na praxi v širokém spektru nastavení. V době, kdy student dokončí program PharmD, bude mít navíc k hodinám interprofesionálních zkušeností s výukou na pracovišti dokončen minimálně 36 týdnů klinické práce.

Program se zapojuje do robustní sítě komunitních a absolventských kontaktů v celém odvětví zdravotnictví a nové příležitosti jsou nepřetržitě přidávány. Zaměstnaný manažer zajišťování kvality v zážitkovém vzdělávání spolupracuje se všemi studenty, aby se ujistil, že jsou umístěni na klinických pracovištích, které jim poskytují dobře zaokrouhlené a obohacující zkušenosti, které se týkají jejich kariérních cílů.

Vybavení

Hussonova lékářská škola má 25 000 sq.ft. nedávno zrekonstruované učebny, laboratoře a simulačního prostoru. Přibližné vědecké laboratoře a zkušenostní učební prostory používané různými zdravotními programy poskytují bohaté možnosti pro interprofesionální učení. Program také má 2 000 sq.ft. prostor vyhrazeného výzkumného zázemí v nejmodernějším výzkumném a vzdělávacím centru univerzity.

Učebny

Lékařská škola má sedm vyhrazených učeben, které vyhovují široké škále třídních velikostí a způsobů učení. Každý pokoj je vybaven flexibilním nábytkem a novou technologií vhodnou pro přednášky, skupinové diskuse, prezentaci a praktické cvičení.

Laboratoř kognitivních dovedností

Laboratoř kognitivních dovedností programu, která zahrnuje sousední místnost pro posouzení pacientů a poradců, je určena pro studenty, kteří v reálném praktickém prostředí praktikují interakci s pacienty. Zde se studenti naučí pracovat s pacienty, aby vytvořili léčebné plány, poskytovali poradenství ohledně dávkování / doručení a další.

Dávkovací laboratoř

Ve výdejní laboratoři Škola lékárenské techniky studenti procvičují pomocí skutečného vybavení a specifikací používaných v pracovních laboratořích přípravu IV ošetření a vytváření sloučenin ve sterilním prostředí.

Výzkumná laboratoř farmaceutických věd

Výzkumná laboratoř farmaceutických věd v programu je praktickým učebním prostředím, ve kterém jsou studenti seznámeni s výzkumnými přístupy a laboratorními metodami, které se používají v současném výzkumu farmaceutických věd.

Výzkumné a vzdělávací centrum Husson University

Výzkumné a vzdělávací centrum Husson University je nejmodernější zařízení, ve kterém studenti úzce spolupracují s fakultou a provádějí výzkum pomocí nejnovějších špičkových zařízení. Lékařská škola má 2 000 sq.ft. vyhrazené místo, ale program se pravidelně účastní interprofesionálních učebních aktivit s mnoha dalšími programy souvisejícími se zdravím.

Informace o lékárnách

  • 8: 1 Poměr malých studentů a fakult - Husson University škola Husson University má jeden z nejnižších poměrů mezi studenty a fakultami, což je 8: 1. To umožňuje studentům získat individuální pozornost od profesorů v učebně a na svých zkušenostních místech.
  • Husson University příležitosti a školné za konkurenční ceny - Husson University School of Pharmacy nabízí každý rok více než 150 000 dolarů v Husson University . Některé stipendia jsou obnovitelné pro studenty, kteří udržují 3,00 kumulativní GPA. Navíc Husson University nabízí jednu z nejnižších Husson University cen pro soukromé lékárny v celé zemi. Náklady na výuku (2015-6) jsou nižší než 35 000 USD / rok.
  • 80% Absolventi, kteří pracují ve svém oboru - Většina absolventů Husson University dokázala každý rok zajistit Husson University . Zaměstnavatelé na veletrhu kariéry zahrnují všechny významné řetězové lékárny, obchody s potravinami, velkoobchody a místní klinice a nemocnice.
  • Husson University učení - studenti na Husson University absolvují neustálé praktické učení z laboratorních aktivit ve své třídě, při jejich zážitkových Husson University a při četných aktivitách studentských organizací. Husson University byla uvedena v seznamu amerických zpráv
  • Učíte se z nejlepších - fakulty na Husson University škole Husson University jsou uznávány na národní úrovni a patří k předním odborníkům v oblasti epilepsie, rakoviny a výzkumu hojení ran.
  • Příležitosti v biomedicínském a farmaceutickém výzkumu - studenti na Husson University spolupracují s fakultou světové úrovně a výzkumnými pracovníky v oblasti biomedicínských a farmaceutických věd na laboratoři Marshall Road Laboratory, nejmodernější výzkumné laboratoři v Bangor. Další možnosti výzkumu jsou k dispozici v oblasti společenských věd, zejména v oblasti poskytování a přístupu zdravotnických služeb pro obyvatele s nedostatečnou dostupností ve venkovských Maine.
  • Pokud hledáte vynikající výuku lékáren, která vede ke skvělé kariéře a kvalitě života, která přichází s navštěvováním vysoké školy v americkém Husson University , Husson University je pro vás. Objevte, proč Hussonův lékárnický program nabízí vynikající vzdělání, vede k skvělé kariéře, včetně všeho, co udělá U

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

At Husson University, it’s all about you. You won’t be lost in a crowd. You’ll learn from professors who care about you. You’ll learn hands-on, earning a degree and skills that will prepare you for a ... Čtěte více

At Husson University, it’s all about you. You won’t be lost in a crowd. You’ll learn from professors who care about you. You’ll learn hands-on, earning a degree and skills that will prepare you for a rewarding, successful career. Best of all, Husson’s reputation for a first-class education and affordability mean you’ll be making a smart investment. Husson University... our mission is your success. Méně
Hussonova oblast