close

Filtry

Zobrazit výsledky

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Svatý Kryštof a Nevis

Kurzy jsou nabízeny jednotlivě tříd, které poskytují příležitosti vysokých škol v různých oblastech studia. Tím, že řadu tříd zaměřených v jedné kategorii, studenti by mohl usilovat o certifikát nebo vzdělání v oblasti jejich zájmu. Svatý Kryštof a Nevis jsou domovem řady institucí vyššího vzdělání. Existuje několik škol medicíny se nachází na Svatý Kry… Čtěte více

Kurzy jsou nabízeny jednotlivě tříd, které poskytují příležitosti vysokých škol v různých oblastech studia. Tím, že řadu tříd zaměřených v jedné kategorii, studenti by mohl usilovat o certifikát nebo vzdělání v oblasti jejich zájmu.

Svatý Kryštof a Nevis jsou domovem řady institucí vyššího vzdělání. Existuje několik škol medicíny se nachází na Svatý Kryštof a jednotlivci mohou cestovat z celého světa, aby se na nich studuje.

Nejlepší business školy a business univerzity nabízející MBA, MSc, magisterské programy a manažerské kurzy v Svatý Kryštof a Nevis, . Najděte školu a kontaktujte ji pomocí tří kliknutí, zde!

Méně
format_list_bulleted Filtry
International University Of The Health Sciences
Basseterre, Svatý Kryštof a Nevis

Preklinické osnov je nastaven jako orgánových systémů přístupu případ založen k lékům, který zavádí spojení mezi okamžitým znalostí a praxe.

Preklinické osnov je nastaven jako orgánových systémů přístupu případ založen k lékům, který zavádí spojení mezi okamžitým znalostí a praxe. -
Kurzy
Denní studium
Kombinované studium
Angličtina
Kampus
 
International University Of The Health Sciences
Basseterre, Svatý Kryštof a Nevis

V preklinických Medical Science Program studenty zapojit do ICM jako začátek jejich klinické vzdělávání, které slouží jako příprava na jejich klinické rotacích.

V preklinických Medical Science Program studenty zapojit do ICM jako začátek jejich klinické vzdělávání, které slouží jako příprava na jejich klinické rotacích. -
Kurzy
Denní studium
Kombinované studium
Angličtina
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory