$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Kurzy poskytují hluboké studium různých akademických předmětů. Studenti mohou absolvovat tyto kurzy na základě jejich odborné kvalifikace nebo přípravu na získání titulu. Co jsou kurzy v oblasti duševního zdraví? Tyto učební moduly vzdělávají studenty o tom, jak funguje mysl a jejich vliv na lidské chování. Tato oblast studia obvykle zkoumá témata jako deprese, duše… Čtěte více

Kurzy poskytují hluboké studium různých akademických předmětů. Studenti mohou absolvovat tyto kurzy na základě jejich odborné kvalifikace nebo přípravu na získání titulu.

Co jsou kurzy v oblasti duševního zdraví? Tyto učební moduly vzdělávají studenty o tom, jak funguje mysl a jejich vliv na lidské chování. Tato oblast studia obvykle zkoumá témata jako deprese, duševní onemocnění, psychiatrická praxe, lidský vývoj, zdraví chování, rodinné poradenství, poradenství v oblasti zneužívání návykových látek a poradenství. Třídy se mohou zaměřit na konkrétní témata, jako je etika, výzkum, poradenství a poruchy duševního zdraví. V některých případech se studenti účastní stáží, které jim poskytují přímou praktickou poradenskou zkušenost s pacienty v nemocnicích, dětských domovech, univerzitách nebo hospicích.

Aktivní poslech a řešení problémů jsou dovednosti, které mohou studenti mentálního zdraví vyvíjet, což jim může pomoci účinně řešit potřeby pacientů s duševním onemocněním. Mohou se také naučit strategie řízení času, které jsou užitečné v jejich osobním životě.

Existuje mnoho faktorů, které určují, kolik studentů zaplatí, když absolvují kurzy duševního zdraví. Je třeba zvážit proměnné, jako je délka kurzu a umístění školy.

Studenti, kteří mají zájem pracovat v oblasti duševního zdraví, mají několik možností kariéry. Mezi nejběžnější pracovní prostředí patří střediska duševního zdraví, komunitní centra, nemocnice, kliniky, skupinové praktiky a soukromé praktiky. Rozmanitost povolání zahrnuje psychiatry, psychology, psychiatrické poradce, sociální pracovníky a psychiatrické sestry. V závislosti na volbě povolání mohou absolventi vyžadovat pokročilé diplomy, certifikaci nebo licenci. Celkově je výhled na zaměstnanost příznivý. Z velké části jsou nejlepším vyhlídkami na zaměstnání pro poruchy chování a poradce v oblasti zneužívání návykových látek. Existuje také poptávka po profesionálech, kteří mohou sloužit venkovským komunitám a vojenským veteránům.

Počítačové a internetové připojení poskytuje studentům po celém světě snadný přístup k kurzům v oblasti duševního zdraví. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
FutureLearn
Groningen, Nizozemsko

Jaké jsou nejčastější problémy s duševním zdravím, co s nimi můžete dělat a jak můžete zlepšit své duševní zdraví?

Jaké jsou nejčastější problémy s duševním zdravím, co s nimi můžete dělat a jak můžete zlepšit své duševní zdraví? -
Kurzy
Kombinované studium
5 týdny
Angličtina
Online forma
 
Florida State University College of Nursing
Tallahassee, Spojené státy americké

Stupeň doktora ošetřovatelské praxe (DNP) je určen k přípravě sester na nejvyšší úroveň klinické praxe v ošetřovatelství jako ošetřovatel psychiatrického duševního zdraví (PMH ... +

Stupeň doktora ošetřovatelské praxe (DNP) je určen k přípravě sester na nejvyšší úroveň klinické praxe v ošetřovatelství jako ošetřovatel psychiatrického duševního zdraví (PMH). -
Kurzy
Kampus