Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Polsko.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Polsko.

Course

Studenti si mohou vybrat jednotlivé kurzy v souladu s jejich zájmy. Studenti mohou také uspořádat sérii tříd takovým způsobem, který by mohl dosáhnout konkrétních cílů, jako je zlepšení pracovních dovedností, sleduje nové kariéry, nebo získání osvědčení nebo stupňů.

Stejně jako mnoho jiných zemí EU, Polsko nabízí levné nebo dokonce zdarma výuku studentům z EU. Pro zájemce o studium by mělo platit přímo na jejich zvolené polskou instituci. Varšavská univerzita, například poplatky mezi 1,300 libry a 2,500 liber ročně pro své jazykových kurzů angličtiny.

Univerzity pro titul bakaláře Polsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Polsko zde.

Čtěte více

Přípravný Kurz

Medical University of Lodz
Campus forma Denní studium 1 rok October 2017 Polsko Łódź

Přípravný kurz vyučován v anglickém jazyce pořádá Lékařské univerzity v Lodži pro mezinárodní studenty, kteří mají v úmyslu požádat o lékařské a zubní programů. [+]

. TO Apply Klikněte postupně na zelení nahoře. Předlékařská Kurz 2017/2018 - Vstup do studia, aniž by na zkoušku! Přípravný kurz vyučován v anglickém jazyce pořádá Lékařské univerzity v Lodži pro mezinárodní studenty, kteří mají v úmyslu požádat o lékařské a zubní programů s cílem zopakovat a zlepšit jejich znalosti potřebné na přijímací zkoušky. Zaměřuje se také na to, aby se rozdíly znalostí uchazečů v podmiňujících předmětů, aby jim pomohla v prvním roce studia. Délka kurzu v týdnech Říjen 2017 - červenec 2018 Během přípravného kurzu nabízíme: Třídy a laboratorní v biologii, chemii a fyziku, Třídy v lékařské angličtině Třídy v polštině Třídy v anatomii Úvod do akademického profesionalismu, sociálních kompetencí a studijních dovedností Přípravný kurz se bude konat za předpokladu minimálně 20 přihlášených studentů. Vstupné pro Přípravný kurz: Od 15. února 2017 do 15. září 2017 Požadavky na přijetí: Střední škola diplom / maturitním vysvědčení kvalifikaci pro přijetí na univerzitu Rozšířená úroveň znalostí 2 z těchto předmětů: chemie, biologie, fyzika, matematika - zdokumentovaných výše uvedených školní docházky osvědčeních / diplomy. Tyto stupně požadované by měla být nad průměrem. Angličtina kompetence psalo a mluvilo potvrzeno jazykového certifikátu nebo školní přepisu sekundární Dokumenty aplikace pro Přípravný kurz: Vysoká škola diplom s přepis nebo maturitním vysvědčení Anglický certifikát Passport fotokopie Přihláška školné 5,900 EURO [-]

Předlékařská Kurz

Medical University of Gdańsk
Campus forma Denní studium 2 semestry November 2017 Polsko Gdańsk

Premedical Kurz je organizován Lékařské univerzitě v Gdaňsku.Jejím cílem je, aby vyhovovaly potřebám absolventů středních škol, kteří chtějí vykonávat lékařské vzdělání, ale kteří se málo nebo [+]

Předlékařská hřiště

Premedical Kurz je organizován Lékařské univerzitě v Gdaňsku. Jejím cílem je, aby vyhovovaly potřebám absolventů středních škol, kteří chtějí vykonávat lékařské vzdělání, ale kteří se málo nebo žádný z kurzů základních vědních potřebných pro úspěšnou přípravu na lékařské fakultě.

Kurz trvá od listopadu 2013 do května 2014 a je rozdělen do dvou semestrů. Všechny třídy jsou vedeny v angličtině. Absolvování předlékařské KURZ dává účastníkovi možnost by přijal pro 6-leté MD programu na Lékařské univerzitě v Gdaňsku v akademickém roce 2014/2015.

Předlékařské CURRICULUM ... [-]


Amu Medicínu Programu

Adam Mickiewicz University in Poznan, Poland
Campus forma Denní studium October 2017 Polsko Poznań Łódź

AMU medik přispívá ke zlepšení dovedností v oblasti přírodních věd, než začnou své lékařské studie. Program připravuje na přijímací zkoušky na univerzity v Poznani lékařských věd (PUMS), sestra instituce v Poznani, stejně jako jiné léčebné programy v Polsku. www.international.amu.edu.pl / AMUPreMed [+]

AMU medik program, celkem 900 hodin, je rozdělen mezi dva semestry, a to zahrnuje přednášky, praktické kurzy a laboratoře. Celoroční je hodnocen na základě průběžného hodnocení a end-of-období zkoušek.

Kromě kurzů v biologii, chemii, fyziku, matematiku a Program poskytuje možnost získat základní dovednosti v polštině a / nebo zlepšit angličtinu.

Osnovy

BIOLOGIE - 250 hodin kurzů, které se týkají:

buněčné biologie biochemie a molekulární biologie genetika a genetické inženýrství biologie člověka (tělo, životní funkce, vývoj) mikroorganismy (bakterie, viry, houby, prvoci a)

CHEMIE - 250 hodin kurzů: ... [-]