Filter
Kurzy
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Akademický kurz může poskytnout studentům s mnoha věcmi: hluboké znalosti určitého předmětu nebo tématu, kvalifikace, odborné přípravy, nebo způsob, jak vyplnit mezeru mezi jednotlivými fázemi něčí akademické kariéry. Kurzy přicházejí v různých typů, od základních až po intenzivních a on-line kurzů.

Co je to samozřejmě v neuroscience? Během neuroscience kurzu studenti získají přehled o různých tématech, které spadají pod toto téma. Taková témata by mohla zahrnovat funkci mozku, jak se subsystémy práci, funkce iontového kanálu a individuální neuronovou aktivitu. Přesně to, co je pokryta v průběhu se může lišit místo od místa. Studenti mohou mít možnost dělat experimenty, které jim pomohou získat další poznatky neurověd a zapojit se do interaktivních zážitků stejně.

Užívání neuroscience kurzu může přijít s mnoha výhodami.Po absolvování kurzu budou studenti získali cenné poznatky, které lze použít k podpoře jejich vzdělávání, dělá výzkum a pomáhal s jejich kariéry.

Neuroscience je populární kurz nabízí mnoho akademických institucí. Studenti často mají celou řadu možností na výběr, pokud jde o školách a jejich náklady bude pravděpodobně lišit. Provádět nějaký výzkum na škole, kterou chcete zúčastnit získat více informací.

Získání vzdělání v neuroscience může vést k mnoha volbu povolání, a při Neuroscience kurzy vám může pomoci na vaší cestě. Některá pracovní místa pro fyzické osoby v oblasti lze nalézt ve farmaceutických tržeb, výchovy ke zdraví, klinického výzkumu, lékařské technologie, neuronová inženýrství, ochrany veřejného zdraví, ergoterapie, stomatologie, optometrie, výzkumu a medicíny. Některé z těchto pozic vyžadují vyšší tituly.

Neuroscience kurzy jsou velmi žádané studenty po celém světě.Vzdělání může být zpřístupněno pro všechny prostřednictvím kurzů distančního vzdělávání. Chcete-li se dozvědět více, hledejte pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

 

 

 

 

 

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Neurologie

Umeå University - Faculty of Science and Technology

Jednotlivé kurzy zahrnuje přednášky, semináře a praktické laboratorní práce. Immunology zahrnuje organizaci a rozvoj imunitního systému, jeho aktivace po stimulaci, různé ... [+]

Infekce, neurobiologie a genetika

Jednotlivé kurzy zahrnuje přednášky, semináře a praktické laboratorní práce. Immunology zahrnuje organizaci a rozvoj imunitního systému, jeho aktivace po stimulaci, různé efektorové mechanismy, podílející se na vrozené a adaptivní imunitní odpovědi (buněčná a humorální imunity), imunologické paměti, mechanismy tolerance, transplantace imunologie, autoimunitních, přecitlivělosti, selhání imunity a obranné mechanismy proti různých patogenů. Bakteriální Fyziologie a patogeneze kurz bude upozornit na zajímavou svět bakterií. To vám dá nahlédnout do bakteriálního rozmanitosti a některé z jejich charakteristických biotopů. Bude ilustrují molekulární podrobně regulační mechanismy mikrobiální přizpůsobení těchto různých prostředích. Bude se diskutovat o roli horizontálním přenosem genů v bakteriální evoluci a pořízení nového kódování potenciálem, jako je odolnost vůči antibiotikům. Kurz představí současný stav znalostí o patogenních mechanismů a hlavní onemocnění způsobující bakterie, které je používají. To bude zahrnovat vysvětlení na molekulární úrovni různých patogenních strategií, jako jsou pohyblivosti, biofilmy, quorum sensing, vylučovací systémy, toxiny, adheze faktorů a imunitních mechanismů daňovým únikům. Tváří v tvář rozsáhlé antibiotické rezistence mezi předními bakteriálních patogenů, nové možnosti anti-bakteriální léčby a prevence bude také zabývat. Neurobiologii Předmět dává studentům rozšířené znalosti o tom, jak je organizována nervový systém, a jak to funguje s cílem změnit fyziologický stav neuronových okruhů, která je základem vytváření chování. To znamená, že nervový systém je prozkoumána na molekulární, buněčné, systémů a úrovně chování. Genetika Cílem kurzu je poskytnout znalosti o genetické teorie, metodologie a analýzy. Činnost zahrnuje genetické principy a základních mechanismů na molekulární úrovni, stejně jako na úrovni buněčné, organismu a populace. Kurz poskytne studentům s celkovou... [-]

Švédsko Umeå Skellefteå
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
19 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině