Filter
Kurzy
Jihoafrická republika Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Studenti si mohou vybrat jednotlivé kurzy v souladu s jejich zájmy. Studenti mohou také uspořádat sérii tříd takovým způsobem, který by mohl dosáhnout konkrétních cílů, jako je zlepšení pracovních dovedností, sleduje nové kariéry, nebo získání osvědčení nebo stupňů.

Studijní programy v oblasti zdravotnických věd připravují studenty na práci ve zdravotnictví v širokém spektru rolí. Kurz zahrnuje širokou škálu předmětů, které umožňují studentům získat znalosti v oblasti předmětů, od lidské biologie po zdravotní politiku a správu.

Jižní Afrika, oficiálně Republika Jižní Afrika je země nacházející se na jižním cípu Afriky. Je rozdělen do devíti provincií. Jižní Afrika není jen skákání z místa, je to samo o sobě fantastická destinace bohaté na faunu a flóru, kultury a historie.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Medicína, Jihoafrická republika

IES Abroad

Tento program je určen pro studenty se zájmem o kariéru související se zdravím a poskytuje vám příležitost prozkoumat a prozkoumat poskytování zdravotní péče v Jihoafrick ... [+]

Přehled

Obklopen horami a mořem nedaleko jižního cípu Afriky, Kapské Město je nejen jedním z nejkrásnějších měst na světě, ale je také ideálním místem k prožití dynamické změny v zemi, která je v oblastech s vysokou rozvinutostí, ale je těžce nedostatečně rozvinutá v jiných.

Naučíte se specifické informace o úsilí Jižní Afriky o efektivní poskytování zdravotní péče pro chudší obyvatele města a venkovských obyvatel v rámci třídních přednášek a pozorovacích zkušeností. Tento program je určen pro studenty se zájmem o kariéru související se zdravím a poskytuje vám příležitost prozkoumat a prozkoumat poskytování zdravotní péče v Jihoafrické republice. Návštěvy v terénu a umístění v obcích v okolí Kapského Města a týdenní venkovské exkurze v severní části Jižní Afriky poskytují zkušenosti z první ruky s mnoha zdravotními problémy, které se potýkají s Jižní Afrikou a národní snahou o zlepšení veřejného zdraví.... [-]

Jihoafrická republika Kapské město
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
6 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Krátké kurzy zdravotnictví ... [+]

Titul Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.

Všechny výzkumné programy pro magisterské a doktorské studium se mohou registrovat po celý rok.

Datum ukončení: Akademie začíná v lednu a končí v prosinci. Termín programu je určen dobou trvání programu.

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině