HEALTHCARESTUDIES.CZ

Studenti si mohou vybrat jednotlivé kurzy v souladu s jejich zájmy. Studenti mohou také uspořádat sérii tříd takovým způsobem, který by mohl dosáhnout konkrétních cílů, jako je zlepšení pracovních dovedností, sleduje nové kariéry, nebo získání osvědčení nebo stupňů.

Studie v oblasti zdravotnických věd poskytují studentům širokou základnu vzdělávání ve zdravotnictví a přípravu na kariéru v klinickém nebo neklinickém prostředí. Studenti se mohou rozhodnout, že budou pracovat ve správě a řízení zdravotní péče, nebo využijí své vzdělání v oblasti zdravotnických věd jako základ pro další vzdělávání v oblasti lékařství.

Dokonce i když zvolíte východní Afrika je mytologický, okouzlující Tanzanie; Senegal, země Teranga nebo Jižní Africe, se svými bohatými možnostmi odmočit a sloužit, výzkum v Africe bude ohromující.

2 Výsledky v Medicína, Africe Filter

Léto v Kapském Městě - Kurz zdravotních studií

IES Abroad
Kampus Denní studium 6 týdny Kontaktuj školu Jihoafrická republika Kapské město

Tento program je určen pro studenty se zájmem o kariéru související se zdravím a poskytuje vám příležitost prozkoumat a prozkoumat poskytování zdravotní péče v Jihoafrické republice. Pozorování a umístění v obcích v okolí Kapského Města a týdenní venkovská exkurze v severní části Jihoafrické republiky

Krátké kurzy zdravotnických věd

University of Johannesburg
Kampus Denní studium Kombinované Leden 2020 Jihoafrická republika Johannesburg

Krátké kurzy zdravotnictví