Filter
Kurzy
Africe Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Studenti si mohou vybrat jednotlivé kurzy v souladu s jejich zájmy. Studenti mohou také uspořádat sérii tříd takovým způsobem, který by mohl dosáhnout konkrétních cílů, jako je zlepšení pracovních dovedností, sleduje nové kariéry, nebo získání osvědčení nebo stupňů.

Studie v oblasti zdravotnických věd poskytují studentům širokou základnu vzdělávání ve zdravotnictví a přípravu na kariéru v klinickém nebo neklinickém prostředí. Studenti se mohou rozhodnout, že budou pracovat ve správě a řízení zdravotní péče, nebo využijí své vzdělání v oblasti zdravotnických věd jako základ pro další vzdělávání v oblasti lékařství.

Dokonce i když zvolíte východní Afrika je mytologický, okouzlující Tanzanie; Senegal, země Teranga nebo Jižní Africe, se svými bohatými možnostmi odmočit a sloužit, výzkum v Africe bude ohromující.

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Medicína, Africe

IES Abroad

Tento program je určen pro studenty se zájmem o kariéru související se zdravím a poskytuje vám příležitost prozkoumat a prozkoumat poskytování zdravotní péče v Jihoafrick ... [+]

Přehled

Obklopen horami a mořem nedaleko jižního cípu Afriky, Kapské Město je nejen jedním z nejkrásnějších měst na světě, ale je také ideálním místem k prožití dynamické změny v zemi, která je v oblastech s vysokou rozvinutostí, ale je těžce nedostatečně rozvinutá v jiných.

Naučíte se specifické informace o úsilí Jižní Afriky o efektivní poskytování zdravotní péče pro chudší obyvatele města a venkovských obyvatel v rámci třídních přednášek a pozorovacích zkušeností. Tento program je určen pro studenty se zájmem o kariéru související se zdravím a poskytuje vám příležitost prozkoumat a prozkoumat poskytování zdravotní péče v Jihoafrické republice. Návštěvy v terénu a umístění v obcích v okolí Kapského Města a týdenní venkovské exkurze v severní části Jižní Afriky poskytují zkušenosti z první ruky s mnoha zdravotními problémy, které se potýkají s Jižní Afrikou a národní snahou o zlepšení veřejného zdraví.... [-]

Jihoafrická republika Kapské město
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
6 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Krátké kurzy zdravotnictví ... [+]

Titul Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.

Všechny výzkumné programy pro magisterské a doktorské studium se mohou registrovat po celý rok.

Datum ukončení: Akademie začíná v lednu a končí v prosinci. Termín programu je určen dobou trvání programu.

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině