Najděte nejlepší školy a univerzity s bakalářskými programy zde!

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Management zdravotní péče

Zapisování do kurzu umožňuje studentům seznámit se s konkrétním tématem. Přiřazené čtení, přednášky, kvízy a testy se obvykle používají k otestování znalostí studentů před přidělením výsledného hodnocení.

Co je to kurz řízení zdravotní péče? V této třídě budou pokryty témata od péče o pacienty a cenově dostupný zákon až po HIPAA a administrativní zásady. Zdravotní péče je složitá a neustále se vyvíjející oblast, takže její vedení bude pravděpodobně přísné a interdisciplinární povahy. Tento kurz může být součástí přípravného programu pro kariéru ve zdravotnictví, takže je skvělým výchozím bodem pro další informace o kariérech v oboru.

Absolvování kurzu řízení zdravotní péče je skvělý nápad pro studenty, kteří chtějí získat více informací o pracovištích, které řídí zdravotní péči. Pokud neskončíte s pronájmem zdravotní péče, principy vyučované v této třídě, jako je řízení času a administrativní dovednosti, budou použitelné i pro kariéru v jiných oblastech.

Náklady na kurz v oblasti řízení zdravotní péče budou záviset na tom, zda si ji vezmete na vysokoškolské nebo postgraduální úrovni a na jakém ústavu se kurzu věnujete. Nejlepší způsob, jak odhadnout výdaje, je kontaktovat školu nabízející kurz.

Nezáleží na tom, že lidé budou vždy potřebovat zdravotní péči a bude vždy potřeba kvalifikovaných jedinců, kteří budou řídit systémy, které lékařům umožní péče o pacienty. Lidé, kteří mají znalosti o řízení zdravotní péče, mohou často pracovat s lidskými zdroji ve zdravotnických zařízeních, mohou koordinovat plány pro poskytovatele péče nebo mohou pracovat s pacienty, aby zlepšili své zkušenosti. V oblasti zdravotní péče je k dispozici široká škála příležitostí, ale dovednosti získané v rámci kurzu řízení zdravotní péče budou cenné i pro pozice v mnoha dalších oblastech.

Vedle možností kampusu je tento kurz běžně nabízen online mnoha univerzitami. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Čtěte více

Počítačové Vedení Zdravotnických Kanceláří

OPMI Business School
Campus forma Denní studium 900 hodin September 2018 Spojené státy americké Lower East Side

Tento program je určen k přípravě studentů, aby se seznámili s funkcemi klinického asistenta a administrativními a knižními dovednostmi souvisejícími s primární úlohou poskytování podpůrných zdravotnických služeb v lékařské ordinaci nebo na klinice. [+]

Přehled programu

Tento program je určen k přípravě studentů, aby se seznámili s funkcemi klinického asistenta a administrativními a knižními dovednostmi souvisejícími s primární úlohou poskytování podpůrných zdravotnických služeb v lékařské ordinaci nebo na klinice. Učení bude vycházet z dnešního trendu zdravotní péče a studenti se naučí zvládnout současnou technologii a zdroje ke správě lékařské ordinace. Studenti se rovněž zapojí do studia kariérové ​​přípravy, jako jsou komunikační dovednosti, lidské vztahy, profesionalita, řešení problémů a strategie zaměstnanosti. Po dokončení studií ve třídě budou studenti absolvovat stáž, kde budou umístěni do ordinace pro praktické uplatnění dovedností a školení. ... [-]


Kurz Pro Hodnocení Zdravotnických Technologií: Výběr, Který Léčby Se Financuje

FutureLearn
Online forma Kombinované 4 týdnů Přihlašování započato Spojené království Velká Británie (UK) Online

Zjistěte, jak jsou nové léky a léčebné postupy hodnoceny před jejich zavedením. [+]

Tento kurz vám pomůže pochopit, jak a proč jsou léky a léčby financovány, a zjistit, jak zdravotnické organizace rozhodují o tom, zda bychom měli mít přístup k určitým léčebným postupům.

Zaměříte se na klíčovou část informací používaných k těmto rozhodnutím - Hodnocení zdravotnických technologií (Health Technology Assessment - HTA).

Jaká témata budete povídat?

V tomto kurzu jsme se zaměřili na:

Jaké hodnocení zdravotnických technologií je a jak ji uplatňují rozhodovací činitelé v oblasti zdravotní péče, aby informovali o tom, jaké léky a léčebné postupy by měly pacientům zpřístupnit - to znamená, že se podíváme jak na přínosy či účinky léčby, tak na jejich náklady. Druhy důkazů, které nám mohou pomoci rozhodnout, zda je léčba prospěšná, a jakou výhodu přináší. Rozsah typů důkazů se zaměřením na klinická hodnocení, co mohou nabídnout, jejich omezení a proč jsou obzvláště důležité pro HTA. Metody, které používají současný výzkum a důkazy o léčbě, abychom mohli získat jasný obraz o tom, jaký přínos léčba nabízí. K tomu jsme se zaměřili na techniku ​​nazvanou "sytematická revize", která kombinuje důkazy do jediné zprávy, a používá statistické techniky k tomu, aby údaje z několika studií dohromady vytvořily jednotný odhad účinků léčby. Způsoby, jakým lze porovnávat náklady s drogami a hospodářskými dopady s náklady stávajících léčby. K tomu jsme se zaměřili na to, jak se používá specifická výzkumná technika, ekonomické modelování. Podívali jsme se na různé typy modelů, na jejich hodnotu v HTA a na tom, jak jsou kombinovány s důkazy z našeho systematického přezkoumání klinické účinnosti léčby, aby se... [-]

Samozřejmě Na Internetu Věcí Aktivního Stárnutí

FutureLearn
Online forma Kombinované 4 týdnů Přihlašování započato Spojené království Velká Británie (UK) Online

Internet věcí (IoT) obsahuje mnoho nových digitálních technologií v oblasti zdraví, z aplikací na nositelných zařízeních na úvod senzory - zařízeních, která se očekává, že revoluci zdravotní péči v blízké budoucnosti. Ale když se stanou skutečně užitečné a použitelné pro ty s největším počtem v sázce: starší dospělé s několika zdravotními problémy? To je jen jedna z otázek, které pomohou v boji proti na tomto kurzu. [+]

Internet věcí (IoT) obsahuje mnoho nových digitálních technologií v oblasti zdraví, z aplikací na nositelných zařízeních na úvod senzory - zařízeních, která se očekává, že revoluci zdravotní péči v blízké budoucnosti. Ale když se stanou skutečně užitečné a použitelné pro ty s největším počtem v sázce: starší dospělé s několika zdravotními problémy? To je jen jedna z otázek, které pomohou v boji proti na tomto kurzu.

Získat úvod do geriatrické péče

Lepší technologie může často pocházejí z většího porozumění. Na tomto kurzu se naučíte, jak starší lidé a lékaři řídit zdravotní problémy a bolesti zdravotní body, a jak kontrolovat up-front o skutečných problémech senioři potřebují řešení technologické nápovědy.... [-]


Samozřejmě U Diabetu Demystifikace

FutureLearn
Online forma Kombinované 2 týdnů Přihlašování započato Spojené království Velká Británie (UK) Online

Diabetes je uznávána jako světový nejrychleji rostoucí chronickým onemocněním, se odhaduje 422 milionů lidí, kteří žijí s ní po celém světě. [+]

Diabetes je uznávána jako světový nejrychleji rostoucí chronickým onemocněním, se odhaduje 422 milionů lidí, kteří žijí s ní po celém světě.

Tento online kurz vychází z up-to-date výzkumu a real-životní zkušenosti klinických pracovníků a lidí s diabetem, řešit otázku: „Co je diabetes“ Budete zkoumat historii, druhy, příčiny a léčba diabetu a získat zdarma chuť Deakin University postgraduální titul v Diabetes školství, který lze provést výhradně na FutureLearn.

Jaká témata budete povídat?

Tento kurz poskytuje studentům s pochopením:

epidemiologie diabetu diagnostiku a klasifikaci diabetu různých typů diabetu a jejich metody léčby role inzulínu normálního metabolismu Co budete dosáhnout? Identifikovat výskyt a globální distribuce cukrovky Rozvíjet porozumění rozdílů mezi různými formami cukrovky Identifikovat symptomy a účinky cukrovky Rozvíjet porozumění vztahu mezi cvičení, výživy a glukózy v krvi Vysvětlit funkci inzulínu a inzulínovou rezistenci Kdo je kurz určen? ... [-]

Samozřejmě V Klinické Dohledu S Důvěrou

FutureLearn
Online forma Kombinované 2 týdnů January 2018 Spojené království Velká Británie (UK) Online

Jste nové klinické nebo vzdělávací nadřízený? Jste hledání některé oblasti klinický dohled náročné? Potřebujete aktualizovat své dovednosti dohledu? Pokud ano, zdarma on-line kurz je určen pro vás. To vám pomůže zlepšit své znalosti a dovednosti, aby se stala účinnější školitel. [+]

Dohlížet lékařské studenty a učně efektivně s touto zdarma on-line kurz, který je ideální pro klinické a vzdělávací dohledu.

Jste nové klinické nebo vzdělávací nadřízený? Jste hledání některé oblasti klinický dohled náročné? Potřebujete aktualizovat své dovednosti dohledu? Pokud ano, zdarma on-line kurz je určen pro vás. To vám pomůže zlepšit své znalosti a dovednosti, aby se stala účinnější školitel.

Ideální pro vytížené zdravotníky

Dodáno on-line více než dva týdny, tento kurz je ideální, pokud jste zaneprázdněni praktický lékař, poradce nebo jiný lékařský nebo zdravotnický pracovník, který má odpovědnost day-to-day kontrolní mechanismus pro studenty medicíny, juniorské lékaře či postgraduální lékařské stážistů v nemocnici nebo nastavení komunity.... [-]


Samozřejmě Při Zlepšování Zdraví žen, Dětí A Dospívajících: Od Důkazů K Akci

FutureLearn
Online forma Kombinované 6 týdnů November 2018 Spojené království Velká Británie (UK) Online

V době celosvětové znepokojení nad nově se objevujících infekčních a chronických onemocnění, je důležité mít na paměti, že miliony žen a dětí i nadále každoročně umírá z podmínek, které jsou snadno předcházet a léčit ji. [+]

V době celosvětové znepokojení nad nově se objevujících infekčních a chronických onemocnění, je důležité mít na paměti, že miliony žen a dětí i nadále každoročně umírá z podmínek, které jsou snadno předcházet a léčit ji.

Tato bezplatná on-line kurz prezentuje nejnovější data, priority a debaty o zdraví dospívajících matek, novorozenců a dětí v přístupným způsobem, takže každý má možnost zapojit se s problémy.

Prozkoumat životní cyklus od narození do dospělosti

Kurz bude probíhat v průběhu šesti týdnů, která zkoumá životní cyklus od narození až do dospělosti, podívat se na puberťák, reprodukční, matek, novorozenců a zdraví dětí.... [-]


Monitorování A Hodnocení V Dynamickém Zdravotním Prostředí (m & E)

Royal Tropical Institute (KIT)
Campus forma Denní studium 2 týdnů August 2018 Nizozemsko Amsterodam

Cílem kurzu je vybavit účastníky s poznatky up-to-date a state-of-the-art monitorování a vyhodnocování (M & E) nástroje, které jim umožní odpovídat na takové otázky jako: Jaké modely, rámců a nástroje jsou vhodné pro konkrétní evaluaci? Jak vyvážit pohledy různých zainteresovaných stran? [+]

Kurz pokročilých odborníků poskytuje účastníkům aktuální znalosti a nejmodernější nástroje pro monitorování a hodnocení (M & E), které jim umožňují odpovědět na otázky jako: Jaké modely, rámce a nástroje jsou vhodné pro konkrétní hodnocení? Jak vyvážit pohledy různých zainteresovaných stran?

Monitorování a hodnocení dovednosti jsou nepostradatelné nástroje pro práci v dynamickém vývojovém prostředí. Jejich pomoc rozhodování a vést ke zlepšení v oblasti dopadů projektů prostřednictvím maximalizace získané poznatky k dispozici.

Tento kurz je určen pro vedoucí manažery, kteří jsou aktivně zapojeni do plánování, řízení a hodnocení reforem ve zdravotnictví v rozvojových zemích. Tyto senior manažeři mohou být buď pracovat v ministerstvy zdravotnictví, nebo mohou být zaměstnanci zastupitelských úřadů, mezinárodních organizací, nevládních organizací a rozvojových partnerství s ministerstvy zdravotnictví v rámci působnosti stávajících zdravotních reforem.... [-]


Samozřejmě V řízení Zdravotnictví

MECAT
Campus forma Denní studium September 2018 Spojené arabské emiráty Dubaj

Tento kurz je zaměřen na vedení a řízení problémů v organizacích zdravotní péče a zároveň poskytuje účastníkům s nastavením praxe zkoumat a rozvíjet své manažerské dovednosti. Tento kurz poskytuje přehled o vývoji, konstrukci a aktuálních problémů v systému zdravotní péče. [+]

O závodu

Tento kurz je zaměřen na vedení a řízení problémů v organizacích zdravotní péče a zároveň poskytuje účastníkům s nastavením praxe zkoumat a rozvíjet své manažerské dovednosti. Tento kurz poskytuje přehled o vývoji, konstrukci a aktuálních problémů v systému zdravotní péče. Zkoumá jedinečné vlastnosti zdravotní péči jako na výrobek, a měnící se vztahy mezi jednotlivými pacienty, lékaře, nemocnice, pojišťovny, zaměstnavatele, komunit a vládou.

Cílová skupina

poskytovatelů zdravotní péče a dalších odborníků ve zdravotnických oborech, včetně zkušených pracovníků ve zdravotnictví a držiteli jakéhokoli stupně ve zdravotnických oborech, jako je medicína, ošetřovatelství, farmacie, lékařské laboratoři, radiologie, výživa, biomedicínského inženýrství, atd... [-]