$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Jamajka.

Studenti si mohou vybrat jednotlivé kurzy v souladu s jejich zájmy. Studenti mohou také uspořádat sérii tříd takovým způsobem, který by mohl dosáhnout konkrétních cílů, jako je zlepšení pracovních dovedností, sleduje nové kariéry, nebo získání osvědčení nebo stupňů.Několik univerzit ve Spojených státech mají nástavbové studium v ​​různých částech Jamajk… Čtěte více

Studenti si mohou vybrat jednotlivé kurzy v souladu s jejich zájmy. Studenti mohou také uspořádat sérii tříd takovým způsobem, který by mohl dosáhnout konkrétních cílů, jako je zlepšení pracovních dovedností, sleduje nové kariéry, nebo získání osvědčení nebo stupňů.

Několik univerzit ve Spojených státech mají nástavbové studium v ​​různých částech Jamajky. Většina studentů, kteří se zapíší do těchto programů na částečný úvazek pracují profesionály, kteří chtějí pokračovat ve studiu, aniž by museli přemístit blíže k národu 's vysokou školou. Jamajka je třetím největším ostrovem v Karibiku.

Univerzity pro titul bakaláře Jamajka. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Jamajka zde.

Méně
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Edna Manley College of the Visual and Performing Arts
Kingston, Jamajka

Therapy Programme umění Postgraduální certifikát poskytuje jednotlivce se schopností pochopit, jak používat vizuální umění v psychologickém procesu.

Therapy Programme umění Postgraduální certifikát poskytuje jednotlivce se schopností pochopit, jak používat vizuální umění v psychologickém procesu. -
Kurzy
Denní studium
25 týdny
Angličtina
Kampus