Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Belgie.

Studenti si mohou vybrat jednotlivé kurzy v souladu s jejich zájmy. Studenti mohou také uspořádat sérii tříd takovým způsobem, který by mohl dosáhnout konkrétních cílů, jako je zlepšení pracovních dovedností, sleduje nové kariéry, nebo získání osvědčení nebo stupňů.S vysokoškolským vzděláním je nejvíce horní úroveň vzdělávacího systému v Belgii vláda kl… Čtěte více

Studenti si mohou vybrat jednotlivé kurzy v souladu s jejich zájmy. Studenti mohou také uspořádat sérii tříd takovým způsobem, který by mohl dosáhnout konkrétních cílů, jako je zlepšení pracovních dovedností, sleduje nové kariéry, nebo získání osvědčení nebo stupňů.

S vysokoškolským vzděláním je nejvíce horní úroveň vzdělávacího systému v Belgii vláda klást větší důraz, aby se ujistil, že život žáků je vyroben tak jednoduché, jak je to možné přes půjčky a granty programů. Nabízejí sponzory pro mezinárodní studenty s chudé a zranitelné prostředí, kteří by chtěli studovat v této zemi.

Univerzity pro titul bakaláře Belgie. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Belgie zde.

Méně
Institut de Médecine Tropicale
Brussels , Belgium + 1 Více

Postgraduální kurs tropické medicíny a Mezinárodní zdravotní poskytuje zdravotníků s širokým a interdisciplinární kvalifikace.

Postgraduální kurs tropické medicíny a Mezinárodní zdravotní poskytuje zdravotníků s širokým a interdisciplinární kvalifikace. -
Kurzy
Denní studium
5 měsíce
Září 2020
Campus forma