close

Filtry

Zobrazit výsledky

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Belgie.

Studenti si mohou vybrat jednotlivé kurzy v souladu s jejich zájmy. Studenti mohou také uspořádat sérii tříd takovým způsobem, který by mohl dosáhnout konkrétních cílů, jako je zlepšení pracovních dovedností, sleduje nové kariéry, nebo získání osvědčení nebo stupňů.Belgie je známá jako srdce Evropy a rozbočovač pro mezinárodní sítí. Jako zahraniční studenty… Čtěte více

Studenti si mohou vybrat jednotlivé kurzy v souladu s jejich zájmy. Studenti mohou také uspořádat sérii tříd takovým způsobem, který by mohl dosáhnout konkrétních cílů, jako je zlepšení pracovních dovedností, sleduje nové kariéry, nebo získání osvědčení nebo stupňů.

Belgie je známá jako srdce Evropy a rozbočovač pro mezinárodní sítí. Jako zahraniční studenty v Belgii se vám obklopen multikulturní komunity.

Univerzity pro titul bakaláře Belgie. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Belgie zde.

Méně
format_list_bulleted Filtry
Institute of Tropical Medicine
Brusel, Belgie +1 Více

Postgraduální kurs tropické medicíny a Mezinárodní zdravotní poskytuje zdravotníků s širokým a interdisciplinární kvalifikace.

Postgraduální kurs tropické medicíny a Mezinárodní zdravotní poskytuje zdravotníků s širokým a interdisciplinární kvalifikace. -
Kurzy
Denní studium
5 měsíce
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory