close

Filtry

Zobrazit výsledky

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Marbella

Studenti si mohou vybrat jednotlivé kurzy v souladu s jejich zájmy. Studenti mohou také uspořádat sérii tříd takovým způsobem, který by mohl dosáhnout konkrétních cílů, jako je zlepšení pracovních dovedností, sleduje nové kariéry, nebo získání osvědčení nebo stupňů.Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Po… Čtěte více

Studenti si mohou vybrat jednotlivé kurzy v souladu s jejich zájmy. Studenti mohou také uspořádat sérii tříd takovým způsobem, který by mohl dosáhnout konkrétních cílů, jako je zlepšení pracovních dovedností, sleduje nové kariéry, nebo získání osvědčení nebo stupňů.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Málaga Město má bohatou historii, která sahá více než 2000 let. Nachází se v provincii Malaga a má přes 500 tisíc obyvatel. Město má hory, na sever a na jih přístavu je jeho.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Marbella. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Marbella. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Marbella a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Marbella a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Marbella přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

Méně
format_list_bulleted Filtry
Campus Universitario Europeo
Coruña, Španělsko +2 Více

Díky odborným farmacie a farmaceutik obdrží solidní vzdělání, který umožňuje získat teoretické i praktické znalosti nezbytné k výkonu Technician

Díky odborným farmacie a farmaceutik obdrží solidní vzdělání, který umožňuje získat teoretické i praktické znalosti nezbytné k výkonu Technician -
Kurzy
Denní studium
Kombinované studium
6 měsíce
Zář 2021
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory