Populární Zdravotní kurzy

Kurzy v oblasti zdravotní péče zahrnují širokou škálu témat a slouží velké množství účelům pro různé studenty. Některé jsou navrženy tak, aby další kvalifikace a školení pro ty, kteří již pracují v oblasti zdraví související, zatímco ostatní kurzy jsou určeny pro ty, kteří hledají první odborné přípravy, nebo slouží k překlenutí mezery mezi jednotlivými fázemi akademického studia. Ať je důvod jakýkoliv, přičemž zdravotní kurz bude dávat těm, kteří chtějí pracovat v systému zdravotní péče potřebné teoretické znalosti a praktické dovednosti. Zdravotní kurzy mohou být dodávány v mnoha různými způsoby, a studenti si mohou vybrat z plný úvazek nebo na částečný úvazek studia, stejně jako z na-školní areál, on-line, nebo vzdálenost learningové kurzy. Také víkendové kurzy, večerní kurzy, letní kurzy a intenzivní kurzy jsou k dispozici v oblasti zdravotní péče, které nabízejí školení v pružným způsobem.Zdravotnictví kurzy pokrývají širokou škálu témat, jako je ošetřovatelství, zubní lékařství, výživy, lékárna, alternativní medicína, sociální péče, psychologie, řízení ve zdravotnictví, a mnoho dalších. Počet různých možností může být ohromující - nenechte se zastavit! Začněte tím, že se podívat na některé z nejpopulárnějších zdravotní kurzy jsou uvedeny níže, a obraťte se na přijímací řízení na vysokou přímo vyplněním on-line formuláře.

Nově přidané Healthcare kurzy

International Open Academy

Kurz v oblasti informovanosti o dyslexii

Listopad 7, 2018
Získejte lepší pochopení dyslexie. Učte se o strategiích, které pomáhají lidem překonat toto poruchy učení a rozkvést.

CCRP Course

Klinický výzkum Associate Training Course

Říjen 31, 2018
Kurz se týká 110 modulů, které CRA musí znát jako zadní část své ruky. Na základě vašich cílů sestavujeme hodinový harmonogram studia ve vašem dni, abychom dokončili každý modul. Po dokončení každého modulu obdržíte lekce výuky 1 na 1 od renomovaného vedoucího týmu senior CRA Dr.Kamal. Kurz odkazuje na více než 80 učebnic a literatury v oblasti CRA škole… [+]ní, aby se zajistilo, že máte informace, které dokonce i vaši budoucí kolegové a zaměstnavatelé nemusí vědět. To zanechá po každém rozhovoru trvalý dojem. Většina studentů přijímá žádosti o rozhovor jen za 1 měsíc do kurzu; Dalším důvodem, proč jsou moduly samy. [-]

COPE Health Scholars

Intenzivní zdravotní studium - zimní kurz

Říjen 27, 2018
Zimní intenzivní program Health Scholar je ideální pro jednotlivce, kteří chtějí získat zkušenost z kardiologického zázemí, společně s interakcemi a zkušenostmi v oblasti péče o zdraví, v intenzivním formátu během čtyř (4) týdnů v zimě.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Co je to kurz zdravotnických studií?