Populární Zdravotní kurzy

Kurzy v oblasti zdravotní péče zahrnují širokou škálu témat a slouží velké množství účelům pro různé studenty. Některé jsou navrženy tak, aby další kvalifikace a školení pro ty, kteří již pracují v oblasti zdraví související, zatímco ostatní kurzy jsou určeny pro ty, kteří hledají první odborné přípravy, nebo slouží k překlenutí mezery mezi jednotlivými fázemi akademického studia. Ať je důvod jakýkoliv, přičemž zdravotní kurz bude dávat těm, kteří chtějí pracovat v systému zdravotní péče potřebné teoretické znalosti a praktické dovednosti. Zdravotní kurzy mohou být dodávány v mnoha různými způsoby, a studenti si mohou vybrat z plný úvazek nebo na částečný úvazek studia, stejně jako z na-školní areál, on-line, nebo vzdálenost learningové kurzy. Také víkendové kurzy, večerní kurzy, letní kurzy a intenzivní kurzy jsou k dispozici v oblasti zdravotní péče, které nabízejí školení v pružným způsobem.Zdravotnictví kurzy pokrývají širokou škálu témat, jako je ošetřovatelství, zubní lékařství, výživy, lékárna, alternativní medicína, sociální péče, psychologie, řízení ve zdravotnictví, a mnoho dalších. Počet různých možností může být ohromující - nenechte se zastavit! Začněte tím, že se podívat na některé z nejpopulárnějších zdravotní kurzy jsou uvedeny níže, a obraťte se na přijímací řízení na vysokou přímo vyplněním on-line formuláře.

Nově přidané Healthcare kurzy

Academia de Psicoanalisis

Teoretický oborový kurz a psychoanalytická praxe

Leden 7, 2019
Sigmund Freud při vytváření psychoanalytické doktríny ukázal, že všechna naše chování, pocity a způsoby vzájemného vztahu jsou určovány nevědomými motivy, které nejsou pro nás samy o sobě známy, byť ne méně silné. Tato motivace se týká historie subjektu, příběhu, který není vyjádřen jako minulost chronologicky "překonaná", ale jako zde a nyní v trvalém opaková… [+]ní. Vazby, které nás činí mluvit o bytostech, jejichž historie člověk přichází, jako struktura, osud tohoto tématu. Když posloucháme pacienty, najdeme stopy tohoto osudu ve všech aspektech jejich reality: ekonomické, profesionální, afektivní, sexuální, stejně jako hluboké neshody člověka se všemi těmito věcmi, které zažívají enigmaticky ji. Chtějící o tom vědět, postavení, na které se psychoanalýza děje, působí důstojnou pozicí vůči ohromujícímu charakteru touhy druhého. Etika psychoanalýzy, přenášení prostřednictvím, instaluje mezeru mezi tím, co je o mně psáno a samotnou otázkou. Co chci? Jak chci žít svůj život? Akademie psychoanalýzy představuje od cesty po těchto křižovatkách společný prostor růstu a omezení lidského nepohodlí. Takový je bod, kdy se výzkum a terapie shodují. Kdo ignoruje, opakuje. Kdo je ochoten vědět ... kdo chce, má život. [-]

Gateway International College

Předmět: Anatomie a fyziologie (online)

Prosinec 7, 2018
Kurz pokrývá celou anatomii a fyziologii vyžadovanou pro národní a profesní normy úrovně 2 a 3 pro krásu, nehty a holistické léčebné procedury.

Strauss-Levy & Co

Kurz klinického výzkumu s léčivy na bázi konopí

Prosinec 16, 2018
Naučte se, jak vytvořit klinické hodnocení, které bude generovat dostatečné klinické důkazy prostřednictvím regulační, dobře navržené a vysoce kvalitní klinické studie.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Co je to kurz zdravotnických studií?