Populární Zdravotní kurzy

Kurzy v oblasti zdravotní péče zahrnují širokou škálu témat a slouží velké množství účelům pro různé studenty. Některé jsou navrženy tak, aby další kvalifikace a školení pro ty, kteří již pracují v oblasti zdraví související, zatímco ostatní kurzy jsou určeny pro ty, kteří hledají první odborné přípravy, nebo slouží k překlenutí mezery mezi jednotlivými fázemi akademického studia. Ať je důvod jakýkoliv, přičemž zdravotní kurz bude dávat těm, kteří chtějí pracovat v systému zdravotní péče potřebné teoretické znalosti a praktické dovednosti. Zdravotní kurzy mohou být dodávány v mnoha různými způsoby, a studenti si mohou vybrat z plný úvazek nebo na částečný úvazek studia, stejně jako z na-školní areál, on-line, nebo vzdálenost learningové kurzy. Také víkendové kurzy, večerní kurzy, letní kurzy a intenzivní kurzy jsou k dispozici v oblasti zdravotní péče, které nabízejí školení v pružným způsobem.Zdravotnictví kurzy pokrývají širokou škálu témat, jako je ošetřovatelství, zubní lékařství, výživy, lékárna, alternativní medicína, sociální péče, psychologie, řízení ve zdravotnictví, a mnoho dalších. Počet různých možností může být ohromující - nenechte se zastavit! Začněte tím, že se podívat na některé z nejpopulárnějších zdravotní kurzy jsou uvedeny níže, a obraťte se na přijímací řízení na vysokou přímo vyplněním on-line formuláře.

Nově přidané Healthcare kurzy

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)

Workshop Na Biotechnologické Léky A Výzvy Biocomparabilidad

Únor 14, 2018
Po absolvování kurzu, účastníci budou mít koncepční a praktický rámec pro biotechnologické produkty, klinické a chemicko-biologické aspekty podílejí, jakož i základy biocomparabilidad a souvisejících studií.

Matsh Youth Development

Mládež A Zdravý životní Styl Propagačních Dovedností

Únor 1, 2018
Pracovníci v oblasti rozvoje mládeže hrají klíčovou úlohu při uplatňování holistického přístupu k podpoře zdraví. Program začíná definováním mládí v kontextu zdraví. Pokračuje tím, že zkoumá, proč je důležité zapojit mladé lidi do plánování a provádění jakéhokoli programu, který je zaměřuje, a jak podporovat účast mládeže. Podíváte se také na některé… [+] současné zdravotní problémy, které se týkají mladých lidí, jako je výživa a strava, sexuální a reprodukční zdraví a zneužívání drog. Program také zkoumá, jak umožnit odborníkům rozpoznat různé role, které mají, a jak podporovat efektivní pracovní vztahy. [-]

University of Pisa

Summer School CardioLung 2018

Prosinec 23, 2017
ECTS od 6 do 8 (pouze kurz A nebo A + B) Poplatky Od 250,00 do 500,00 € (pouze kurz A nebo kurz A + B)

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Co je to kurz zdravotnických studií?