Populární Zdravotní kurzy

Kurzy v oblasti zdravotní péče zahrnují širokou škálu témat a slouží velké množství účelům pro různé studenty. Některé jsou navrženy tak, aby další kvalifikace a školení pro ty, kteří již pracují v oblasti zdraví související, zatímco ostatní kurzy jsou určeny pro ty, kteří hledají první odborné přípravy, nebo slouží k překlenutí mezery mezi jednotlivými fázemi akademického studia. Ať je důvod jakýkoliv, přičemž zdravotní kurz bude dávat těm, kteří chtějí pracovat v systému zdravotní péče potřebné teoretické znalosti a praktické dovednosti. Zdravotní kurzy mohou být dodávány v mnoha různými způsoby, a studenti si mohou vybrat z plný úvazek nebo na částečný úvazek studia, stejně jako z na-školní areál, on-line, nebo vzdálenost learningové kurzy. Také víkendové kurzy, večerní kurzy, letní kurzy a intenzivní kurzy jsou k dispozici v oblasti zdravotní péče, které nabízejí školení v pružným způsobem.Zdravotnictví kurzy pokrývají širokou škálu témat, jako je ošetřovatelství, zubní lékařství, výživy, lékárna, alternativní medicína, sociální péče, psychologie, řízení ve zdravotnictví, a mnoho dalších. Počet různých možností může být ohromující - nenechte se zastavit! Začněte tím, že se podívat na některé z nejpopulárnějších zdravotní kurzy jsou uvedeny níže, a obraťte se na přijímací řízení na vysokou přímo vyplněním on-line formuláře.

Nově přidané Healthcare kurzy

ISMET - Formación en salud y terapias naturales

Program V Oblasti Strukturální Osteopatie

Červenec 11, 2018
Kvalifikace Po absolvování a absolvování hodnotících testů všech předmětů bude zpracováno "absolvent strukturální osteopatie" (1.114h), po absolvování a ukončení druhého kurzu Hodnocení systému Hodnocení je průběžné, s různými částmi po celý rok a to je vysvětleno každým učitelem na začátku každého předmětu.

University of New Brunswick College of Extended Learning

Tréninkové Moduly Aplikované Analýzy Chování Pro Rodiny A Pečovatele

Červenec 6, 2018
Moduly školení pro analýzu aplikovaného chování pro rodiny a pečovatele (ABATMF) jsou vhodné pro řízení behaviorálních výzev jednotlivců všech věkových skupin a schopností.

HongJing International Education

Národní Koncepce Zdravotnických Talentů

Červenec 11, 2018
S oficiálními statistikami posledních dvou desetiletí platí, že mnoho amerických odborníků v oblasti lékařské péče se týká Spojených států, této imigrační superpohony, právního statusu nebo zelené karty. Důvodem je to, že Spojené státy jsou ve vedoucích pozicích ve všech hlavních oblastech světa a staly se pevnými. Mezi ně patří přitažlivost lékařsk… [+]ých talentů k nejmodernějším úspěchům medicínského průmyslu a vysoko platitelského a vysoce zdravotnického systému. [-]

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Co je to kurz zdravotnických studií?