Kontrola msc infekčních chorob

London School of Hygiene & Tropical Medicine

Popis programu

Read the Official Description

Kontrola msc infekčních chorob

London School of Hygiene & Tropical Medicine

MSc kontrola infekčních chorob má za cíl překlenout disciplíny epidemiologie, laboratorních věd a veřejného zdraví a politiky v oblasti školení a rekvalifikace studenty, kteří chtějí pracovat přímo na multidisciplinárním praktický přístup ke kontrole infekčních nemocí, a vybavit studenty specializované dovednosti, které usnadní kariéru v kontrole infekčních nemocí, jako zaměstnanci ministerstvy zdravotnictví, zdravotnickými odděleními, národní nebo mezinárodní agentur pro kontrolu nemocí, humanitárních organizací nebo univerzit.

Absolventi tohoto kurzu zabírají vědecké nebo manažerské pozice v národních a mezinárodních vládních agentur, agentur pomoci, nebo se připojit specifické intervenční projekty nebo výzkumné projekty na zlepšení globálního zdraví.

Cíle


Na konci tohoto kurzu by studenti měli být schopni: vyšetřovat přenos endemických a epidemických infekcí; zvolit vhodné metody kontroly; design, provádět a vyhodnocovat metody kontroly koordinovaných; posoudit omezení místních poskytování veřejných zdravotnických systémů; spravovat dostupné zdroje v rámci kontroly infekčních nemocí, a zaměřit své úsilí na určité zeměpisné oblasti nebo konkrétní onemocnění.

Osnovy

TERM 1


Po orientace, studenti navštěvují jádra modul, která se zaměřuje na: (i) životní cyklus a charakteristiky infekčních původců chorob podle jejich hlavních přenosových tras; (ii) hlavní intervenční strategie používané v boji proti infekčním chorobám; (iii) příklady úspěchů, dílčích úspěchů a neúspěchů v intervenčních programů proti infekčním nemocem. Tento modul je integrován s povinným modulu na základní statistiky, a to buď s) studijních modulů na základní epidemiologie; zdravotní ekonomie a zdravotní politika, procesní a elektrárny, nebo se b) studijních modulů o prodloužené epidemiologie a ekonomiky zdravotnictví a zdravotní politiky, procesů a výkonu. Interdisciplinární přístup je zdůrazněn který bere v úvahu sociální, politické a hospodářské souvislosti, ve které zdravotnické systémy fungují.

Podmínky 2 a 3


Studenti se celkem šest studijních modulů, po jednom z každého jízdního řádu slotu. Typický výběr je uveden zde:

C1:: Zdravotní péče Evaluation; Primární zdravotní péče v rozvojových zemích; Vector vzorkování, identifikace a Incrimination.

C2: Konflikty a zdraví; Klinické a veřejné zdraví bakteriologie; Ekonomická analýza pro správu a politiku.


D1: přenosných nemocí v rozvinutých Control & Middle země příjmů; Návrh programů pro tlumení choroby v rozvojových zemích.

D2: Epidemiology a kontroly přenosných nemocí

E1: AIDS; Metody vektorové řízení; Mykologie; Modelování a Dynamika infekčních onemocnění; Populaci a rozvoji.

E2: Kontrola sexuálně přenosných chorob; Epidemiologie a ovládání malárie; Antimikrobiální chemoterapie; Tropické Environmental Health.

Zpráva o projektu


Studenti dokončení výzkumný projekt studuje aspekty intervenčního programu. Pokud je to vhodné, může to mít podobu volitelného období v příslušném místě v zámoří. Většina studentů na tomto kurzu realizace projektů v zámoří. Studenti provádějící projekty v zámoří bude vyžadovat dodatečné finanční prostředky až do výše £ 1500 až pokrýt náklady.

Délka trvání kurzu


Na plný úvazek po dobu jednoho roku nebo rozdělené studii během dvou let. Studenti, kteří se kurzu o rozdělené studii více než dva roky účastnit na plný úvazek pro část roku 1, a poté provést zbytek kurzu v roce 2. Rozkol může nastat kdykoli mezi vánočních prázdnin a koncem formálního vyučování v květnu, po předchozí domluvě s ředitelem kurzu. Papíru 1 mohou být přijata na konci roku 1 nebo na konci roku 2. Papíru 2 musí být přijata na konci roku 2. Zúčastněné žadatelé by měli uvést svou volbu na formuláři žádosti.

Vstupní požadavky


Buď druhé třídy Honours degree z uznávané univerzity v oblasti vědy, sociální vědy nebo humanitních oboru, nebo v lékařství. Žadatelé s odpovídající technickou kvalifikaci a pracovní zkušenosti, nebo rovnocenné kvalifikace, jsou rovněž vítány.

* Školné: stav poplatky je považován na základě žádosti.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
1 rok
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
- £ 8,3 tisíc EU, 19.450 £ International
Information
Deadline
Kontaktuj školu
Applicants are recommended to apply by 30 June 2015 for a September start
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Applicants are recommended to apply by 30 June 2015 for a September start
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Applicants are recommended to apply by 30 June 2015 for a September start
Datum ukončení Kontaktuj školu
Videos

MSc Control of Infectious Diseases - LSHTM