Klinické studie (MSc, Pg Dip, Pg Cert, Pg Prof Dev - Online učení)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Popis programu

Read the Official Description

Klinické studie (MSc, Pg Dip, Pg Cert, Pg Prof Dev - Online učení)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Popis programu

Online program bude poskytovat znalosti a porozumění základním prvkům a zásadám návrhu, dodávky a analýzy klinických studií. Vedle znalostí a porozumění zásad GCP a jejich praktické implementaci v klinických studiích.

Tento program je vhodný pro absolventy medicíny, ošetřovatelství, farmacie, věd o živé přírodě a dalších příbuzných disciplín zapojených do klinických studií. Tento program bude podporovat poptávku po vhodně kvalifikovaných vyšetřovatelích, aby vedli klinické testy všech fází. Každý kurz je rozdělen na množinu tematických sekcí, ve kterých je materiál prezentován ve směsi krátkých online přednášek, praktických případových studií, řízených čtení, podcastů a archivovaných webinářů. Úkoly diskusní rady a odborné přednášky hostujících odborníků nabízejí příležitost pro společný kritický diskurs a diskusi o aktuálních otázkách pod vedením odborných pedagogických pracovníků. Program zahrnuje obchodní aspekty odhalování a vývoji léků, řízení procesů a projektů, statistiku a správu dat, předpisy a etiku, zobrazování, zdravotnické prostředky a komplexní intervence. Doctor

Online učení

Program je dodáván zcela online, což umožňuje přístup k učebnímu plánu, který je zaměřen na různé způsoby učení. Přijetím role, kterou může technologie hrát pro posílení výuky, učení a hodnocení, program byl navržen s ohledem na žáka. Každý student bude podporován jako aktivní člen dynamické online komunity, kde jsou jasně definované výsledky učení usnadňovány úkoly a materiály, které podporují aktivní, relevantní a společné učení podporované účelným využíváním digitálních médií a on-line technologií.

Struktura programu

Můžete se rozhodnout pro studium na úrovni certifikátu, diplomu nebo magisterského studia.

Tento program se skládá z povinných a volitelných kurzů.

Povinné předměty:

 • Modul založení klinických studií
 • Úvod do klinických studií
 • Dobrá klinická praxe, etika a regulační záležitosti

Volitelné předměty:

 • Klinické hodnocení řízení (20 kreditů)
 • Klinické studie u speciálních populací (20 kreditů)
 • Účast pacientů a veřejnosti (20 kreditů)
 • Studium Design (20 kreditů)
 • Monitorování a audit (20 kreditů)
 • Translační zobrazovací a klinické studie (10 kreditů)
 • Obchodní aspekty zjišťování drog (10 kreditů)

MSc dizertační klinické studie e-Portfolio

Kariérní možnosti

Program nabídne kandidátům alternativu k tradičnímu výcviku v oblasti výuky v učebnách, pokud si nepřejí nebo nemohou vzít čas od svých profesních závazků. Cílem je vybavit studenty potřebnými znalostmi a dovednostmi, aby byli lídrem v klinických studiích, doplněním a rozšířením jakéhokoli vysokoškolského vzdělání a pracovních zkušeností. Program rovněž poskytne důležitý krok k získání zaměstnání buď v komerčním nebo nekomerčním / průmyslovém sektoru. Program MSc je navržen tak, aby zdůraznil závazek kandidáta na nepřetržitý profesní rozvoj a zajistí konkurenční výhodu při žádosti o budoucí zaměstnání.

Vstupní požadavky

Lékařský titul (MBChB nebo ekvivalent) nebo titul UK 2: 1 nebo jeho mezinárodní ekvivalent. Tuto žádost můžeme rovněž zvážit, pokud máte 3 - 5letou pracovní zkušenost; prosím, kontaktujte nás a zkontrolujte před tím, než se ujmete. Můžete být přijati na úroveň certifikátu pouze v první instanci.

Požadavky anglického jazyka

Všichni žadatelé musí mít jednu z následujících dovedností jako důkaz svých schopností angličtiny:

 • vysokoškolské nebo magisterské studium, které bylo vyučováno a hodnoceno v angličtině ve většinové anglicky mluvící zemi, jak je definováno britskými vízy a imigrací.
 • IELTS Academic: celkem 6,5 (nejméně 6,0 v každém modulu).
 • TOEFL-iBT: celkem 92 (nejméně 20 v každém modulu).
 • PTE (A): celkem 61 (nejméně 56 v každé sekci "Komunikativní dovednosti", sekce "Povolení dovedností" nejsou brány v úvahu).
 • CAE a CPE: celkem 176 (nejméně 169 v každém modulu).
 • Trinity ISE: ISE II s vyznamenáním ve všech čtyřech složkách.

Vyučované a hodnocené stupně v angličtině nesmí být starší dva a půl roku na začátku studijního programu. Jazykové testy nesmějí trvat déle než dva roky na začátku studijního programu.

This school offers programs in:
 • Angličtina
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Poslední aktualizace April 1, 2018
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
Kombinované
Price
Cena
3,600 GBP
Sadzby poplatků za roky 2017-2018 se vztahují na všechny studenty, kteří začínají nový rok nebo jiné období studia od 1. srpna 2017 nebo později. Poplatky podléhají každoroční revizi a obvykle se zvyšují o přibližně 5% ročně.
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Edinburgh, Scotland
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Spojené království - Edinburgh, Scotland
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu