Klinické doktoráty

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Náš klinický doktorát je jediný svého druhu ve Skotsku, který je přizpůsoben potřebám sester, porodních asistentek a zdravotníků. Kurz je zaměřen na praxi a byl navržen tak, aby vás připravil na vedoucí úlohy ve zdravotnictví.

Pokud máte zájem o zlepšení péče o pacienty a přitom si zachováte klinické zaměření, tento kurz je určen pro vás. Připojíte se k profesionálům z celé řady disciplín pro on-campus a on-line studium, které těží nejen z rozsáhlých znalostí týmu pro klinické doktoráty, ale také ze zkušeností každého jiného. Jako kvalifikovaný doktor ošetřovatelství, porodní asistence nebo odborné studie v oblasti zdraví budete mít v rámci vašeho odborného vzdělávání nejvyšší úroveň akademické kvalifikace, která vás umisťuje do popředí vašeho povolání jako uznávaný vysoce kvalifikovaný odborník.

Zdravotničtí odborníci na kurzu by mohli zahrnovat: sestry, porodní asistentky, dietky, pracovní terapeuti, fyzioterapeuti, zdravotničtí pracovníci, řečtí a jazykoví terapeuti, pediatři, sportovní psychologové a genetičtí poradci.

Nejdůležitější důvody ke studiu s námi

# 1 Tento kurz je jedinečný ve Skotsku pro jeho klinické zaměření - práce na plný úvazek, studium na částečný úvazek na úrovni doktorátu

# 2 Jsme zařazeni na 1. místě ve Skotsku pro zdravotnické vědy (REF 2014)

# 3 Naučte se z týmu předních světových akademiků a zdravotníků

Cíle předmětu

Cílem kurzu našeho klinického doktorského studia je rozvinout vás jako klinicky zaměřenou starší zdravotní sestru, porodní asistentku nebo zdravotnický profesionál spojenců a dát vám špičkový klinický výzkum a praxi ve svém oboru. Samostatně pracovat budete schopni navrhnout a provést výzkum, který se zabývá problémy a problémy v praxi, stejně jako uplatnění integrovaných přístupů k hodnocení nových a složitých myšlenek a informací.

Kurz je navržen tak, aby vám pomohl:

  • řešit složité myšlenky a vyzvat zavedené způsoby myšlení
  • rozvíjet vědecké a vědecké dovednosti, které jsou nápadně využívány v oblasti klinické praxe
  • připravte se na špičkovou klinickou a výzkumnou praxi pro oblast odborných znalostí
  • seznámit se s předním výzkumem a zvýšit svou schopnost přepracovat klinické prostředí a porozumět výzkumnému procesu

Flexibilní učení

Máte-li zájem o studium modulu z tohoto kurzu, postgraduální certifikát nebo postgraduální diplom, pak pošlete e-mail na absolventské přijímací řízení k projednání vašeho studia.

Detaily kurzu

Zaměřte se na špičku své profese s naším jedinečným klinickým doktorským kurzem.

Kurz se skládá ze tří vyučovaných modulů, modulu odborné praxe a empirické práce. Učené součásti jsou seskupeny do dvou třídenních zasedání během prvních tří semestrů, přičemž každý vyučovaný modul je studován po dobu jednoho semestru.

Výuka

Po celou dobu studií můžete očekávat snadný přístup k personálu prostřednictvím pravidelných osobních kontaktů, videokonferencí, e-mailu a telefonu. Využijete čas školení při přípravě na každou zakázku a podrobnou zpětnou vazbu. Naše on-line učební prostředí, Canvas, je k dispozici také prostřednictvím portálu Univerzity a každý vyučovaný modul je podporován na zakázkové sadě webových stránek, kde koordinátor modulu nahrává informace, učební materiály a výukové materiály. Zásadní příspěvky jsou také učiněny na klinickém doktorském kurzu britských a mezinárodních akademiků.

Tento kurz můžete studovat na plný úvazek v průběhu tří let, nebo častěji po dobu čtyř až osmi let na částečný úvazek. Doba studia se také bude lišit v závislosti na tom, zda studujete pro doktorský, magisterský nebo postgraduální diplom:

Plný úvazek

Doktorát

4-6 let

Mistři

2-3 roky

Diplom

1-2 roky

Poloviční úvazek

Doktorát

4-8 let

Mistři

3-6 let

Diplom

1,5-4 let

Posouzení

Hlavní metodou hodnocení pro každý modul je studium, s jednou praktickou zkouškou. Budete muset úspěšně dokončit všechny vyučované moduly předtím, než pokročíte do výzkumné fáze kurzu.

Hodiny v učebně

Níže uvedený časový plán je typickým příkladem, ale váš vlastní rozvrh může být jiný.

Každý modul se skládá ze dvou třídenních bloků a šesti týdnů nezávislé studie.

1. září - 3. září

NURPD01: Současná teorie zdravotní péče a výzkum

3. listopadu - 5. listopadu

12. ledna

Přiřazení je splatné

2. února - 4. února

NURPD02: Řízení projektů ve zdravotnických organizacích

8. března - 10. března

19. dubna

Přiřazení je splatné

6. září - 8. září

NURPD03: Návrh výzkumu pro klinickou praxi

1 listopad - 3 listopad

22. listopadu

Přiřazení 1 splatné

10 leden

Zadání 2 je splatné

Prosinec / leden

Spolupráce s nadřízeným při vývoji výzkumného návrhu

Únor - červen

NURPD04: Expertní praxe

2. května

Délka přiřazení (návrh na výzkum)

Únor - červen

Pozorování a vyšetření

Následní 4 - 6 let

NURPD05: Praktický empirický výzkum
Prezentace práce

Ředitel kurzu

Dr. Kathleen Stoddart

44 (0) 1786 466 395

kmstoddart@stir.ac.uk

Poplatky - 2018/2019

Celý program: 14,990 liber

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Méně