Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Starý mládenec, který je bakalářský titul, může být získán z vysokých škol a univerzit se nacházejí po celém světě. Bakalářské tituly jsou nabízeny v mnoha různých koncentracích, aby studenti mohli přizpůsobit své vzdělání sladit se svými budoucími cíli. Studenti, kteří studují klinickou psychologii si mohou vybrat zaměřit se na určitou koncentraci. Někter… Čtěte více

Starý mládenec, který je bakalářský titul, může být získán z vysokých škol a univerzit se nacházejí po celém světě. Bakalářské tituly jsou nabízeny v mnoha různých koncentracích, aby studenti mohli přizpůsobit své vzdělání sladit se svými budoucími cíli.

Studenti, kteří studují klinickou psychologii si mohou vybrat zaměřit se na určitou koncentraci. Některé ze společných prostor pro specializaci jsou klinické neuropsychology, traumatický stres, zneužívání návykových látek poradenství, primární péče, psychologii dětí a adolescentů psychologie a psychoterapie pokročilé.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
Utrecht University
Utrecht, Nizozemsko

V magisterském programu Klinická dětská a dorostová psychologie se naučíte, jak v klinické praxi aplikovat své znalosti vývojové psychologie.

V magisterském programu Klinická dětská a dorostová psychologie se naučíte, jak v klinické praxi aplikovat své znalosti vývojové psychologie. -
MSc
Denní studium
Angličtina
Zář 2020
Kampus