Klinická embryologie a andrologie magisterský program

Všeobecné informace

Popis programu

Eastern Virginia Medical School, Prostřednictvím své prestižní Jones Institut reprodukční medicíny, Je průkopníkem asistované reprodukce (ART). V roce 1981, první in vitro fertilizace dítě ve Spojených státech se zrodila díky úsilí The Jones ústavu. Jonesův institut je široce uznávaným mezinárodním lídrem v oblasti klinického a vědeckého výzkumu v ART a vyškolel mnoho významných lékařů a vědců. Dnešní embriologové a andrologové vyžadují základ pro celoživotní učení:

 • Pochopit význam a použití pokrok v biochemii, buněčné biologie a genetika, jak se vztahují na ART
 • Naučte se reprodukční endokrinology embryologů a andrologists perspektivy diagnostiku a léčbu neplodnosti
 • Použít osvědčených postupů v klinické embryologie a andrologie laboratoř, a reprodukční medicíny výzkum
 • Připravte se a adaptovat na nové technologie i nových platných právních předpisů
 • Posílit dovednosti v kritické čtení a interpretaci výzkumu literaturu
 • Rozvíjet nezávislé syntézy, analýzu a studium návrhářské schopnosti prostřednictvím psaní diplomové práce
 • Předvídat budoucí laboratorních a personální požadavky
 • Pochopit biomedicínských etické i právní zásady a otázky ochrany soukromí pacienta, které se vztahují ke klinické IVF a lékařský výzkum
 • Zvládnout základní ruce na dovednosti v embryologie a andrologie
 • Prostřednictvím pohodlí internetu, EVMS nyní nabízí on-line vzdělávání, které splňuje současné i předpokládané potřeby vzdělávání v této rychle se rozvíjející oblasti.

S Fakultní vedení ze strany Jones institutu, EVMS zahájila a na internetu, jejímž postgraduální program v klinické embryologie a andrologie v květnu 2003.

Osnovy

Vzdělávací program pro Klinická embryologie a Program andrologie magisterský byla postavena se vstupem z ředitelů Course a programu. Učební plán je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám klinické Embryologist a / nebo androlog; prohloubit základní znalosti, aby lépe pochopit základní vědu za IVF postupy. Dalším aspektem programu je rozšiřovat osvědčené postupy pro IVF laboratoře se zvláštním důrazem na design, pracovní tok, QC / QA, CLIA 88 a platných předpisů FDA. Prvořadý význam v rámci osnov je konstantní závit etické otázky a práv pacientů.

24-měsíční multidisciplinární studium, poskytuje kurzu a výzkumných příležitostí, které dávají studentům všeobecné a specializovaná školení biomedicínských vědách. Program je navržen tak, aby být dokončen v šesti semestrů v průměru dva až tři kurzy za semestr, celkem šestnáct on-line kurzů (36 kreditů). Dva z těchto kurzů mají na internetu a komponenty školního areálu (učil během roční rezidenčního programu).

Typicky studenti kompletní kurzu a komunikovat s instruktory a spolužáky přes vzdálenost vzdělávacího formátu s využitím Learning Management System tabuli. Studenti jsou povinni absolvovat dvě 5-pobytových kurzů na kampusu EVM v Norfolku ve Virginii. V prvním roce je na konci letního relace poslední týden v červenci. V druhém roce se koná v posledním květnovém týdnu.

Po úspěšném absolvování programu, studenti získávají magisterského of Science (MS) v oblasti biologických věd se specializací v klinické embryologie a andrologie.

Poslání a cíle

Posláním klinické embryologie a andrologie programu na východní Virginia Medical School je poskytnout vzdělávací program zaměřený na vynikající akademické kvality, který poskytuje nezbytné znalosti a dovednosti k výrobě příslušné klinické embryologů a andrologists.

The MS v biomedicínských věd, klinické embryologie a Andrologie Program je určen pro klinické embryologů, andrologists, lékaře a ostatních účastníků praxi ART. Cílem programu je poskytnout multidisciplinární vzdělávání a odborné přípravy na úrovni absolventa v současné technologie ke splnění neustále se měnící požadavky v klinických a výzkumné aspekty asistované reprodukční medicíny embryologie a andrologie. Tento program byl navržen tak, aby vytvořit most mezi klinická, laboratorní a molekulární reprodukční medicíny a základních věd, jakož i zhodnotit dovednosti a nabídka školení v oblasti základních a předem technik.

Přijímací Požadavky

Uchazeči musí mít ukončené vysokoškolské všechny požadavky míry a byly vydány bakalářský titul před maturitě jako student EVM. Je-li bakalářský titul byl vydán americkou vysokou školu nebo univerzitu, jako obecné pravidlo, že by měly být z regionálně akreditované instituce. Program však mohou udělit výjimky na případ od případu. Oficiální přepisy z udělovací institucí musí být uvedeno datum, ke kterému byl titul vydáno.

 • Mají stupeň průměr bodu (GPA) 2,75 (B-) nebo lepší.
 • Úspěšně dokončili dva semestry vysokoškolské úrovni biologie a chemie.
 • Použití jako zkušený embryologem nebo androlog:
 • V současné době pracují nebo pracovali v klinické IVF nebo v základním reprodukčním výzkumu jako embryolog, androlog, zdravotní sestra, lékař nebo vědecký pracovník.
 • Kompletní zážitkovou hodnotící formulář a předloží úřadu CEA po podání žádosti.

Použití bez zkušeností:

 • Musí stín při IVF zařízení a získat dopis, který uvádí, co bylo pozorováno.
 • Obraťte se na aplikaci Office pro více informací a pomoc.
 • Dva doporučující dopisy, (předloženou referenční elektronicky) z jednotlivců, kteří jsou obeznámeni s vámi akademicky a / nebo profesionálně. Reference od blízkých přátel a rodinných memebers jsou nepřijatelné.
 • Osobní esej. Kompletní esej instrukce jsou k dispozici v on-line aplikace portálu.

Zahraniční studenti, nebo Žadatelé, jejichž mateřským jazykem není angličtina, musí mít TOEFL a získat určitý počet bodů rovnající se nebo větší než 550 pro test papírové, nebo 213 pro zkoušku počítačový, nebo 80 na zkoušku iBT.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

EVMS prepares learners for careers as competent and compassionate physicians, health-care professionals and scientists. Our students benefit from the broad range of instruction provided by our full-ti ... Čtěte více

EVMS prepares learners for careers as competent and compassionate physicians, health-care professionals and scientists. Our students benefit from the broad range of instruction provided by our full-time faculty, who work in concert with health-care professionals throughout the community. Méně